مدال افتخار چتر بازان

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
هر كي تو بازي مدال افتخار (چتر بازان) مشكلي داره بپرسه.
اينم بگم كي ميتونه مدال افتخار رو رو normal تو 4/5 تموم كنه......ولي cogame ميتونه:punish:

ssete

کاربر سایت
Aug 10, 2007
13
باسلام وخسته نباشيد. درمرحله اي كه درهلندهستيم اهداف: 1- برقراري امنيت شهردربرابرنيروهايNijmegen و2- منهدم كردن تانك رونميتونم رد كنم درواقع مشخص نيست كه بايد چي كاركنم .تمام سربازهاي دشمن رونابود مي كنم واز روي قطب نما تانزديك هدف هم ميرم ولي به چيزي نمي رسم.لطفآراهنمايي بفرماييد.

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
Cogame جان من الان اون مرحله ای هستم که وقتی از هواپیما میپری پایین یه تانک میاد باید بپکونیش بعد بری سراغ رادارشون! مرحله چندمه ؟ ظرف 1روز رسیدم بهش...

ssete

کاربر سایت
Aug 10, 2007
13
باسلام وخسته نباشيد. درمرحله اي كه درهلندهستيم اهداف: 1- برقراري امنيت شهردربرابرنيروهايNijmegen و2- منهدم كردن تانك رونميتونم رد كنم درواقع مشخص نيست كه بايد چي كاركنم .تمام سربازهاي دشمن رونابود مي كنم واز روي قطب نما تانزديك هدف هم ميرم ولي به چيزي نمي رسم.لطفآراهنمايي بفرماييد.
cogame جان لطفآ جواب ما روبده. باتشكر

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
مارشال اروین رومل

Cogame جان من الان اون مرحله ای هستم که وقتی از هواپیما میپری پایین یه تانک میاد باید بپکونیش بعد بری سراغ رادارشون! مرحله چندمه ؟ ظرف 1روز رسیدم بهش...
دوست عزیز این بازی بعد مرحله اموزش(training)شش مرحله داره که شما در مرحله 3(neptune)هستی.درزم اگرم بخواهی بدونی که تو کدوم مرحله هستی برو تو قسمت mission selectتا ببینی تو کدوم مرحله هستی.
موفق باشی:love:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

دوست عزیز شما باید اول کلیسای شهر رو تسخیر کنی( بعد اگه بخواهی بازی رو راحت تموم کنی باید بری بالای ناقوس و با اسلحه تک تیر انداز نیروهای دشمن رو از بالا بزنی)بعد تسخیر کلیسا باید یه تانک تایگر رو منهدم کنی(اوم باید با نارنجک مخصوصی که تو کلید هفت هست نابود کنی)بعد باید مسیر اومدن تانک رو دنبال کنی تا برسا به زیر یه پل که المانی ها تو اونجا مقاومت میکنن بعد کشتن المانی ها باید برای به ساختمتن روبرویی بعد رد کردن ساختمان میرسی به یه پل بزرگ که از هر طرفش به شما موشک بازوکا شلیک میکنن تو اونجا هم باید بازوکا زن ها رو نابود کنی و در اخر پل یه تانگ تایگر رو باید منهدم کنی تا تانگ ها و ادوات سنگین شما از روی پل رد بشن.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

دوست عزیز شما باید اول کلیسای شهر رو تسخیر کنی( بعد اگه بخواهی بازی رو راحت تموم کنی باید بری بالای ناقوس و با اسلحه تک تیر انداز نیروهای دشمن رو از بالا بزنی)بعد تسخیر کلیسا باید یه تانک تایگر رو منهدم کنی(اونم باید با نارنجک مخصوصی که تو کلید هفت هست نابود کنی)بعد باید مسیر اومدن تانک رو دنبال کنی تا برسی به زیر یه پل که المانی ها تو اونجا مقاومت میکنن بعد کشتن المانی ها باید برای به ساختمان روبرویی بعد رد کردن ساختمان میرسی به یه پل بزرگ که از هر طرفش به شما موشک بازوکا شلیک میکنن تو اونجا هم باید بازوکا زن ها رو نابود کنی و در اخر پل یه تانگ تایگر رو باید منهدم کنی تا تانگ ها و ادوات سنگین شما از روی پل رد بشن.

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
Cogame به چه چیزهایی توجه میکنی تو بازی :cheesygri من فقط بازی که شروع شد میکشم الا آخر! همیشه با چتر که میخوام بیام پایین میرم رو یه ساختمون بلند! تفنگمم همیشه Snip هست! بعد تک تکشونو میزنم و میرم سراغ Opject ها :cheesygri

پس با این حساب که گفتی الان رسیدم مرحله آخر!

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
Cogame به چه چیزهایی توجه میکنی تو بازی :cheesygri من فقط بازی که شروع شد میکشم الا آخر! همیشه با چتر که میخوام بیام پایین میرم رو یه ساختمون بلند! تفنگمم همیشه Snip هست! بعد تک تکشونو میزنم و میرم سراغ Opject ها :cheesygri

پس با این حساب که گفتی الان رسیدم مرحله آخر!
دوست عزیز توی مکان های بسته اسلحه تک تیر انداز به دردت نمیخوره پس باید یه اسلحه هجومی تو دستت باشه.:cheesygri
لطفا از این جور پستها هم ندین اینجا جای بهس در مورد بازی نیست اینجا برای راهنمایی دوستانه.
به خاطر اون پست هم ببخشید که دو بار پشت سر هم تکرار شده.
یه کم تند بودم ولی... موفق باشی:love:

آخرین ویرایش:

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
این بازی کلیدی برای کوئیک سیو نداره ؟ تا میمیری میره از اول از هواپیما میپره بیرون
حال آدمو میگیره (البته باسه ما که حرفه ای نیستیم)

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

این بازی کلیدی برای کوئیک سیو نداره ؟ تا میمیری میره از اول از هواپیما میپره بیرون
حال آدمو میگیره (البته باسه ما که حرفه ای نیستیم)

دوست غزیز این بازی طوری ساخته شده که لحظه به لحظه خودشو ذخیره میکنه پس نیازی به کویک سیو نداره مثلا وقتی یه ماموریت رو انجام دادی و مردی بازی اونجا سیو میشه وشما باید با چتر بر روی ماموریت بعدی فرود بیای.دوما هر کی بتونه مدال رو بازی کنه حرفه ای هست پس به خودت قوت قلب بده. موفق باشی.

hamedp30central

کاربر سایت
Mar 13, 2007
138
نام
HAM3D
سلام.
دوست عزیز نمی دونی چه طوری کد های تقلب رو روش اجرا کنم من دو تا ترینر دانلود کردم جفتشونم کار نمیده چه طوری باید اجراشون کنم.
من توی مرحله که توی جنگل هست و یه تانک از اون بالا میاد می ترکونه میره هستم اونجا همش میمیرم باید چه کنم؟
اون دوتا مرحله اول رو هم توی یه روز رفتم.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
سلام.
دوست عزیز نمی دونی چه طوری کد های تقلب رو روش اجرا کنم من دو تا ترینر دانلود کردم جفتشونم کار نمیده چه طوری باید اجراشون کنم.
من توی مرحله که توی جنگل هست و یه تانک از اون بالا میاد می ترکونه میره هستم اونجا همش میمیرم باید چه کنم؟
اون دوتا مرحله اول رو هم توی یه روز رفتم.
برای اینکه اول شورتکاتی که بازی رو باهاش اجرا میکنی رو راست کلیک کن بعد properties بزن بعد تو قسمت target آخرش یه خط فاصله بعد - بزن بعد اینو بنویس enableconsole مثل
C:\Program Files\EA Games\Medal of Honor Airborne\UnrealEngine3\Binaries\Airborne.exe" -enableconsole
بعد تو بازی ~ بزن تا پنجره کنسول باز بشه بعد بنویس god و اینترو بزن دیگه نمیمیری یا allweapons تما تفنگهارو میگیری
موفق باشی

hamedp30central

کاربر سایت
Mar 13, 2007
138
نام
HAM3D
سلام.
ممنون علی جان من کد هاشو برداشته بودم اما نمی دونستم چه طوری کار می کنه که شما گفتی اما من وقتی این کدی که شما گفتی اضافه می کنم و بعدش اوکی می کنم گیر میده میگه نباید اسم بازی رو تغییر داد

چه کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر