آموزش بازی DayZ SA cracked + server

dayz_logo2.jpg
خوب سریع توضیح میدم
بازی رو از اینجا دانلود کنید.(روی گزینه سفید کلیک کنید)
فیکس مولتی رو از اینجا دانلود و در محل بازی کپی کنید. بعد از کپی در محل بازی بازی را با "Steam2WrapperLauncher.exe" اجرا کنید

تانگل را نصب کنید به قسمت dayz رفته و داخل بازی به قسمت Lan بروید.
یا روی remote کلیک کنید و آدرس یک سرور را وارد کنید.
سرورها (بروز میشود)
50.171.15.127:25000
188.165.164.106:2302
80.246.62.239:25000
5.167.9.110:2325
50.171.15.127 : 25000
77.37.140.55 : 2402

شیوه ساخت سرور.
فایل های زیر رو دانلود و داخل محل بازی استخراج کنید (فایل های موجود در پوشه mysql باید کامل کپی بشند)
Mysql
HeidiSQL
MPDZ
یک shortcut روی دسکتاپ از Dayz.exe ساخته روی آن کلیک راست کرده و وارد properties شوید به آخر target کد زیر را اضافه کنید و ok کنید.
Code:
-server -port=2302 -config=server.cfg -cfg=basic.cfg -profiles=dayzeaplus.ChernarusPlus
با اجرای فایل MySQL.bat و shortcut ساخته شده روی دکستاپ سرور ران خواهد شد.

آخرین ویرایش:

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
متاسفانه من ترجیح میدم اصلا بازی نکنم چونکه واقعا در مقابل بازی اصلی لذتی نداره ولی BC2 Emulator Nexus یه نمونه کرک عالی بود که ارزش داشت :d
داداش الان ماد های breaking point و dayz epoch برای arma 2 و arma 3 رو بازی کنید بشدت از این بهتر هستند مخصوصا BP ارما 3 کرکی هم داره فوق العاده از این بهتر هست با گرافیک بهتر البته تا موقعه ای که این بهتر بشه.

- - -ویرایش - - -

همین الان دارم دارم از kickass دانلود میکنم...نسخه 3DM early access v0.28 که توش steam2wrapper رو نداره...لطفا نگاه کن ببین توش چیا ناقصه؟؟ تو سایتش توشو نشون میده دیگه...یا با نسخه ای که تو لینکشو دادی فرقی داره
لینک مستقیم هست.

- - -ویرایش - - -

سلام
سینگل هم داره؟
بازی MMO هست سینگل نداره ولی میتونید روی سیستم خودتون سرور بزنید و بازی کنید.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من داشتم همین نسخه از بازی که مال 3DM هست از Kickass torrents دانلود میکردم بعد تاپیکتو دیدم جوگیر شدم :d...فقط یه سوال اگه رفتیم به فرض مثال بازی کردیم...دفعه دیگه بریم بازی کنیم تمام لوارم هایمان صفر خواهد شد؟
البته لینک مستقیم گذاشتم خواستید از اونجا دانلود کنید.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوست عزیز من داشتم همین نسخه از بازی که مال 3DM هست از Kickass torrents دانلود میکردم بعد تاپیکتو دیدم جوگیر شدم :d...فقط یه سوال اگه رفتیم به فرض مثال بازی کردیم...دفعه دیگه بریم بازی کنیم تمام لوارم هایمان صفر خواهد شد؟

اصلا لول نداره!

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
لینک مستقیم مادام العمر:
http://salami987.s109.rapidbaz.com/...eam.Early.Access.v0.28.113734.Cracked-3DM.zip
لینک ماداالعمره ولی چون از یوزر اصلی دانلود نمیشه شاید شاید 30درصد وسط دانلود بعد از قطع 2 3 بار یوزر پسورد بخواد یا خطا بده که بهتره دوباره همین لینک رو داخل idm جای لینک قبلی قرار بدین
منبع:تالارهای گفتگوی مجله گیم ایمگ

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
دوستان ، به نظر بنده این نسخه بازی ارزش بازی کرد نداره ( حداقل برای الان ) دلایل زیر رو هم دارم :

1. بازی کرک شده هست ، طبیعتا باگ های بیشتری از بازی اصلی داره ، اما خود بازی اصلی هم فعلا alpha هست و هم سرور و هم کلاینتش کم مشکل نداره.
2. کلاینت قدیمی بازی و احتمالا آپدیت های دیر به دیر
3. کمبود سرور یا حداقل سرور با جمعیت بالا ؛ دوستان مپ بازی بزرگ هست ، خیلی بزرگ به طوری که اگر بخواین کل مپ رو گردین ( از یه گوشه به گوشه دیگه برنی ) احتمالا بیشتر از 1:30 وقتتون رو میگیره . حالا توجه کنید که حجم بازیکن 10-20 نفر توی همچنی وسعتی واقعا کمه و از طرفی حداقل 3/4 لذت بازی در برخورد با دیگر بازیکن هاست . که با این حجم از بازیکن ، شاید چند ساعتی یکبار بازیکن جدید ببینین .
4. لوت ها در سرور ها ری-اسپاون نمیشه پس سروری که مدیر همیشه آنلاینی نداشته باشه تا سرور رو ریست کنه ، عملا بی فایده هست .
5. بازی هیچگونه میکروترنسکشن نداره ( خدا رو شکر! ) پس سروری که زده میشه درماد خاصی نداره ، در نتیجه آن پایدار بودن کم سرور هاست مثل چیزی که الان توی ماینکرافت در ایران داریم ( تازه تو ماینکرافت میکروترسکشن هست و وضع سرور هاش اینه )

اما پیشنهاد :

بازی کردن با استفاده از آرما 2- 3

masymessi

کاربر سایت
Jul 31, 2007
47
ای خدا.. منم اگر پول سی دی کی داده باشم بیام ببینم بازی کرک شده همچین جیزهایی را مینویسم (پست بالایی رو میگم)...بازی رو دارم دانلود میکنم و به صورت مفتکی بازی خواهم کرد انشالله;)

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
ای خدا.. منم اگر پول سی دی کی داده باشم بیام ببینم بازی کرک شده همچین جیزهایی را مینویسم (پست بالایی رو میگم)...بازی رو دارم دانلود میکنم و به صورت مفتکی بازی خواهم کرد انشالله;)

داداش بخدا این نیست ، شما فقط حجم اینترنت هدر میدین و همچنین وقتتون رو ...
اگر مشکلی با مواردی که بالا گفتم نداری ، خوب دانلود کن ولی وقتی بعد از 2-3 روز بازی کردن خسته شدی یاد حرفای من میفتی ...

من اون مواردی رو که بالاتر گفتم ، کاملا صادقانه گفتم . حالا میخواین گوش بدین ، میخواین گوش ندین :-*

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
داداش چه ربطی داره ایشون دارن مشکلات و باگ های بازی رو توضیح میدن دلیل نمیشه چون یکنفر نسخه اورجینال از یک بازی رو داره ملت رو گمراه کنه حرف های ایشون درسته (تا حدی) بازی هنوز نسخه الفا هست اصلا بحث این مسائل بیهوده هست.

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
اقا من یه مشکلی دارم رو هر سروری می زنم connect نمی شه یه عالمه سرور رو امتحان کردم پینگم باهاشون 130 هست خالی هم هستن ولی وقتی رو گزینه connect کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی یفته.چرا؟؟؟؟
یه مشکل دیگه:
با tungle اجرا کردم رفت تو سرور ولی همه جا سیاهه هیچی دیده نمی شه یه سری نقطه سفید هم تو اسمون هست که فک کنم ستاره هستن خواهشا کمک کنید
اخرین اپدیت کارت گرافیک هم نصب هست اینم عکس http://up6.ir/2zVB

آخرین ویرایش:

Commander_A

کاربر سایت
Mar 9, 2013
11
درود دوســـتانـــ عزیـــــز

من هم بازی رو دانلود کردم ، نام کاربریم تو بازی این هست : ALIREZA

لطفا Address و Port سروری که توش بازی میکنین رو بگین تا من هم بیام .

با تشکر @};-

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر