لیست 10 بازی تمام دوران از نگاه edge

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,923
نام
نـــــــویـــــــــد
لیست فوق العاده ای هست... جایگاه ماریو هم کاملا به حق... هر موقع درست در زمان خودشون و به طور کامل تجربشون کردید میتونید نقدشون کنید البته متاسفانه ما گیمرها انقدر ضعیف و تنبل شدیم که کامل کردن بازی های نینتندو کار 10 % گیمرهای امروزی هم نیست...
این لیست نه اولین لیستی هست که شاهکار های نینتندو رو در بر میگیره و نه آخرینش خواهد بود ... تنها چیزی که سر جاش نیست جایگاه این روزای نینتندو هست متاسفانه..
بحث تاریخ گیم هست نه چند ماه و چند سال...

من ٢تا كنسول اولم نينتندو بود ، Super Nintendo , Nintendo 64
هنوزم بعد گذشت اين همه سال بازي هاشون مخصوصا ماريوهاش شديد واسم جذابن
از تك تك بازي هاش ميشه نام برد اما جاش نيست اينجا :d

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
من ٢تا كنسول اولم نينتندو بود ، Super Nintendo , Nintendo 64
هنوزم بعد گذشت اين همه سال بازي هاشون مخصوصا ماريوهاش شديد واسم جذابن
از تك تك بازي هاش ميشه نام برد اما جاش نيست اينجا :d
انصافا الان بازیشون میکنی قبول داری ضعیف تر شدیم و بازیاش واقعا سخت تر از بازیای امروزی هستن؟؟؟ خود Mario هم خیلی آسون تر شده.... ماریو 64 که یدونست;).... Galaxy رو هم شدید پیشنهاد میکنم... 3D World هم خوبه ولی خیلی ساده تر شده....
راستش همون بلایی که سر هنر هفتم اومد داره سر هنر هشتمم میاد .. سر در E3 مون که COD باشه تا آخرش معلومه دیگه..:(

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
باشه من از فردا ps3 رو میفروشم میرم میرم wii میخرم Zelda بازی میکنم

نه بابا resident evil 5 بهتر بود!!!!!!
yahoo_24.gif

دیگه حرف سیاسی نزن 4 خیلی بهتر بود :d>:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
احساس می کنم لیست رو قبلاً یه جایی دیدم :|
در همه موارد و مو به مو با لیست موافقم و از این که عنوان اوّل لیست رو به شخصه خوردمشو تمومش کردم خوشحالم(البته من با کسی که با عنوان اوّل لیست مشکل داشته باشه مواجه نمیشم خدا رو شکر :D)
دمتون گرم بابت لیست :D

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
جای Sotc خالیه. کلا با لیست موافقم RE4 هم از بهترین بازیهای زندگیم بوده من نمیدونم چرا میگن این بازی این فرنچایز رو خراب کرد من واقعا دیوونه این بازیم.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
این لیست سال 2007 تهیه شده و خواسته بهترین بازیهای تاریخ رو نام ببره، درسته؟! پس shadow of the colossus چرا تو این لیست نیس؟؟!! MGS کو؟! ACE COMBAT 5 کو؟! SILENT HILL 4 کو؟! :|
راستی گفتی این لیست رو edje تهیه کرده؟ خب یادم باشه از این به بعد وقتمو طلف نکنم و به لیستی که این گروه منتشر میکنه اعتنا نکنم. =;

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
یعنی اگه Ocarina of Time اول لیست نبود من تعجب میکردم! :love:

فقط من موندم اون Tetris اون وسط چی کار میکنه :|

در ضمن Final Fantasy XII هیچی نیست پیش FF VII و FF IV! چرا اینا FF XII رو گذاشتن تو لیست؟

Mario 64 هم کاملا قبول دارم! خیلی خیلی قشنگه :love: ولی جای Super Mario Galaxy خالیه :(

Super Metroid هم واقعا حقشه که اونجا باشه! عشق منه! چه عجب یکی درک کرد Metroid رو :love:

- - -ویرایش - - -

این هم لیست همین مجله در سال 2009
Edge Magazine (2009)
RankTitlePublisherYear
1Legend of Zelda: Ocarina of TimeNintendo1998
2Super Mario 64Nintendo 1996
3Half-Life 2Valve2004
4Resident Evil 4Capcom2005
5Legend of Zelda: A Link to the PastNintendo1992
6Super Mario WorldNintendo1991
7TetrisAlexey Pajitnov1987
8Super Mario GalaxyNintendo2007
9Halo 3Bungie Studios2007
10Super Mario World 2: Yoshi's IslandNintendo1995

واقعا عجب بازی مذخرفی هست این رزیدنت اویل 4! داستانش تم سیاسی مذهبی داره! وای چه بد!

لیست بهتر هم شده که :d :love:

ولی خدایی حال کردما :p 6 تاش واسه نینتندو هـ >:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یعنی اگه Ocarina of Time اول لیست نبود من تعجب میکردم! :love:

فقط من موندم اون Tetris اون وسط چی کار میکنه :|

در ضمن Final Fantasy XII هیچی نیست پیش FF VII و FF IV! چرا اینا FF XII رو گذاشتن تو لیست؟

Mario 64 هم کاملا قبول دارم! خیلی خیلی قشنگه :love: ولی جای Super Mario Galaxy خالیه :(

Super Metroid هم واقعا حقشه که اونجا باشه! عشق منه! چه عجب یکی درک کرد Metroid رو :love:

9amfdj6kdzy17uwpn8ck.gif

اقا مجبور نیستی برای اینکه بگی نینتندو فنی به هر در و دیواری بزنی .... باشه ؟؟؟

edge هم ترول میکنن .... جالبه نصفه لیست رو قبول نداشته باشی و نصف لیست شاهکار باشه و به خاطرش کیف کنی ... holy logic

فقط خواهشا در مورد چیزی که اطلاع نداری فکت ساطع نکن

edge یه لیست 2013 هم داره ... ولی فکر کنم احتمالا بعضی ها خوششون نیاد ... چون صدر لیست رو بازی های دیگه ای اشغال کردن

http://www.edge-online.com/features/edge-tens-the-greatest-videogames-of-the-last-twenty-years/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر