راهنمایی در بازی GTA V

amirhossainrez

کاربر سایت
Jul 26, 2014
43
نام
امیرحسین
من یه gta v خریدم بعد دیسک یک رو نصب کردم و گفت دیسک دو رو بزار منم گذاشتم بازی نصب شد رفتم تو بازی دو مرحله رفتم تو مرحله سوم بازی ریستارت میشه مینویسه :
Alert. The game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was installed. Please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occu"r."
بعد رفتم یه جفت دیسک جدید گرفتم بیست تومن دادم burner max هم بود بعد اومدم نصب کردم بازی رو اجرا کردم چهار مرحله رفتم بازم ریستارت شد و همون ارور قبلی الان اگه کار نکنه 40 تومن ضرر کردم
تورو قرآن مجید کمکم کنین هر نظری بدین برام مهمه ممنون از همگی من عاشق این بازی هستم همه کمک کنین لطفا.
cache رو هم پاک کردم سه بار
بازی رو هم چند بار نصب و حذف کردم ولی بازم همون اش و همون کاسه please help all
tnx all

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من یه gta v خریدم بعد دیسک یک رو نصب کردم و گفت دیسک دو رو بزار منم گذاشتم بازی نصب شد رفتم تو بازی دو مرحله رفتم تو مرحله سوم بازی ریستارت میشه مینویسه :
Alert. The game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was installed. Please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occu"r."
بعد رفتم یه جفت دیسک جدید گرفتم بیست تومن دادم burner max هم بود بعد اومدم نصب کردم بازی رو اجرا کردم چهار مرحله رفتم بازم ریستارت شد و همون ارور قبلی الان اگه کار نکنه 40 تومن ضرر کردم
تورو قرآن مجید کمکم کنین هر نظری بدین برام مهمه ممنون از همگی من عاشق این بازی هستم همه کمک کنین لطفا.
cache رو هم پاک کردم سه بار
بازی رو هم چند بار نصب و حذف کردم ولی بازم همون اش و همون کاسه please help all
tnx all

بازی رو به فلش زدید یا هارد ایکس باکس؟؟
مشکل از دیسک نیست چون دیسکا نصب میشن و بازی اجرا میشه. اگه به فلش نصب کردید، مشکل از فلش هست.

altair1378

کاربر سایت
Feb 20, 2014
9
نام
زهیر اثنی عشری
سلام
لظفا یکی کمک کنه!
من میرم از فرودگاه ارتش یهجت میدزدم ئلی وقتی میذارمش تو آشیانه ی خودم برمیگردم میبینم نیس!
چیجوری باید جت رو تو
اشیانه سیو کنم؟

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا
سلام دوستان ... من خیلی از مراحل رو رفتم ..... و دیگه مرحله ای نیست ... ولی هی سوار ماشین میشم ... یه چیزی ازم میخواد بالایه تصویر که انجام بدم ولی نمیدونم چیکار کنم ... خواهشا یکی کمکم کنه

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام دوستان ... من خیلی از مراحل رو رفتم ..... و دیگه مرحله ای نیست ... ولی هی سوار ماشین میشم ... یه چیزی ازم میخواد بالایه تصویر که انجام بدم ولی نمیدونم چیکار کنم ... خواهشا یکی کمکم کنه

برو یه جای خلوت مثلا پارکینگ بعد به تراور یا فرانکلین زنگ بزن

sam127

کاربر سایت
Dec 30, 2014
4
سلام بچه ها من وقتی میخوام برم مرحله L یا با مایکل یا با تروو وسطای جاده که دارم میرم 7.8 تا ماشین که تو نقشه دایره قرمز رنگه بهم حمله میکنن قبلشم یه بنده خدایی بهم زنگ میزنه و بعدش حمله میکنن هرچی هم میکشمشون بازم میان و یکیشونم که کشته میشه درجه پلیسم میشه 3.4 ستاره و همزمان بهم حمله میکنن هم دایره قرمزا هم پلیسا اینجارو چیکار باید بکنم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام بچه ها من وقتی میخوام برم مرحله L یا با مایکل یا با تروو وسطای جاده که دارم میرم 7.8 تا ماشین که تو نقشه دایره قرمز رنگه بهم حمله میکنن قبلشم یه بنده خدایی بهم زنگ میزنه و بعدش حمله میکنن هرچی هم میکشمشون بازم میان و یکیشونم که کشته میشه درجه پلیسم میشه 3.4 ستاره و همزمان بهم حمله میکنن هم دایره قرمزا هم پلیسا اینجارو چیکار باید بکنم
شما با ترور و مایکل اون مرحله ای که هواپیما رو میندازید رو رفتید و بعدشم ترور پاتریشیا رو گروگان میگیره و با مایکل میرید خونه ی ترور
مارتین مادرازو هم از این موضوع عصبانیه برای همین وقتی مایکل یا ترور میرن شهر اینا دنبالشون میکنن تا بکشنشون (آدمای مارتین)
باید مراحل رو رد کنید تا شرایط عادی شه :D

sam127

کاربر سایت
Dec 30, 2014
4
شما با ترور و مایکل اون مرحله ای که هواپیما رو میندازید رو رفتید و بعدشم ترور پاتریشیا رو گروگان میگیره و با مایکل میرید خونه ی ترور
مارتین مادرازو هم از این موضوع عصبانیه برای همین وقتی مایکل یا ترور میرن شهر اینا دنبالشون میکنن تا بکشنشون (آدمای مارتین)
باید مراحل رو رد کنید تا شرایط عادی شه :D

دادا اون مرحله ای هستش که با یه هواپیما کوچیکتر باید اون هواپیما را تعقیب کنی بعدشم واردش بشی چند نفرو که پشت ماشینا سنگر گرفتن را بکشی بعدشم با چتر بپری پایین هواپیما هم سقوط میکنه تو دریا اون مرحله را با ترور رد کردم بعد اون مرحله مرحله HS هستش که مایکل و ترور میرن زنگ خطر بانک را میزنن تا ببینن پلیسا کی میان اونم رد کردم بعدش مرحله L هستش که باید برم به سمت نقشه جایگاه L که وارد اون مرحله بشم تو راه که دارم میرم اینا حمله میکنن اینجارو باید چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر