معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
اونارو باید باز کنم؟اگه اره میشه بگین چه جوری (اون اموزش باز کردن کونسول رو هم ندید چون باید پرمیور باشم که نیستم)
منظور از حرارت چیه با چی حرارت بدم؟
4 رم دقیقا کجا قرار دارن؟
در ضمن بردم هم درست گفتید فالکونه.

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
اقا من سینکارو هم باز کردم حالا باید چیکار کنم ؟چهار تا رم هم فهمیدم کدوماست.اگه خمیر سیلیکون بزنم به gpu و cpu درست میشه؟
ترو خدا کمک کنین مامان من ایکس باکسمو میخوام:crying:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
4 تا رم زیر برد هستن نه روی اون.

باید با سشوار صنعتی حرارت بدید ولی اگر تا حالا انجام ندادید خیلی خطرناکه. به نظر من بدید کسی براتون انجام بده.

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
hoom عزیز این سشوار صنعتی چقدر خرج داره و ایا تنها راهش فقط سشوار صنعتی هست؟
بعد اینکه من سینکارو باز کردم حالا که x ها رو بستم شله چطوری سفتشون کنم؟ ضمن اینکه همشون هم جا افتادن
بعد اینکه قبلا دستگام ارور 0110 میداد اما خاموش روشن میکردم و کمی باهاش ور میرفتم بیخیال میشد اما الان بیخیال نمیشه.این یعنی اینکه تموم شد کارش؟
راستی دستگام مثل اولش میشه یا اینکه باید روزی 2 ساعت فقط بازی کنم؟

آخرین ویرایش:

اردشیر

کاربر سایت
Aug 17, 2012
3
سلام
من یه ایکس باکس فالکون دارم.
الان دو روزه که روشن میشه و بعد 1 یا 2 دقیقه چراغ آداپتور ابتدا زرد میشه و بعد کنسول سه چراغش قرمز ولی تا قبل از اینکه آداپتور زرد بشه چراغای کنسول سبز هست.
میخواستم بدوم مشکل از آداپتوره یه کنسول؟
ممنون.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
یه سوال دستگاهی که سه چراغه بشه مثل اولش میشه یا باید باهاش خداحافظی کرد؟
نه مثل اولش نمیشه ول میتونی باقیمونده عمرش رو با بالا بردن دور فن ها و روش های کولینگ و کاهش ساعات بازی بالا ببری

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اگه هر 3تا 4ساعت بهش نیم ساعت استراحت بدیم ممکنه بازم سه چراغه بشه؟

بستگی به این داره که تعریف شما از سه چراغه چی هستش. کنسولهای XBox360 برخلاف وسایل الکترونیکی دیگر مثل تلویزیون و یخچال، برای هر اشکال سخت افزاری ای سه تا چراغ نشان میدهند که با درآوردن کد اون میتونید اشکال رو رهگیری کنید. این اشکالات میتونه سوختن یک قطعه، نوسانات برق، خراب شدن درایو و خیلی موارد دیگه باشه. فقط و فقط یک دلیل در بین دلایل دیگر سه چراغ شدن، به خاطر مشکل گرمایی هستش. اون هم به این دلیل پیش میاد که با گرما برد اصلی تغییر شکل میده و یا اینکه لحیم های زیر چیپ ها دچار شکنندگی میشه و ارتباط اونها قطع میشه. این مورد فقط در کنسولهای سری اول و بعضی از فالکون ها پیش میامد و از جاسپر به بعد خیلی خیلی کم شدند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر