Kingdom Hearts HD 1.5 Remix

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
38127694588879733683.jpg

Kingdom Hearts فانتزی دوران PS2 بود. اما 7 سال آزگار از KH II می گذرد و ملت دیزنی دوستِ ژاپنی پرست، در حال ریختن قطره ی ضد خشکی چشم در چشم های خود بودند!

7 سال انتظار چشمان ماهی قرمز داخل تنگ را هم می خشکاند!b-)

از KH III هم که خبری در دست نمی باشد. الی یک تاریخ انتشار نامشخص!

در سال 2012 عزیزان زحمت کش کمپانی معزز Square Enix اعلام کردند که بازی با نام Kingdom Hearts HD 1.5 Remix شامل نسخه ی HD شده از

Kingdom Hearts 1، Kingdom Hearts Re:Chain of Memories و Kingdom Hearts 358/2 Days خواهد بود.

که Kingdom Hearts 358/2 Days نه در قالب یک بازی قابل انجام بلکه در قالب حدود 3 ساعت دموی کامل روایت خواهد شد.

این بازی در ماه مارس سال 2013 در ژاپن عرضه شد و به ترتیب در 10، 12 و 13 سپتامبر 2013 در آمریکای شمالی، استرالیا و اروپا منتشر می شود.

اگر پیش از این و در دوران دایناسورها با سورا، ریکو و دوستان دیگر، آشنا نشده اید، اکنون زمان غوطه وری در دنیای غنی دیزنی و Square Enix است.:x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سویت مادر آو گاد ، هیچوقتم نتونستم رو پی اس2 بازیش کنم یا دیسکش خراب بوده یا پیدا نمیشد:(( تا یه مدت کوتاه دسگه میاد بلاخره:((

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من نشستم بازی کردم...گرافیک خیلی به روز تر از اونیه که بگی فقط اچ دی شده و در مجموع خوبه (قبلا هم گفته بودن asset های بازی اصلی گم شدن و دوباره بازسازی شدن کلا)

یک خورده ای کنترل فقط زیاد به روز نبود و مقداری اعصاب خوردکن بود.

کلا با ایده بازی خیلی حال کردم شدیدا توصیه میشه...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
عزیزانی که در Pirate Ship اقامت دارن، می تونن همین الان برای دانلود بازی اقدام کنن. دوستان دیگه هم 10-12 روز دیگه وقت دارن تا بعدش قطره ی خشکی چشم رو کنار بذارن و چهار چشمی برن توی TV
دستت درد نکنه تاپیک بازی مورد علاقه ی من و زدی
اما بیش از حد عامیانه نوشتی و درست نیست واسه تاپیک بازی ها

فکر نمی کنم چندان مهم باشه:D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
کیا بازی کردن این و ؟ 170 ارزش اریج داره عایا؟

من دانلود کردم چند ساعتی بازی کردم
واقعیتش من زیاد خوشم نیومد :d
به نظرم پول رو صرف بازیه دیگه ای کنی بهتره یا اگه واقعا فن این بازی هستی پس دیگه حرفی نمیمونه میتونی بخری :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر