بازی انلاین رایگان ّFirefall سبک Open World MMO Shooter

بازی انلاین رایگان ّFirefall سبک Open World MMO Shooter
سلام
بازی انلاین ّfirefall یک بازی اوپن ورد MMO shooter و با گرافیک بسیار عالی برای یک بازی انلاین و علاقه مندان بازی های سبک borderlands که شباهت هایی هم به این بازی داره ولی خوب این رایگان هست و نیازی به نصب پچ و کرک و غیره نداره اگه میخواید از بازی انلاین لذت کافی ببرید من این بازی رو به شما پیشنهاد میدم چون یکی از واجباته
(ببخشید اگه خوب نمیتونم بنویسم )
بازی شامل
open world MMO shooter
Skill-Based Combat
Completely Free to Play
PvP and PvE Experiences
PVE همون تموم کردن ماموریت با چند نفر و PVP هم Capture & Hold و Attack & Defend و غیر هست

سیستم موردنیاز
RAM: 1 GB :
CPU: Dual Core @ 2.6 Ghz (AMD) Dual Core @ 2.2 Ghz (Intel)
Graphics Card: video card with 1GB RAM AMD/ATI Radeon HD 4550 or Nvidia Geforce 8600
اسکرین شات از بازی

تصویر به اندازه 17% (500x313) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (600x375) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.

وارد سایت بازی بشید
ثبت نام کنید
لانج حدود 17 مگابایت دانلود کنید و نزدیک به 5.4 گیگ کله دانلود
و تا دانلود کامل صبر کنید
دراخر شروع به بازی کردن کنید
ویدیو گیم پلی بازی با حجم 13 مگابایت از مدیا فایر
موفق باشید

آخرین ویرایش:

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
جالب بنظر میاد از mmo شمشیر و تیرکمان و جادو خسته شدم!!! حالا چقدری هست ؟ هجمش؟ گیم پلی هم خواستی بزاری بزار تو سایت آپارات

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
جالب بنظر میاد از mmo شمشیر و تیرکمان و جادو خسته شدم!!! حالا چقدری هست ؟ هجمش؟ گیم پلی هم خواستی بزاری بزار تو سایت آپارات

حجم بازی 5.4 گیگ هست گیم پلی رو هم به پست اول اضافه کردم میتونی دانلود کنی از مدیا فایر
من نمیدونم چرا نمیتونم توی سایت اپارات ویدیو اپلود کنم فکرکنم ای پی خارج از کشور قبول نمیکنه چند وقت پیشم خواستم اپلود کنم بازم نشد

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
گرافیکش که عالیه مثل borderlands 2 T هست cell shade دوست دارم. مسئله اینه که گیم پلیش چه جوریه. گستردگی و quest هاش مهمن معمولا این جور بازیا از لحاظ گیم پلی یه کم خشک بی روحن آدم زده میشه. ولی به نظر بازی خوبی میاد شاید دان کردم...

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
سلام من این بازی رو از یه لینک که تویه فروم بازی بود دانلود کردم یکی از ادمین ها این لینک رو
حجمش 5 گیگ بود و بازی رو مامل نصب کرد یکم اپدیت کرد
ولی هر چقد یوزر و پس رو میزنم قبول نمیکنه یه یوزر دیگه هم ساختم ولی بازم نشد
مثل اینکه کلا به نت وصل نمیشه موقع لوگین باید چه کنم/
:((:((:((:((

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام من این بازی رو از یه لینک که تویه فروم بازی بود دانلود کردم یکی از ادمین ها این لینک رو
حجمش 5 گیگ بود و بازی رو مامل نصب کرد یکم اپدیت کرد
ولی هر چقد یوزر و پس رو میزنم قبول نمیکنه یه یوزر دیگه هم ساختم ولی بازم نشد
مثل اینکه کلا به نت وصل نمیشه موقع لوگین باید چه کنم/
:((:((:((:((
ببین موقعه اکانت ساختن از سایتش اقدام کن نه از روی بازی چون توی ایران یکم مشکل داره بعد بعد از ثبت نام ایمیل رو تایید کن من هیچ مشکلی بایته ارور در لوگین نه در این فروم نه فروم های خارجی مشاهده نکردم بازی گیم پلی خوبی داره هرکس اوپن ورد حال میکنه این بازی رو حتما انجام بده خیلی لذت بخشه

- - -ویرایش - - -

چرا اینجا فعالیت نیست اصلا من دارم دانلود می کنم کسی هست بگه با هم بازی کنیم

والا من هر بازی معرفی میکنم اینطوری میشه اگه یکی دیگه معرفی کنه بازی خوبی میشه نمیدونم فکر کنم ایدیم باگ داره توی فروم

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
اقا این بازی استارتش خرده شده!؟ چون رفتم تو سایتش دیدم نوشته playing free starting at 29 july از داداشا کسی هست باش باززی کنیم!؟ راسی قبول دارین بازی انلاینا جدیدا به درد نمیخورن عوض اینکه ادم حال کنه! بیشتر اعصابش خورد میشه بعدشم بازیو پاک میکنه! :|

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
آقا کسی بازی نمی کنه؟
بازی 29 july رسما Run می شه
من می خوام دانلود کنم
این بازی ان بود ولی چون قرار بره توی استیم فعلا اف شده تا 29 به خاطر همون بازی ارزش داره برای دانلود و لذت بردن از یه بازی شوتر اوپن ورد

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
این بازی ان بود ولی چون قرار بره توی استیم فعلا اف شده تا 29 به خاطر همون بازی ارزش داره برای دانلود و لذت بردن از یه بازی شوتر اوپن ورد

واقعا وضع سرور هاش بد بود حالا که اومده رو استیم میشه بهش امید داشت این روزا بازی ها چرتو پرت شدن واقعا مسخره شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر