بازی انلاین S.K.I.L.L اکشن شوتر Free to player رو الان میتونید بازی کنید

سلام به همه بازی خور های مولتی پلیر مثل من
بازی زیبای
Special Force 2 یک بازی انلاین شوتر خوب عالی با موتور انریل و گیم پلی خوب. خوب که می گم یعنی خیلی خوب بازی مثل بقیه بازی های انلاین شوتر هست و تازه از بتا دراومده فعلا برای تیم دات مچ چهارتا نقشه داره ولی برای مد های مثل کپچر و بمب گذاشتن نقشه های زیادی داره توی این بازی یه قسمت به نام مینی گیم داره که میتونید اونجا برای پوینت جمع کردن بازی کنید میتونید در این قسمت تعداد سرباز ها و محل دفاعی خودتون و درست کنید و شروع به بازی کردند کنید یا در قسمت دیگه میتونید تمرین تیر اندازی کنید و پوینت جمع کنید بازی سرعت خوبی داره نقشه بزرگ دار و هم نقشه های کوچیک به خودتون میاید میبینید رسید به دشمن و سروع به بازی کردن میکنید یا در نقشه های دیگه که بزرگتر هست هم باید بدوید و دنبال دشمن کنید نفس توی این بازی معنی نداره شیفت نگه داشتید دارید میدوید یه دفعه شلیک میکنید دشمن میمیره ولی هنوز دستون روی شیفت هست شلیک تموم بشه دوباره میدوید بدونه اینکه دوباره شیفت بگیرید خلاصه بازی از نظر من اعتیاد اور هست و نمیتونید با بازی های مثل ac combat یا ava مقایسه کنید چون خیلی بهتر هست اگه بازی انلاین شوتر دوست دارید حتما این بازی انجام بدید

حجم بازی 3.83 گیگ هست
وارد سایت بازی بشید ثبت نام کنید لانچ بازی رو بگیرید و شروع به بازی کردند کنید یادتون باشه لانچ بازی رو توی درایو دیگه بریزید اگه درایو سی حجم کم داره چون بازی رو همونجا دانلود میکنه نیاز هم به نصب نداره دانلود کرد استارت بزنید وارد بازی میشید

گیم پلیر (ویدیو)

دوستانی که مشکل با لانچ دارند می تونن از لینک زیر بازی رو دانلود کنن که توسط خودم اپ شده و اخرین ابدیت بازی برای 2013/12/15 هست وارد لینک زیر بشید مدیافایر و دونه دونه پارت هارو دانلود کنید بعد اکسترک کنید وبازی اجرا کنید من از فولدر بازی کپی گرفتم روی بک سیستم دیگه امتحان کردم بازی بدون مشکل اجرا شد فقط وارد سایت بشید یک اکانت بسازید دوستانی که لب تاپ دو گرافیکه دارند حتما بازی رو به گرافیک بالا لب تاپ معرفی کنید
پارت ها 200 مگابایتی هست
دوستان ایدی هاتون بدید اینجا در پست اول بذارم

ایدی بچه ها
persian
MoJiX
purge

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوستان سرور فیلپین هم ان شد و ترکیه نگران پینگ نباشید حتما لذت خواهید برد یه سری مد ها داره مثل دفیند و پازل و غیره نصب کنید بیاید دیگه بابا مردیم از بی هم زبونی دانلود کن اگه بد هرچی خواستی بگو به من

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
مرسی ازمعرفی بازی ..
من چند مدتی نبودم.. حتما بازی تو این هفته وقت کنم دانلود میکنم فقط امیدوارم ارزش دانلود داشته باشه مثل ac باشه عالی .. یادش بخیر قبل از که artic combat بسته بشه کلی با هم بازی میکردم..
الان زدم برای دانلود یک لانچر 18 مگابایتی دانلود میکنه بعد از طریق لانچر خود بازی 3 گیگ دانلود میکنه؟؟ درسته؟
یکم سخته برام 3 گیگ تو یک روز دانلود کنم میشه یکمش الان دانلود کنم یکمش فردا؟ قابلیت resume یا باید بدون قطعی 3 گیگ دانلود کنی..

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
مرسی ازمعرفی بازی ..
من چند مدتی نبودم.. حتما بازی تو این هفته وقت کنم دانلود میکنم فقط امیدوارم ارزش دانلود داشته باشه مثل ac باشه عالی .. یادش بخیر قبل از که artic combat بسته بشه کلی با هم بازی میکردم..
الان زدم برای دانلود یک لانچر 18 مگابایتی دانلود میکنه بعد از طریق لانچر خود بازی 3 گیگ دانلود میکنه؟؟ درسته؟
یکم سخته برام 3 گیگ تو یک روز دانلود کنم میشه یکمش الان دانلود کنم یکمش فردا؟ قابلیت resume یا باید بدون قطعی 3 گیگ دانلود کنی..
چطوری حمید. ببین این بازی خیلی سرتر از ac combat هست خیلی شاختره بازی یه سرگردن از مولتی کال اف هم بالاتر تظیمات گرافیک خوبیم داره حتما دانلود کن بیا منتظرتم والا واسه من 10 دقیقه طول کشید ولی باید داشته باشه چون فایل چک داره توی لانچ Special Force 2 دو نسخه داره یکی برای امریکا یکی هم واسه اروپا که من نسخه اروپا معرفی کردم چون اسیا هم ساپورت میکنه [h=2][/h]

آخرین ویرایش:

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
ویدیو گیم پلیر به پست اول اضافه شد

گیم پلی بدک نیست . من خودم یه چند تا مطلب خوندم ازش کسی بد نگفته. ولی خب مشکل سره لانچره بازیه که رو دانلود گیر میکنه . به خصوص ما که مجبوریم به خاطر دانلود رایگان نصفه شب بزاریم DL بشه . برا من با سرعت 6 KB دانلود میکرد :-s
دیگه هیچی کلا بی خیالش شدم رفت :)
شاید به خاطر همینه زیاد اینجا کسی سمت DL بازی نرفته.
لانچر فقط لانچر path of exile چی بود لا مصب :d[h=3][/h][h=3][/h]

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خوب اگه تقاضا زیاد باشه خودم براتون اپ می کنم توی مدیا فایر حجم کلی 4.5 گیگ هست

- - -ویرایش - - -

گیم پلی بدک نیست . من خودم یه چند تا مطلب خوندم ازش کسی بد نگفته. ولی خب مشکل سره لانچره بازیه که رو دانلود گیر میکنه . به خصوص ما که مجبوریم به خاطر دانلود رایگان نصفه شب بزاریم DL بشه . برا من با سرعت 6 KB دانلود میکرد :-s
دیگه هیچی کلا بی خیالش شدم رفت :)
شاید به خاطر همینه زیاد اینجا کسی سمت DL بازی نرفته.
لانچر فقط لانچر path of exile چی بود لا مصب :d
اگه سایتی رایگان سراغ داریی که بشه یک گیگ اپ کرد بگو براتون اپ کنم اگه نه خودم تو مدیا فایر اپ میکنم

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
خوب اگه تقاضا زیاد باشه خودم براتون اپ می کنم توی مدیا فایر حجم کلی 4.5 گیگ هست

- - -ویرایش - - -

اگه سایتی رایگان سراغ داریی که بشه یک گیگ اپ کرد بگو براتون اپ کنم اگه نه خودم تو مدیا فایر اپ میکنم
دمت گرم داداش
خودت یه جای خوب اپلود کن منم میخوام دانلود کنم

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دمت گرم داداش
خودت یه جای خوب اپلود کن منم میخوام دانلود کنم
از همین الان تا یک ساعت دیگه صبر کن بعد وارد ادرس دانلود شو شروع کن به دانلود من دارم اپ می کنم تمام پارت هارو ولی میتونی هر چی که فایل هست دانلود کنی 17 تا پارت هست لینک به پست اول اضافه شد

آخرین ویرایش:

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
جای نریز بازی رو اجرا کن چک فایل بزن و بعد شروع کن به بازی

منظورم این بود دیتایی که خودتون اپلود کردین رو کجا بریزم که خودم جاشو پیدا کردم
بازیه خوبیه
کسی اینجا بازی میکنه که با هم بازی کنیم؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
منظورم این بود دیتایی که خودتون اپلود کردین رو کجا بریزم که خودم جاشو پیدا کردم
بازیه خوبیه
کسی اینجا بازی میکنه که با هم بازی کنیم؟

ایدی خودتو بگو پینگ چطوره یه توضیح بده دوستان داخل کشور متوجه بشن

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
ایدی خودتو بگو پینگ چطوره یه توضیح بده دوستان داخل کشور متوجه بشن

سلام
بازیه خیلی قشنگیه
mod های زیادی داره
پینگ خیلی خوبه.میشه راحت بازی کرد
id: MoJiX

- - -ویرایش - - -

سلام
من پارتها رو مستقیم کردم که دوستان میتونن دانلود کنن

---------------------

وقتی پارت 13 رو دانلود کردین اسمشو به GBR_eng.part13 تغییر بدین و بعد اکسترکت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر