همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوست عزیزز live is life شما اگه پی اس ان کارت 10 دلاری دستگاه رو داری کد شو وارد کن 10 دلار تو استور وارد حسابت می شه بعد با اون یک پلاس 1 ماهه بخر دیگه کردیت کارت و billing information نمیخواد[/QUOTE
درسته من خودم هم تعجب کردم چرا این صفحه به محض خرید میاد و هی میگه کردیت کارد وارد بکن من چندین ماه پیش تو استور امریکا یک پلاس ۱ ماهه خریدم چیزی هم نخواست حالا چرا تو استور امارات اینا هی میگه عجیبه:-/

aminx6x

کاربر سایت
Feb 6, 2007
34
نام
amin
سلام دوستان.ببخشید ی سوال داشتم از اون عزیزانی که دستگاهشون ریجن 1 هست.ممنون میشم جواب بدید. با توجه به اینکه voltage برق us 110v هست و ایران 220 ولت هست.برای استفاده از کنسول باید مبدل ولتاژ بگیریم؟؟یعنی شما دستگاهو مستقیم زدین به برق 220v?

آخرین ویرایش:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام دوستان.ببخشید ی سوال داشتم از اون عزیزانی که دستگاهشون ریجن 1 هست.ممنون میشم جواب بدید. با توجه به اینکه voltage برق us 110v هست و ایران 220 ولت هست.برای استفاده از کنسول باید مبدل ولتاژ بگیریم؟؟یعنی شما دستگاهو مستقیم زدین به برق 220v?

دوست عزیز تاپیک را اشتباه آمدی ولی

دیگر مثل قدیمها نیست هر دو برق را ساپورت میکنه با خیال راحت میتوانید وصل کنی فقط یه خرج کوچکی برات پیش میاد کابل برق را عوض کنی .

DHTtxDHkY33OcKB1.huge

aminx6x

کاربر سایت
Feb 6, 2007
34
نام
amin
ممنون وسپاس دوست خوبم من این اطلاعات رو داشتم کم و بیش اما از اونجا که در کتابچه راهنمای این محصول گفته شده بود از برق 110 استفاده کنید دچار تردید شدم .واسه همین میخواستم دوستانی که عملا دستگاهو به 220 وضل کردن تایید کنند که مشکلی نبوده.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من این app android پلیا دانلود کردم اما تا بازش میکنم و میخواد اجرا بشه یک ارؤری مثل خود پلی میده و نمیشه باش کار کرد کسی تست کرده؟

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من این app android پلیا دانلود کردم اما تا بازش میکنم و میخواد اجرا بشه یک ارؤری مثل خود پلی میده و نمیشه باش کار کرد کسی تست کرده؟

اونی که شکا دانلود کردید playstation app نیست اونی که شما گرفتید رو گوشی های به خصوصی فقط اجرا میشه بگرد تو سایتا playstation app پلازا داره من از اونجا گرفتم پلازا هم مثل بازار اندرویده ولی بهتر ایرانی هم هست

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اونی که شکا دانلود کردید playstation app نیست اونی که شما گرفتید رو گوشی های به خصوصی فقط اجرا میشه بگرد تو سایتا playstation app پلازا داره من از اونجا گرفتم پلازا هم مثل بازار اندرویده ولی بهتر ایرانی هم هست

درسته حجمش هم خیلی زیاد بود اما این یکی کم حجم تره:)

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
سلام
دوستان بدون این بند بساط میشه راحت وارد psn شدمولتی بازی کردفعلا تنها دغدغه من هیمنه:d
بهر حال خودم قانع کردم ps4بگیرم اما این قسمتش داره خیلیی اذیت میکنه اگه به این زودیا درست نشد دیگه مجبورم xbox one روبگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر