EA به دنبال کسب احترام مردم است

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Titan-Fall-PC-642x362.jpg

معاون رئیس اجرایی استدیوهای EA، آقای Patrick Söderlund می خواهند که نام این ناشر به خاطر بازی های آن در خاطره ها ثبت شود نه اینکه به عنوان مثال دو سال پیاپی به عنوان بدترین کمپانی از آن یاد شود.
آقای Söderlund معرفی EA به عنوان بدترین کمپانی آمریکا را در ابتدا قبول نداشته اند و طی مصاحبه خود با MCV گفته اند:
زمانی که چنین چیزی رخ می دهد، بایستی بنشینید و با خود بگویید چرا مردم اینگونه صحبت می کنند. ما همین کار را انجام دادیم و مواردی را یافتیم که مردم علاقه ای به آن ندارند. برای مثال ما یک مورد ساده مانند Online Pass را بررسی کردیم و پس از بررسی مزایا و معایب آن را حذف کردیم. چنین تصمیماتی بایستی بر اساس خواسته کاربران باشد و این مورد همان چیزی است که ما در آن مقداری لغزش داشتیم. در صورت تداوم چنین کارهایی میتوانیم احترام مردم را کسب کنیم. ما نمی خواهیم بد باشیم و به عنوان بدترین کمپانی آمریکا قلمداد بشویم بلکه خواستار انتخاب به عنوان بهترین هستیم.
آقای Söderlund اعتراف می کنند که راضی نگاه داشتن تمامی مشتریان همیشه ممکن نیست و ادامه می دهند:
شما اشتباه هایی می کنید اما بایستی آن را قبول کنید و به دنبال راهی برای رفع مشکلات پیش آمده باشید. هیچ کمپانی یا فردی در تمامی زمینه ها بی نقص نمی باشد. می خواهم مردم ما را قبل از هر موردی با بازی هایی که می سازیم به یاد بیاورند. مایلم به عنوان برترین گزینه در تجارت این صنعت انتخاب شوم و ما بایستی به خاطر بازی ها در خاطره ها ثبت شویم.
آقای Söderlund در آخر و در رابطه اشتباهات EA و بازی Titanfall و گفته اند:
بازخوردها نشان داده اند که بازیکن ها نمی خواهند یک بازی را هر سال تجربه کنند. اگر خواستار کسب در آمد و دریافت پول مشتریان هستید بایستی نوآور باشید.
نظر شما در رابطه با سخنان آقای Söderlund چیست؟
VG247

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,587
نام
حسین
قیمت هاتو کم کن
بعضی سیاست هاتو که مردمو سر خرید و پیش خرید بازیه ات گول میزنی رو از بین ببر
بعضی چیز ها DLCها و چیز های اضافی رو که واقعا ارزش خرج کردن رو ندارن ولی میفروشی از بین ببر
خوب اونوقت دیگه همه بهت احترام میزارن

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Onlin Pass رو حذف کن آها باریکلا 2 قدم مونده تا آدم شدنت :D
جیب ملت رو نزن :D
پاچه ی بقیه شرکت های دیگه رو نگیر :D
به آیپی هات هم گند نزن :|

با این بزرگی به احترام ملت هم میرسی :-"

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
سالها استودیو های مختلف رو خریدن و درشون رو تخته کردن که نشد نوآوری. من هنوزم نگرانم اینا شب بخوابن صبح پاشن Bioware رو ببندن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
من نمیدونم ملت با کجاشون تصمیم میگیرن که EA میشه منفورترین کمپانی!!!
EA نسل قبل با این تسل خیلی فرق میکنه.شرکتی که تو این نسل چندین وچند آی پی موفق خلق کرد.
Fifa رو از یه بازی تخیلی به اوج خودش رسوند.
سبک وحشت رو دوباره با Dead Space زنده کرد.
Battlefield رو به رقیبی برا Cod تبدیل کرد.
استودیوی Respawn(خالقین MOH) رو دوباره از اکتیویژن پس گرفت.
تو این نسل دیگه بازیهای بیکیفیت رو چه بسا در مراحل پایانی ساخت کنسل میکرد.(مثل NBA Live یا همین آخری C&C)
بماند که 10ها آی پی دیگه که لااقل از دید گیمرها قابل قبول بودن رو خلق کرد.(Army of Two)
فقط مقایسه سابقه کاری اکتیویژن با EA آدم رو به خنده میندازه.اکتی چندین و چند آی پی موفق خودش رو فقط فدای COD کرد(Guitar Hero...My Love:().عملا تو این نسل تبدیل به یه استودیوی بزرگ شد که فقط COD بسازه.حتی با سرمایه گذاری نکردن روی بازیهای استودیوهای با استعدادی مثل NEW Moon که واقعا با اون بودجه ها بازیهای خوبی میسازه،اجازه رشد بهشون نداد.
از طرف دیگه هم بلیزارد که تو قلب همه جای داره،هنوز پول ماهانه بابت WOW میگیره در حالی که امروزه اکثرا ازاین کار دست کشیدن.اما این وسط فقط EA به چشم میاد که خیلی برا من یکی غیرقابل قبوله.
که چی؟ چون آنلاین پس رو آورده؟Dead Space 3 ترسناک نبوده؟ ... اینها اصلا معنی نمیده.آدم میخواد با سر بره تو دیوار وقتی یه چیزائی میبینه.
با همه اینها تو این نسل برای من بهترین کمپانیها یوبی و EA بودن.کاپکام که خودش رو نابود کرد.اکتی که فقط تکرار،کونامی متوسط و بقیه الی آخر...

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
واقعا این همه هیت ورزی به EA رو درک نمی کنم :bighug: یکی از بهترین هاست خداییش، فقط امسال بخش EA sportsش گند زد :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بازخوردها نشان داده اند که بازیکن ها نمی خواهند یک بازی را هر سال تجربه کنند. اگر خواستار کسب در آمد و دریافت پول مشتریان هستید بایستی نوآور باشید.

دقیقا مهمترین چیزی که من بهش اعتقاد دارم بازی های هر ساله باید باشه اما نه جوری که شیره بازی کشیده بشه باید در این بین بازی های نو و خلاق هم وجود داشته باشه .

از طرف دیگه بازی باید کشش هر ساله شدن داشته باشه نه همه جور بازی .

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من که تا 1-2 ماه پیش ea به علت محبوب ترین ip من (نید فور اسپید) رو واقعا دوست داشتم ولی 1-2 ماهه که دارم خدا خدا می کنم واقعا امسال هم منفورترین شه. با اون سییاست احمقانش برای بازیای ایکس باکس و نصب اجباری تنها روی هارد اصلی افتضاح بود.

ولی خوب به نظر من اکتی خیلی منفور تره

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
آقای Söderlund در آخر و در رابطه اشتباهات EA و بازی Titanfall و گفته اند:

خیلی هم خوب:bighug: گند نمی خوره تو بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر