کمپین 20000 امضا | درخواست عرضه Bayonetta بر روی PC

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سال 2009 و عرضه عنوان موفقی چون Bayonetta، بسیاری از PC گیمرها را در انتظار تایید نسخه PC این عنوان گذاشت اما سر و صداهای ایجاد شده در نهایت به خاموشی سپرده شد.

عرضه عنوان بعدی از استودیو معروف Platinum Games، یعنی Vanquish، و همچنین بازار فروش خوب عناوین سبک Shooter بر روی سرویس Steam، بسیاری را بر این فکر داشت که این بار نسخه PC در کار خواهد بود اما در نهایت ناباوری، این بار نیز کمپانی Sega از انجام این کار خودداری کرد.

حال پس از گذشت تقریبا 4 سال از عرضه عناوینی چون Bayonetta و Vanquish، و در پی رشد روز افزون سرویس Steam و همچنین فروش نرم افزار و بازی، صد البته فروش بالا و موفقیت عنوان Metal Gear Rising: Revengeance و علاقه مندی ناشران ژاپنی به این سرویس، بار دیگر سبب آن شد که PC گیمرها در NeoGaf جمع شوند و بار دیگر تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند. بر طبق گفته های JP Kellams، از تهیه کنندگان Platinum Games، آن ها هیچ گونه مشکلی برای عرضه عناوین خود بر روی پلتفرم PC نخواهند داشت اما تصمیم گیری با اجرای این کار بر عهده ناشرین خواهد بود.

به همین خاطر با هماهنگی های انجام شده با FaRd!N عزیز، تصمیم گرفته شد اطلاع رسانی در سطح وسیع تری انجام شود.

در صورت موفقیت این کمپین، به نقل از ادمین فروم Sega، وی مراتب را به مسئولین Sega خواهد رساند:
Happy to see this thread is still running. Was wondering if there was ever a move to a distinct title or shorter list of titles that I could point back to.

I followed up with folks inside SEGA and let them know about the push. No official update or anything, but figured you should know it's been put out there.

طومار

لینک تاپیک Neogaf

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ربطشون دقیقا چیه؟ سازندشون یکیه؟ ناشرشون یکیه؟
چون اون یکی تایید نشده هنوز کلا بی خیال شن ملت برای هیچ بازی ای امضا جمع نکنن دیگه؟ ok
بحثم سره سازنده ش نیست..سره امضا جمع کردنای بیخودیه..!!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بایونتا عنوان خوب و شایسته ای هستش ... ونکوئیش هم باحال بود ... البته کاترین یه شاهکار تکرار نشدنیه. منتظر میمونیم ببینیم چی میشه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
احیانا شما متوجه هستی که Dark Souls سر همین "امضا جمع کردنای بیخود" عرضه شد، نه؟ که باعث شده چندتا از عناوین دیگه نامکو هم سریعا عرضه بشه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
جمع کردن امضا واسه GTA کار بسیار مسخره ایه! سیاسـت عرضه بازی توسط راکستار از سال ها پیش همینطوری بوده و بدون جمع کردن امضا هم بدون شک بازی رو PC عرضه میشه!
و مقایسه با GTA واقعا اشتباهه!

جمع کردن امضا اتفاقا خیلی هم تاثیر داره! همین چند ماه پیش بود که یوبی سافت برای اولین بار The Division رو معرفی کرد و گفت بازی فقط در انحصار کنسول های نسل بعد یعنی PS4 و Xone خواهد بود که چند وقت بعدش کلی آدم رفتن امضا کردن که بازی روی PC بیاد که بلافاصله یوبی سافت اعلام کرد به درخواست مردم بازی روی PC نیز همزمان با کنسولای نسل بعد عرضه میشه :)
چرا با این مقایسه نمیکنی؟ :D

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
احساس میکنم این جمع کردن امضا، بیشتر کوچک شدن جامعه PCگیمریه!
پی سی بازی های اختصاصی زیاد و خیلی خیلی خوبی در حد شاهکار داره،درسته GTA و Bayonetta بازی های فوق العادین ولی این امضا جمع کردنا دیگه واقعا زیادیه

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
خواهشا کسی که نمیخواد بازی رو اورجینال بخره، این طومار رو امضا نکنه! بره یه کنسول بخره و خیلی راحت از نسخه ی دزدی موجو استفاده کنه. بخدا اونا بی کار نیستن بازی رو پورت کنن و ما بدزدیم، دو نسخه مناسب برای دزدی هست.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
منم امضا کردم
یکم از گیم پلیش رو دیدم و چیزی سر در نیاوردم ، با این حال چون کار دست استاد کامیاس حتما باید تجربه اش کرد
:d
با همین امضا جمع کردنا بود که Dark Souls برای PC تایید شد :d

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خوندم تاپیک و رفتم امضا کردم همه جا هم شرر کردم سگا با مرامه خدایی من دوسش دارم
و یه درخواست از دوستان اونم اینه یه سایت معتبر برای امار فروش بازی ها میخوامم ممنون

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر