راهنمایی Crysis 3

Juventus FC

کاربر سایت
Dec 26, 2008
19
دورود !

آقا من بازی Crysis 3 یه جاش هست ، بعد از اینکه سوار اون سفینه خودمون میشیم و کنترل سفینه دست خودمون ولی در اصل خود کامپیوتر سفینه رو هدایت میکنه و بعد ما با موس فقط تیز میزنیم و سفینه های دشمن و نابود میکنیم ! بعد این قسمت یه جاش یه غولی بوجود میاد که سفینه ما رو به زمین میزنه و ما خودمون و نجات میدیم و بعد ادامه کار ! اینجا این به احتساب غول وقتی خیلی بش تیز میزنی و نابودش میکنی وقتی دیگه به آخر خط میرسه اون غول یه امواجی میفرسته و ما رو طرف خودش میکشونه و این زیر تصویر هی پیغام میاد SPACE و اینا !

ولی من هرچی اسپس و اینارو میزنم اثر خاصی نداره و وقتی اون غول مارو میگیریه هیچ کاری نمیشه کرد و از دستش خلاص شد و اون با یه ضربه ما رو میکشه ! دوستان راه حل خلاص شدن از دست این عول چیه !

Juventus FC

کاربر سایت
Dec 26, 2008
19
الوووووووووووووووووووووووو

کسی تا حالا این بازی و تموم کرده ؟ کسی اصلا این و بازی کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
الوووووووووووووووووووووووو

کسی تا حالا این بازی و تموم کرده ؟ کسی اصلا این و بازی کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من دارم بازی میکنم...ولی یادمه میگفتن هکش مشکل داشت سر غول آخر، یه سر به تاپیک مشکلات بازی بزن.

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
سلام دوست عزیز.من ایکس باکس دارم و برای من مینوشت دکمه a رو بزن.باید تند تند دکمه رو بزنی تا انرژی غول رو جذب خودت کنی و غوله ولت کنه.بعد از 2یا 3 بار که اینکاری کنی غوله بار آخر انرژیش تموم میشه و میمیره.در ضمن به اون جونورایی که مثل پرنده دور غوله میچرخن تند تند تیر بزن تا انرژیش کم بشه.با چند بار تمرین میتونی راحت بکشیش.از قیافش هم نترس تو خالیه.مرتب پشت ستونا سنگر بگیر تا نتونه تیر بهت بزنه.هنوز غول ندیدی!توی مرحله بعدی 1غول میبینی که این در برابرش هیچه!موفق باشی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر