هریسون: تایتانفال در حال منفجر کردن درها برای Xbox One است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
"تایتانفال مایکروسافت رو خیلی خیلی خوشحال کرده است" این ها صحبت هایست که فیل هریسون معاون شرکت گفته است،بازیی که نقش عمده ای در موفقیت های اخیر Xbox One داشته است.

titanfall.jpg

در زمان نمایشگاه GDC هریسون به VentureBeat گفته است که،ایکس باکس وان دارد عالی کار می کند و شوتر جدید Respawn قسمتی از موفقیت ان است.او گفته "همه چی داره عالی جلو میره و این سریع ترین و موفق ترین لانچ ما از زمان عرضه کنسول بوده است".همچنین او اضافه کرد:"تایتان فال در حال منفجر کردن درهاست،هم به معنی استعاری و هم به معنی واقعی کلمه".
"یک سرگرمی عالی،که باعث ای شده که نه تنها Xbox One فروش بیشتری داشته باشه بلکه به معنای واقعی هم خریدا هارو سرگرم کرده""بیشتر از 5 ساعت به طور میانگین در هر روز بازی کردن که این فوق العادست".
هریسون همین طور در مورد جنگ کنسول ها گفته:"ما الان 120 روزه که وارد نسل جدید کنسول ها شدیم،مطمئنا این یک ماراتون خواهد بود و نه یک دوی سرعت".
"ما از برنامه هایی که داریم راضی هستیم.ما از نمایش فرانچیزها و شوراکای اصلیمون خوشحال و راضی هستیم،بلاخص از TitanFall در دو هفته اخیر.شما می تونید اینو در نظرسنجی های مستقل و گزارش های که از دوبرابر شدن فروش کنسول در هفته های اخیر در UK منتشر شده این موضوع رو مشاهده کنید.ما یک LineUp فوق العاده در E3 خواهیم داشت و همین طور بعد از اون حتی.تعداد زیادی سوپرایز در راه است".
هریسون بعد از ان در مورد برنامه ID@Xbox صحبت کرد و خاطر نشان کرد که ما در GDC همکاری هامون رو گسترش دادیم و الان با 250 دولوپر قرارداد بسته ایم که قرار است هزاران اپلیکیشن برا ما درست کنند."این میزان دولوپر فقط بخشی از شرکت های است که دارند بر روی کنسول های Xbox کار می کنند.در طول این 120 روز،در برنامه ID،تعداد دولوپرهای که دارند بر روی One کار می کنند بیشتر از کل تعداد شرکت های است که در طول هفت سال برای X360 کار کرده اند."

در اخر،صحبت از Titanfallشد که Respawn دوبره تکرار کرد که تایتانفال های بعدی انحصاری یک پلتفرم خاص نخواهند بود و می توانند برای کنسول Ps هم منتشر شوند.

موفق باشیم.سال نوتون هم مبارک این هم منبع!:d

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
الان برات یه مثال بزنم،اگه به فرض مثال شما عاشق دنیای Lord of the Rings باشی، اگه چند ماه دیگه Middle Earth Shadow of Mordor بیاد و متاش 40 بشه یا 60 بشه یا 85 بشه برات فرقی نمیکنه؟ میری بازی رو میخری؟:|:d
این که شما میری کراش با متای 40 رو میخری بخاطر خاطرات قدیم و عسقت به شخصیتشه اما مثلا این دل شیر برای دادن 250 تومن برای هر بازی که متاش 40 بشه فقط بخاطر اینکه با تریلرهاش حال کردی داری؟

متا رو بیاد یه بابای خیلی خفن و مثلا از نظر دانش end هم باشه بده اندازه دستمال توالت استفاده شده ارزش نداره :| ign و امثالش بیان ارکهام سیتی رو ۱۰ بدن هم اهمیتی نداره بستگی به شخصی داره که بازی میکنه استاد !

عاقلانه ترین کار اینه ادم بیاد چند تا ویدیو از گیم پلی ببینه خوشش اومد بخره دیگه متا چیه اخه:D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
الان برات یه مثال بزنم،اگه به فرض مثال شما عاشق دنیای Lord of the Rings باشی، اگه چند ماه دیگه Middle Earth Shadow of Mordor بیاد و متاش 40 بشه یا 60 بشه یا 85 بشه برات فرقی نمیکنه؟ میری بازی رو میخری؟:|:d
این که شما میری کراش با متای 40 رو میخری بخاطر خاطرات قدیم و عسقت به شخصیتشه اما مثلا این دل شیر برای دادن 250 تومن برای هر بازی که متاش 40 بشه فقط بخاطر اینکه با تریلرهاش حال کردی داری؟
نه داداش دل خرج کردن 250 برای بازی که متای پایین بگیره رو ندارم :dولی اگه ازش خوشم بیاد و جایی بازیش کنم خوشم بیاد میخرم من منظورم این بود که متا خیلی مسخره هست من کلا از fpsخوشم نمیاد ولی چند تا تریلر از نسخه ی بتا تایتانفال دیدم بسی حال کردم خدایی
من هیچ وفت نتونستم اسکاریم رو بازی کنم یعنی وقتی دیدمش خواستم کیبورد و موس رو پرت کنم ولی یه بازی بود که متای خیلی پایینی گرفته بود اسمش تو ذهنم نیست خونه یکی از دوستان بازی کردم عاشقش شدم من منظورم اینه که با علاقه خودتون بازی کنید نه با علاقه نقد نویسان

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
استاد بحث زمان نیست که!! این حرفی که میزنین ارزش به اندازه یه پاکت ادامس هم نیست :| الان شما برین سر کوچه مثلا بگین خوب من جزو اولین کسایی بودم که تلویزیون داشتم اطلاعاتم از همه شما بیش تره :D چی میگن مردم بهت؟؟

تایتان فال هم بازی خیلی قشنگیه ... هر کی یه علاقه ای داره قرار نیست همه رو مجبور کنیم برن لست اف اس بازی کنن یا همه رو مجبور کنیم برن تایتانفال بازی کنن که :| میشه؟؟

اقا مثلا همین ارکهام اوریجینز اومدن نمره پایین دادن ولی خیلی ها خوششون اومد مثل من :) قرار باشه که بگیم نمره دادن ۳ پس بازی به درد نمیخوره که خیلی حرف الکیه :| من اصلا با نمرات کاری ندارم چون همش بی ارزشن...

لست اف اس بهترین باری شد ولی من خیلی خوشم نیومد بازی کردم ؛)قرار نیست متاش بالا شده که منم خوشم بیاد :|

دوست عزیزی که میگه مولتی الکیه اینو بگم من خودم خوشم نمی اومد ولی وقتی بازی کردم دیدم اتفاقا خیلی هم مهمه برای بازی ها :)

بازم میگم نمره ها رو اصلا نگاه نکنید چه اونی که دادن ۱۰۰ چه اونی که دادن ۱ قراره خودتون حال کنید متا چیه اخه ...

استاد مهدی به نظر خودم همین سونیک و ماریو باید از ۱۰۰ نمره ۱۲۰ بگیرن چون واقعا بازی های قشنگی اند و اکثرا علاقه دارند ولی اگه شما فقط به مکس پین و اتزیو علاقه دارین اون بحثش جدا هست...

الانم اینا رو با موبایل نوشتم فردا میام یه تومار مینویسم اگه بحث ادامه داشته باشه .

شب خوش:x

- - -ویرایش - - -

ایول داداش به خدا درستش همینه :)
قرار نیست شما عقل خودتونو کامل بدید دست منتقدها، اما شما تا یک بازی رو بازی نکنی نمیفهمی واقعا باهاش حال میکنی یا نه. وقتی آدم کپی خور باشه کنسولش گونی گونی بازی میخره یا خوشش میاد یا نمیاد.
اما اگه همین الان یه PS4 داشتی و فقط 250 تومن پول، بازم این ریسکو میکنی که مثلا بری Knack رو بخری چون تو رو یاد کراش میندازه یا اینکه میری InFamous میخری.
قرار هم نیست از رو نمرات قضاوت کنید.
شما متن چنتا نقد رو بخونین و چنتا تریلر از گیم پلی ببینید بعد تصمیم بگیرید. وقتی نظرات چند نفر منتقد رو بخونید و User Score ها رو ببینید و از چند نفر که بازی رو انجام دادن پرس و جو کنید و تریلر هم ببینید از بازی خیلی بهتر میتونید برای اون 250 تومن تصمیم بگیرید.
من نمیدونم کجای حرفم اشتباهه.
متای آرخام اریجینز هم خوبه. کلا بالای 70 از نظر من خوب محسوب میشه. در مقایسه با آرخام سیتی متاش همون چیزی بود که باید میشد. منتقدها هم مثل شما آدم هستند. از مریخ که نیومدند.
من نمیفهم یه چند ماهی شدیدا مد شده تو بازیسنتر میگن نمره مهم نیست.

- - -ویرایش - - -

متا رو بیاد یه بابای خیلی خفن و مثلا از نظر دانش end هم باشه بده اندازه دستمال توالت استفاده شده ارزش نداره :| ign و امثالش بیان ارکهام سیتی رو ۱۰ بدن هم اهمیتی نداره بستگی به شخصی داره که بازی میکنه استاد !

عاقلانه ترین کار اینه ادم بیاد چند تا ویدیو از گیم پلی ببینه خوشش اومد بخره دیگه متا چیه اخه:D
شما همه چیز رو میخوای انکار بکنی. من با شما بحثی ندارم. وقتی یه 250 تومن دادی پای یه بازی و با بازیش حال نکردی به حرف من میرسی نه که الان میری 6-7 تا بازی میخری 20 تومن

- - -ویرایش - - -

نه داداش دل خرج کردن 250 برای بازی که متای پایین بگیره رو ندارم :dولی اگه ازش خوشم بیاد و جایی بازیش کنم خوشم بیاد میخرم من منظورم این بود که متا خیلی مسخره هست من کلا از fpsخوشم نمیاد ولی چند تا تریلر از نسخه ی بتا تایتانفال دیدم بسی حال کردم خدایی
من هیچ وفت نتونستم اسکاریم رو بازی کنم یعنی وقتی دیدمش خواستم کیبورد و موس رو پرت کنم ولی یه بازی بود که متای خیلی پایینی گرفته بود اسمش تو ذهنم نیست خونه یکی از دوستان بازی کردم عاشقش شدم من منظورم اینه که با علاقه خودتون بازی کنید نه با علاقه نقد نویسان
هیچوقت بر اساس علاقه منتقد تصمیم نگیر. اما خوندن چنتا نقد از بازی میتونه به شما دید بهتری بده.

MEHDI-ETZIO

کاربر سایت
Oct 23, 2013
32
نام
Not_Found
کامنت من رو حذف میکنید متاسفم براتون متاسفم

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
شما بحث پول رو برای من نیار چون فرقی به حالم نمیکنه . شما بگو مثلا واسه یه چیز بی ارزش برم ۳۰۰ تومن بدم بازم مشکلی ندارم و حداقلش یه راهی پیدا میکنم.

شما باید کلی بگی نه فقط من و حسن و حسین :|

من خودم هم کپی بازی میکنم و هم اوریجینال بازی های اوریجینال هم زیاد دارم . کنسولم هم خودم کپی کردم و گر نه پدرم اجازه نمیداد پس نگو شما میانگین بگیر.

خوب مد شده اشکالش چیه؟؟ منم دارم میگم ویدیو از گیم پلی ببینه یکم هم تحقیق کنه ! همین منتقدای نادونن که نمره های مثلا ارکهام اوریجینز رو روی هوا دادند استاد و حتی یکی داد ۳!!

هر کی نظرش متفاوته و قرار نیست همه با لست اف اس حال کنند رفیق...

من نمیدونم شما الان در چه تاریخی دارین سِیر میکنین و هی میگین ۲۵۰ چون الان فروشنده ها تا ۱۶۰ هم راه میان .

همین ارکهام اوریجینز هی میگفتن باگ داره افتضاح اون قدر که منتقدا گفتند منم دیدم بد شد ولی اون باگ ها اصلا متوجهشون نشدم!!

بازم میگم شما بگین از ۷ میلیارد جمعیت زمین ۶.۹۹۹.۹۹۹.۹۹۹ یه چیز رو بگن ولی اون یه نفر نظرش متفاوت باشه قرار نیست من به همه بگم برن فلان بازی رو کنن که :|

- - -ویرایش - - -

کامنت من رو حذف میکنید متاسفم براتون متاسفم
نیازی نداریم استاد ؛)

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
شما بحث پول رو برای من نیار چون فرقی به حالم نمیکنه . شما بگو مثلا واسه یه چیز بی ارزش برم ۳۰۰ تومن بدم بازم مشکلی ندارم و حداقلش یه راهی پیدا میکنم.

من خودم هم کپی بازی میکنم و هم اوریجینال بازی های اوریجینال هم زیاد دارم . کنسولم هم خودم کپی کردم و گر نه پدرم اجازه نمیداد پس نگو شما میانگین بگیر.

خوب مد شده اشکالش چیه؟؟ منم دارم میگم ویدیو از گیم پلی ببینه یکم هم تحقیق کنه ! همین منتقدای نادونن که نمره های مثلا ارکهام اوریجینز رو روی هوا دادند استاد و حتی یکی داد ۳!!

من نمیدونم شما الان در چه تاریخی دارین سِیر میکنین و هی میگین ۲۵۰ چون الان فروشنده ها تا ۱۶۰ هم راه میان .

همین ارکهام اوریجینز هی میگفتن باگ داره افتضاح اون قدر که منتقدا گفتند منم دیدم بد شد ولی اون باگ ها اصلا متوجهشون نشدم!!

بازم میگم شما بگین از ۷ میلیارد جمعیت زمین ۶.۹۹۹.۹۹۹.۹۹۹ یه چیز رو بگن ولی اون یه نفر نظرش متفاوت باشه قرار نیست من به همه بگم برن فلان بازی رو کنن که :|

- - -ویرایش - - -

نیازی نداریم استاد ؛)
اگه برات 99.999999% مردم زمین مهم نیست چی میگن برای چی جواب میدی پس؟
شما کجا زندگی میکنی که بازی 60 دلاری (60*3000=180000) رو 160 تومن میخری به ما هم آدرس بده بریم همونجا.
مگه من گفتم با لست اف اس حال کن؟ تو اصلا حال نکن. کسی از شما نخواست با لست اف اس حال کنی.
من هم از شما نخواستم حرف من رو قبول کنی. متاسفانه جنبه بحث کردن هم نداری.
شب خوش

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
اگه برات 99.999999% مردم زمین مهم نیست چی میگن برای چی جواب میدی پس؟
شما کجا زندگی میکنی که بازی 60 دلاری (60*3000=180000) رو 160 تومن میخری به ما هم آدرس بده بریم همونجا.
مگه من گفتم با لست اف اس حال کن؟ تو اصلا حال نکن. کسی از شما نخواست با لست اف اس حال کنی.
من هم از شما نخواستم حرف من رو قبول کنی. متاسفانه جنبه بحث کردن هم نداری.
شب خوش

من نمیخوام دعوا شه میگم باشه شما درست میگی قرار نیست من اصرار کنم که شما نظر من رو داشته باشی که!!

من اکثر بازی ها رو گفتم البته منظورم پلی ۴ بودا !! و گرنه ایکس۱ که بله بازی هاش گرونه .

اخه بستگی داره نظر سر چی باشه سر بازی که قرار نیست کل مردم دنیا منو بکشن که!

من که همین جا بحثو تموم میکنم و ادامه نمیدم ولی با این طرز جواب دادنت بدجور خودتو سبک کردی و ارزشت رو اوردی پایین خودت بلد نیستی بحث کنی چرا گردن من میندازی و صفت خودت رو به من نسبت میدی اقای مثلا با جنبه :|

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

بابا شما حد وسط ندارید کلا دیگه نه؟ نمیشه چند تا نقد خوند gameplay بازی رو دید بعد تصمیم گرفت؟! بعد هم این Arkham Origins رو تو بوق نکن، میانگین نقد هاش شده 76 که خوب هست. معلومه کسی که با قبلیا حال کرده با این یکی هم حال میکنه. جالب میدونید چیه؟ هی دم از این میزنید که نظر هر کس واسه خودش محترمه بعد یه منتقد میاد به بازی که دوست دارید امتیاز کم میده دیگه میزنید زیر همه چی و از بیخ نقد و منتقد رو انکار میکنید.
جالب تر اینجاس که میای میگی من باگ ندیدم ، آخه خود بزرگ بینی تا کی؟! شما چند بار نشستی بازی رو کامل تموم کردی؟

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
بابا شما حد وسط ندارید کلا دیگه نه؟ نمیشه چند تا نقد خوند gameplay بازی رو دید بعد تصمیم گرفت؟! بعد هم این Arkham Origins رو تو بوق نکن، میانگین نقد هاش شده 76 که خوب هست. معلومه کسی که با قبلیا حال کرده با این یکی هم حال میکنه. جالب میدونید چیه؟ هی دم از این میزنید که نظر هر کس واسه خودش محترمه بعد یه منتقد میاد به بازی که دوست دارید امتیاز کم میده دیگه میزنید زیر همه چی و از بیخ نقد و منتقد رو انکار میکنید.
جالب تر اینجاس که میای میگی من باگ ندیدم ، آخه خود بزرگ بینی تا کی؟! شما چند بار نشستی بازی رو کامل تموم کردی؟

اقا تاپیک شد اوریجینز :|این قدر نقدا سر این فرق داشت نمیشد.

شما متوجه حرف من شدید رفیق؟؟ من میگم اون طرف اگه ۱۰ هم میداد نظرش برام اهمیت نداشت . یعنی این که نه من مخالفشم نه موافق اون طرف هم که ۳ داده هم نظرش محترمه و من نه مخالفم و نه موافق به خاطر همین میگم نمیخوام نظر کسی رو حتما من داشته باشم یا شما هم حتما نظر من رو قبول داشته باشید چون فرقی به حال من نمیکنه.شما نمیدونم سایت جمله ها رو تغییر میده یا شما اشتباه میبینید من گفتم باگ ندیدم؟؟میگم متوجه نشدم! من مثل خیلی ها نیستم بازی رو ول کنم زوم کنم رو باگ هاش اتفاقا بازی هنوز نیومده بود ویدیوهای گیم پلیش میومد من از همون اول فهمیدم بازی چه قدر باگ داره و گفتم اهمیت ندم!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سر در تاپیک رو بکنید متا چرتی بیش نیست بره دیگه ...
تا قفل نشه تاپیک ول کن نیستید که البته قفل خواهد شد چون من ریپورت کردم ....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پست هایی که تاپیک رو بالا آورده بودن پاک شدند و تاپیک قفل خواهد شد. دلیلش هم مشخصه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر