Devil’s Third و خبرهای تازه ای در سال جدید

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
31118476810166836332.jpg

Tomonobu Itagaki خالق سری بازی های DoA و نینجا گایدن در صفحه فیسبوک خود خبرهای جدیدی را برای طرفداران داده است.
پیغام او این چنین است:
"با اینکه بازی قبلا معرفی شده بود، ما بالاخره نمایش جدیدی از بازی Devil’s Third در سال جدید خواهیم داشت. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید که ما "لوگو" بازی را بروز کرده ایم. ولی از اینکه نمی تونم اطلاعات بیشتری رو نسبت به این قضیه در اختیار شما قرار بدم خیلی متاسفم."
[source]

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
با اینکه امید چندانی بهش ندارم اما امیدوارم با توجه ب سوابق ایتاکاگی بازی خوش ساختی از آب در بیاد

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
با اینکه امید چندانی بهش ندارم اما امیدوارم با توجه ب سوابق ایتاکاگی بازی خوش ساختی از آب در بیاد

هر بازی که امضای ایتاگاکی پاش باشه مطمئنا عالی از آب در میاد

من چندین ساله منتظرم یه خبری ازش بشه ، خیلی بهش امیدوارم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
هر بازی که امضای ایتاگاکی پاش باشه مطمئنا عالی از آب در میاد

من چندین ساله منتظرم یه خبری ازش بشه ، خیلی بهش امیدوارم

منم خیلی بهش امید داشتم ولی از وقتی که تو صحبت های اخیرش در رابطه با یک بازی انلاین بزرگ ضحبت کرد کلا امیدم نصف شد...نمیدونم چی شد که این تصمیم رو گرفت ولی قویا امیدوارم بازی اصلا تم انلاین نداشته باشه و صحبت های اخیرش شایعه بوده باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
کلاً از روز اول و تریلر معرفی بازی امید خیلی زیادی بهش نداشتم و الآن دیگه امیدم به کمترین حد ممکن رسیده ! :D خیلی وقته که از معرفی بازی میگذره و تقریباً چیز خاصی هم ازش نمیدونیم. بدجوری شک دارم که موفقیت بازی های قبلی Itagaki رو بدست بیاره.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
استاد بعد از 3 سال لوگوی بازی رو به روز کرد :bighug: خسته نباشی واقعا :| :D

کی گفته به روز کرده ؟:-/

این که همون لوگویی هسست که قبلاً نشون داده بودن ، اینم مدرک.:|

تریلر بازی مربوط به E3 2010 میباشد.:|

79954191176999439271.png

اون خط یا شمشیر یا هر کوفتی که وسط H و I هست رو نمی بینی؟
yahoo_22.gif
استاد 3 ساله وقت گذاشته اینو عوض کرده اونوقت میگی چیزی به روز نشده؟
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

اره الان متوجه شدم ، شرمنده واقعاً که به استاد توهین کردم :|:d.
یکی دیگه ، رنگ THIRD از سفید به نقره ای تغییر کرده که به نظرم تغییر فوق العاده ای بوده بعد از 3-4 سال :bighug:.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
کی گفته به روز کرده ؟:-/

این که همون لوگویی هسست که قبلاً نشون داده بودن ، اینم مدرک.:|

تریلر بازی مربوط به E3 2010 میباشد.:|
اون خط یا شمشیر یا هر کوفتی که وسط H و I هست رو نمی بینی؟ :| استاد 3 ساله وقت گذاشته اینو عوض کرده اونوقت میگی چیزی به روز نشده؟ :| :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
یه زمانی این بازیسازهای ژاپنی که بازی معرفی میکردن میشد از همون موقع روی کیفیت بازی قسم خورد ولی حالا...
اینم احتمالا یه چیز متوسط از آب در بیاد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
یه زمانی این بازیسازهای ژاپنی که بازی معرفی میکردن میشد از همون موقع روی کیفیت بازی قسم خورد ولی حالا...
اینم احتمالا یه چیز متوسط از آب در بیاد
بازیسازهای بزرگ ژاپنی. نه هر کی تو شرکت ژاپنی مشغول به فعالیت هست!الان بازیسازهای بزرگ زاپنی تو وضعیت خوبی هستند. ولی خود شرکت های زاپنی نه مثل نسل های قبل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر