اموزش کامل انلاین بازی کردن بازی Left 4 Dead 1با نرم افزار گارنا

درود

سلامی گرم خواهشی داشتم از دوستان که هرکس بلده بگه من چطوری با نرم افزار گارنا بازی Left 4 dead 1 رو انلاین بازی کنم. و در ضمن لینکی هم برای دانلود پچ و اینا بده ممنوم میشم

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
گارنا رو من خبر ندارم ولی فک کنم شما بهتره با تانگل بازی کنی ، اول هم باید تمام پچ ها برای آپدیت بازی رو بگیری که حدود 3 گیگ هست و پیدا کردنش کار حضرت فیله ، توصیه ی من به شما اینه : نسخه دوم بازی چند مدت پیش تو استیم کلا رایگان شده بود و خیلی از دوستان تو همین سایت اکانت های آمادشو دارن که میتونید بگیرید ازشون و left 4 dead 2 رو بصورت نسخه اصلی بازی کنید روی سرورای اصلی بازی ، اگر هم نداشت کسی میتونید بازی رو نسخه اصلیشو بخرید که من 18 تومن گرفتم دیگه دردسر نداره .
موفق باشید

smartcode

کاربر سایت
Dec 9, 2014
1
گارنا رو من خبر ندارم ولی فک کنم شما بهتره با تانگل بازی کنی ، اول هم باید تمام پچ ها برای آپدیت بازی رو بگیری که حدود 3 گیگ هست و پیدا کردنش کار حضرت فیله ، توصیه ی من به شما اینه : نسخه دوم بازی چند مدت پیش تو استیم کلا رایگان شده بود و خیلی از دوستان تو همین سایت اکانت های آمادشو دارن که میتونید بگیرید ازشون و left 4 dead 2 رو بصورت نسخه اصلی بازی کنید روی سرورای اصلی بازی ، اگر هم نداشت کسی میتونید بازی رو نسخه اصلیشو بخرید که من 18 تومن گرفتم دیگه دردسر نداره .
موفق باشید

دادش شمای که می گی این بازی اورجینال 18 تومن خریدی از کدوم سایت خریدی ما گشتیم پیدا نکردیم

- - -ویرایش - - -

دادش دمت گرم یه بزرکی کن زودتر به ما جواب دمت گرم عجله داریم

- - -ویرایش - - -

دادش پلیز فست

- - -ویرایش - - -

دادش اگه دوست داشت خبرشو بفرست به 3tar3code@gmail.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر