resident evil 3

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
این شماره 4. که شما میگی اصلا قرار نبود به این شکل ساخته بشه گیم دیگری ساخته بود میکامي اما کپکوم کنسلش کرد و این بجاش ساخته شد

توضیحات و ویدئو هاش تو تاپيک رزیدنت گذاشتم:)
اره فرشاد جان. ولی بازم ببین چه بازیسازی هستش که ظرف یک سال یک بازی دیگه که ان هم شاهکار هست میسازه.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
واقعا شماره چهارم هم خوب بود ینی عالی بود
( منظورم از دید یه طرفدار نسخه های کلاسیک )
ولی نسخه ی 5 و 6 غیر قابل تحمله :(

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
سری رزیدنت اویل 1تا4فوق العاده بود!
البته به علاوه ورونیکا که متای 93 را داره و کار استاد میکامی هست! هر چند در نقش تهیه کننده ظاهر شده است
علاوه بر ان قسمت zero و revelations و قسمت 5 هم عناوین خوبی هستند
قسمت 5 برای شخص من(شما بخوان البرت وسکر)!!! ، یک نقطه عطف به لحاظ شخصیت پردازی هست:d
قسمت 5 هم عنوان خوب و خوش ساختی بود! منتهی فاقد حس ترس و دلهره بود

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
البته به علاوه ورونیکا که متای 93 را داره و کار استاد میکامی هست! هر چند در نقش تهیه کننده ظاهر شده است
علاوه بر ان قسمت zero و revelations و قسمت 5 هم عناوین خوبی هستند
قسمت 5 برای شخص من(شما بخوان البرت وسکر)!!! ، یک نقطه عطف به لحاظ شخصیت پردازی هست:d
قسمت 5 هم عنوان خوب و خوش ساختی بود! منتهی فاقد حس ترس و دلهره بود
revelations رو دوس داشتم شماره 5 هم خوب بود ولی یه کم به قول خودت حس ترس نداشت کمی اکشن زیادی داشت :d

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
revelations خوب بود شاید بتونم بگم بازگشتی بود به resident evil هایی که استاد میساخت
مثالا محیط هایی که تکرار میشدن + معما های زیاد + یزرگی نسبی مپ در حالی که هیچوقت ازش خسته نمیشین :D

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
یادش بخیر برای آزاد کردن تمام لباسهای جیل 13-14 بار (دقیق یادم نیست) باید بازی رو تموم میکردیم
ترسناکترین قسمت بازی برای من اونجایی بود که باید میرفتیم طبقه دوم یه ساختمون که فکر کنم دفتر اداری بود
بعد صدای نمسیس از پله ها میومد باید تصمیم میگرفتی از شیشه بپری یا باهاش بجنگی :d اگه کسی لینک دانلود ازش داره معرفی کنه دوباره بازی کنیم
ایکاش ریمیک ازش بسازن با همین گیم پلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر