Loadout - سلاح هایتان را خودتان بسازید !

mmobomb_banner_1.jpg

Loadout بازی هست که فقط در استیم قابل بازی هست و به صورت F2P عرضه میشه.
توی نگاه اول Loadout بسیار شبیه به Team Fortress 2 هست به خاطر گرافیکی که داره.سازنده های بازی روی یه مورد بازی مانور زیادی دادن و در اصل کل بازی بر پایه این یک چیزه : سلاحتون رو خودتون بسازید !
شما با لول آپ و پول توی بازی سلاح نمیخرید,بلکه اجزای سلاح میخرید و در قسمت Weapon Crafting با این اجزا سلاح خودتونو میسازید.نوع گلوله,نوع شلیک اون,لوله تفنگش,خشابش,دوربینش و چندین چیزه دیگه رو خودتون تعیین میکنید.

36017363235849733156.jpg

متن زیر هم در سایت رسمی بازی ذکر شده برای معرفی اون :
Loadout یه بازی مالتی پلیر آنلاین جدید هست که همش درباره تفنگه ! شما میتونید تفنگ های بسیار زیاد - بیش از 50 میلیون تفنگ - بسازید و به طوری که مخصوص خودتون و یکتا در کل بازی باشه.
میخواید یه موشک انداز زمینی بسازید؟بسازید!
یک سلاحی که سرنگ هایی پرتاب کنه که با برخورد به دیوار برگردن و با خوردن به یاراتون بهشون جون بدن چطور؟بسازید!
یک موشک که به دشمن میچسبه و با فشردن دکمه کنترلرش منفجر میشه و امواج مغناطیسی میفرسته چی؟بسازید!
در این بازی شما میتونید با هر لباسی که خواستید بپوشید,هر سلاحی که خواستید بسازید و بازی کنید.کاملا رایگان

بازی منوی اصلیش کلا چند قسمت اصلی داره :
Fight : که برای رفتن توی خود بازی هست.
Weapon Crafting : قسمتی هست که توش سلاح میسازید.
Loadout : که میتونید توش سلاح هاتونو با هم مچ کنید به طوری که توی بازی با انتخاب هر Loadout سلاحایی که برای اون Loadout گذاشتید تو دستتون باشن.

43670891584127971738.jpg

53587402091978127483.jpg

24659171501183270225.jpg

90221049959536110787.jpg

سایت رسمی بازی
دانلود بازی

اگه خواستید می تونید از این لینک account بسازید که وقتی داریم با هم بازی می کنیم %10 XP بیشتر بگیرید و زود تر level up بشید لینک

Steam ID من:miladdarren

منبع:Loadout - سلاح هایتان را خودتان بسازید !
نویسنده:Arrowtic

آخرین ویرایش:

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
من 3 سری تا 1 و 1.5 گیگ دانلود کردم بعد واسش آپدیت اومده دوباره رفته از اول ( تحت استیم ) دیگه خستم کرده :d باس بگردم دنبال بک آپش...ولی بازی خیلی قشنگی هست که پیشنهاد میکنم حتما تجربه کنیدش .

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
من از الان بگم ، 2 روزه دانلود کردم . حدوده 60 دقیقه Search کردم ولی حتی 1 سرور هم برام پیدا نکرد ... خود دانید بهتره تو استیم درمورد بازی یه سرچی کنید . ( شب اول گفتن بازی تازه اومده پلیر ها ریختن ، سرور ها Down شدن ... امروز من دوباره سرچ کردم هیچی نشد که نشد . )

به نظر بازی قشنگی هست و خیلی میخوام بازی کنم ولی 1 ساعت Search و .. هیچ .

آخرین ویرایش:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
منم دیروز اکانت ساختم ولی هنوز دانلود نکردم . فیلماشو دیدم خیلی فان و سرعتی بود ایشالا تا فردا تموم کنم دانلودشو

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
سلام ، منم بازی رو دانلود کردم یه دست بازی کردم ، خیلی حال میده ، بیشتر از Team Fortress

دوستانی که در اجرای بازی مشکل دارن :

روی اسم بازی کلیک راست کنید بعد Properties بزنید . در قسمت General روی Set Lunch Option کلیک کنید و این رو تایپ کنید
DX11:0-
بازی به راحتی اجرا میشه .

آخرین ویرایش:

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
ایول دستت درد نکنه برای این پست. من بتا تستر این بازی بودم و الانم بازی می کنم و اون مشکل سرورها از مشکلات لانچ بوده که الان فعلا حلش کردن. سوالی هست من در خدمتم. اد کنید arshk99

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
منم دانلود کردم،مشکلی تو بخش سرورها نداره.10 ثانیه هم طول نکشید که پیدا کنه.
بازی به شدت فان هست.واقعا قوی کار کردن.میتونه رقیب TF2 بشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
سرور ها مشکلش حل شد
الان که تست میکنم،فقط آمریکا میشه کانکت شد.Eu که میزارم تو لودینگ مچها ارور تایم اوت میده.احتمالا هنوز سرورهای اروپا رو تغییرات ندادن.
گرچه فرقی هم نداره.کلا 10-20 تا پینگم با اروپا تفاوت داره.

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان من هنوز دان نکردم یه سوال : میشه لابی زدم و با هم بازی کرد یا فقط انلاین مچ داره و معلوم نیست به کجا میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر