مشکل نصب نشدن بازی روی Xbox one و راه حل مایکروسافت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
xbox-one-components.jpg

به نظر می رسد تعداد کمی از خریداران Xone با مشکل نصب نشدن بازیها بر روی کنسول مواجه شده اند که البته این مشکلات برای لانچ طبیعی است.ولی تنها در صورتی که تعداد و درصد آن بالا نرود!

راه حلی که تیم Xbox Support در مورد این مشکل داده است بسیار ساده است:

1 - کنسول خود را به طور کامل از اینترنت دیسکانکت کنید( مودم را خاموش کنید و کانکشن را در Setting کنسول غیر فعال کنید)
2 - کنسول را با نگه داشتن 10 ثانیه ای دکمه Power خاموش کنید!
3 - کنسول را روشن کنید و بدون وصل شدن به اینترنت بازی را نصب کنید

سپس خواهید دید بدون هیچ مشکلی بازی نصب میشود.ضمنا شما می توانید پس از نصب شدن بازی ، مجدد به اینترنت وصل شوید و به بازی آنلاین مشغول شوید.

به نظر می رسد این مشکل مربوط به آبدیت روز اول کنسول است و قرار است آبدیت جدیدی برای رفع این مشکل به زودی منتشر شود.چند وقت اخیر نیز مشکلاتی برای کنسول نسل بعدی سونی اعلام شده بود که البته برای لانچ هر دو کنسول این موضوع تا حدودی طبیعی است.

OXM

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
هر دم از این باغ بری میرسد ......8-|

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

ببین بی خیال شو مشکلات اپدیت اولیه ps4 کمتر از این نبود اینم مثل همون بالاخره مشکلاتی رو در بدو ورود داره wiiu هم همینطور بود

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
خسته نشدین از بس زیر هر خبر مربوط به وان این جمله رو نوشتین؟
یه نگاهی هم به لانچ PS4 بندازین بد نیست.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
آغا انصافا و بی شوخی من جلوی توانایی ترولینگ شما سر تعظیم فرود میارم :d

ترول نیست و واقعیته . منظورم این بود خرابی ها کم کم داره رو میشه . همون طور که برا ps4 بود . و کم کم معلوم شد

در ضمن ما همه اگه ترولیست هم باشیم شاگرد شما هم حساب نمیشیم .;)

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
حالا حالاها از این برنامه ها و خرابیا زیاد داریم مهم چیز دیگس

S-U-P-R-E-M-E

کاربر سایت
Dec 24, 2010
38
نام
Cyrus
امیدوارم که مشکلاته دیگه ای یا بیشتری نداشته باشه ...

در کل اینا همه طبیعی هستن !!! همه در جریانیم باو ...

Poor PS4 ... u just Stand Upright n let X1 just Stay Lay Down cuz she cant n u know that ... no matter what but as long as u up there u can see the future's on the way n i know its all about u

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
طرفداران ماکروسافت حالا که وان لانچ شده و مشکلاتش معلوم شده میگن همه مشکلات طبیعیه ولی برای پلی استیشن نشانه شکست حسابش میکردن.بابا استارتر دست بردار از این کار

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
خوب فعلا مشکلی نیست که نیاز به تعویض کنسول داشته باشه ٬ همین که مشکلش نرم افزاریه آدم رو نگران نمیکنه !
سونی فن هایی که ترول میکنن ؛ درسته زوده و هنوز گزارش های خرابی میتونه متنوع و بیشتر بشه ٬ اما حداقل تا الان خرابی این کنسول نیازی به تعویض کنسول نداره !

Siavash1892

کاربر سایت
Feb 5, 2016
1
xbox-one-components.jpg

به نظر می رسد تعداد کمی از خریداران Xone با مشکل نصب نشدن بازیها بر روی کنسول مواجه شده اند که البته این مشکلات برای لانچ طبیعی است.ولی تنها در صورتی که تعداد و درصد آن بالا نرود!

راه حلی که تیم Xbox Support در مورد این مشکل داده است بسیار ساده است:

1 - کنسول خود را به طور کامل از اینترنت دیسکانکت کنید( مودم را خاموش کنید و کانکشن را در Setting کنسول غیر فعال کنید)
2 - کنسول را با نگه داشتن 10 ثانیه ای دکمه Power خاموش کنید!
3 - کنسول را روشن کنید و بدون وصل شدن به اینترنت بازی را نصب کنید

سپس خواهید دید بدون هیچ مشکلی بازی نصب میشود.ضمنا شما می توانید پس از نصب شدن بازی ، مجدد به اینترنت وصل شوید و به بازی آنلاین مشغول شوید.

به نظر می رسد این مشکل مربوط به آبدیت روز اول کنسول است و قرار است آبدیت جدیدی برای رفع این مشکل به زودی منتشر شود.چند وقت اخیر نیز مشکلاتی برای کنسول نسل بعدی سونی اعلام شده بود که البته برای لانچ هر دو کنسول این موضوع تا حدودی طبیعی است.

OXM

با سلام
من ایکس باکس وانم همین مشکل رو داره یعنی قبلا نداشتا ولی چند ماه باهاش بازی نکردم حالا ۲ تا بازی خریدم ( batman arkham night و rise of tomb rader ) و وقتی میخوام نصبشون کنم که بازی کنم و میزنم روی Start installing بلافاصله و در کمتر از یک ثانیه میزنه installation stopped جفت بازیا اورجینال و پلمب هم بودن این راهکار شمارو هم رفتم جواب نداد :( البته بازیایی که قبلا نصب کردم رو میتونم بازی کنم ولی این ۲ تا جدیدا نصب نمیشن لطفا راهنماییم کنید :(((

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر