Dota 2 Teams

با سلام خدمت بچه‌های گل بازی‌سنتر.

همین‌طور که خودتون میدونین، بازی Dota 2 بین گیمرهای ایرانی داری روز به روز محبوب تر می‌شه و به پلیر های ایرانیش افزوده می‌شه، برای همین تصمیم گرفتیم برای بچه‌های بازی‌سنتر تیم تشکیل بدیم تا کنار هم از بازی DotA 2 لذّت ببریم.

دوستانی که وقت کافی دارند و مایل هستند، اعلام کنند تا در لیست قرار بگیرند و در آخر کاپیتان‌ها هرکدام از اعضا که مایل به ورود در تیم هستند را به میل خودشان انتخاب می‌کنند.
قابل ذکر است که کاپیتان‌ها با نظرسنجی انتخاب خواهند شد و 4 نفر از اعضایی که بیش‌ترین رای را بیاورند کاپیتان تیم‌ها می‌شوند.
هنگامی که تیم‌ها انتخاب شدند در ابتدا چند دوره بازی تدارکاتی انجام خواهد شد تا رابطه‌ی بین اعضا و آشنایی با طرز بازی یک‌دیگر مشخص شود و در دوره‌های بعدی بازی‌ها همراه با جوایز می‌باشد.

قوانین:

1. بعد از مشخص شدن تیم‌ها هر تیم موظف است تا اسم و لوگویی برای تیم خود انتخاب کند و در تاپیک اعلام کند.(لوگو اجباری نیست.)

2.تمام بازی ها در سرور Luxembourg انجام میشود.

3. تمام بازی‌ها به صورت Captains Mode انجام می‌شود.

4. هر تیم میتواند حداقل 1 عضو ذخیره داشته باشد.

5. در هر بازی اعضای ذخیره اگر مایل باشند میتوانند در Broadcast channel حضور داشته باشند.

6. در صورت غیاب هر یک از اعضا، تیم موظف است تا یکی از اعضای ذخیره‌ی خود را جایگزین کند.

7. جوایز بازی‌های رسمی از نوع آیتم های داخل بازی می‌باشد.
9. اعضای تازه وارد در لیست نظرسنجی قرار نمی‌گیرند + اعضای بن شده.

10. هر تیم حداکثر می‌تواند سه بار عضو مورد نظر تیم خود را با عضو تیم دیگر تعویض کند به شرطی که طرفین موافق باشند.

11. اگر عضوی در تیم بدون هماهنگی و دل بخواه از مسابقه Leave بدهد در سه مسابقه‌ی بعدی قادر به بازی نیست و در صورت تکرار کاپیتان تیم موظف است بازیکن را از از تیم اخراج کند و بازیکن اخراج شده حق ندارد در هیچ تیم دیگری عضو شود.

12. از اسم و لوگوی غیر اخلاقی به شدت پرهیز کنید.

13
. هر تیم میتواند تا 8 بازیکن داشته باشد. در آخر در صورت زیاد بودن اعضا که مایل به بازی هستند و همچنین رسیدن حد نساب آنها برای تشکیل گروه تیم جدیدی ساخته خواهد شد.

14. در آخر در صورت زیاد بودن اعضا (بیش از 28 نفر) که مایل به بازی هستند، تیم جدیدی ساخته خواهد شد.

پس از معلوم شدن قطعی اعضا, نام تیم ها در همین پست اعلام میشود.

دوستان مایل به حضور در تیم ها+ Steam ID(قطعی نیست)

1. N!ma: nimah64
  2. Morteza:M0rt3za
  3. Avkopol: persia_amin
  4. 水 .:water_796
  5. Euphoria: bloodypouya
  6. FPS Dᴏug:FPSDoug21
  7. lycan222: Doodeind
  8. love master: Brock_boyka
  9. slipkboy: Slipkb0y
  10. RezaRazeR:RezaRazeR
  11. Burning Hawk:Anim4lity
  12. humanaga: blackleg36
  13. 779:Kiokilk
  14. papa22:verethraghna2
  15. ortegoli: ortegoli
  16. Mashido:Ariou
  17. Cyru3:cyru3
  18. MaTrix Pouya:MATRIX-POUYA
  19. Skuul:miladend
  20. shayan720: sh4y4n360
  21. mazi_emin3m:farshad_khboy2003
  22. digelo:Digelo
  23. شلغم‌الدین:Napalm
  24. Sorrows:BabakB
  25. Parsa13: tiforce162
  26. _Rhodes:_sadegh
  27. hoshicameron:Hoshicameron
  28. Mr-Game:mashang
تیم ها

تیم 1 :INF.Gaming

1. War Wolf
  2. Hidden
  3. Monster
  4. Minevarex
  5. M-j
  6. K2

تیم 2

1. N!ma
  2. Parsa13
  3. Dysphoria
  4. Avkopol
  5. bezad

تیم 3

1. mac man:kia_Palang
  2. blackleg36:humanaga
  3. lycan222:Speedy
  4. 7shevchenko7:$arianshevchenko7
  5. sajad021

تیم4: UnDeaD

1-KaeL
2-AlCapon
3-Eternity
4-Ray.Ban
5-SaeeD
6-Game-Over

تیم5:Viper

1. naruto22
  2. aborz
  3. Mr-Game
  4. strategy
  5. FPS Doug
  6. hoshiacameron

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
کسایی که میخوان اعضای تیم ها هم باشن بیان اینجا اعلام آمادگی کنن خوب
دمت گرم منم همینو میخواستم بگم! نمیان. :| شما خودتون میاین؟ ای دی استیمتون رو بدین تا در لیست قرار بدم.

- - -ویرایش - - -

سلام
اگه میشه من رو از لیست حذف کنین . ;)
(کسی به من اطلاع نداد!):-/
بده مگه؟ :D
اگه رای آوردین و خواستین انصراف بدین از مقام کاپیتانی اینجا اعلام کنید تا جاتونو با کسی که بیشترین رای رو قبل از شما آورده تعویض کنیم.:)

- - -ویرایش - - -

با این اوضاع فکر کنم همه به کاوه خان رای بدن :D تا 10روز این نظرسنجی مهلت داره بعد از اون پاک خواهد شد یادم رفت تاریخ بزارم براش!

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
من خودم به کاوه رای دادم کاپیتان شه یکم بخندیم بش.

منو حذف کنین راحت ترم . شاید کسی خواست جای من به کسه دیگه ای رای بده .

متاسفانه خودم تیم دارم وقتی نمیمونه که تو تیم BC شرکت کنم .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
مگه کاپیتان خودش اعضای تیمش رو انتخاب نمی کنه؟
چرا به کاپیتان ها و اعضا یک هفته مهلت داده میشه تا تیم ها رو بسازند ...

- - -ویرایش - - -

من خودم به کاوه رای دادم کاپیتان شه یکم بخندیم بش.

منو حذف کنین راحت ترم . شاید کسی خواست جای من به کسه دیگه ای رای بده .

متاسفانه خودم تیم دارم وقتی نمیمونه که تو تیم BC شرکت کنم .
پس اسم تیم +لوگو+ اعضا رو بگید قرار بدیم مشکلی نداره از سایت دیگه ای هم باشه.

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
من هیچکدوم از این دوستان رو بازیشون رو ندیدم . فکر کنم بهتره امشب یه بازی بینشون بزارید 5 به 5 . بعد ما بیایم ببینیم . اینطوری میتونیم با توجه به بازی رای بدیم .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
من هیچکدوم از این دوستان رو بازیشون رو ندیدم . فکر کنم بهتره امشب یه بازی بینشون بزارید 5 به 5 . بعد ما بیایم ببینیم . اینطوری میتونیم با توجه به بازی رای بدیم .

اونجوری فکر نکنم دوستان حاضر باشند. نمیدونم والا ایده ی بدی نیست اگه دوستان حاضر باشند شب بیان خوبه(البته ماهم باید join channel کنیم که تعدادمون زیاده فکر نکنم شدنی باشه :D )

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
اونجوری فکر نکنم دوستان حاضر باشند. نمیدونم والا ایده ی بدی نیست اگه دوستان حاضر باشند شب بیان خوبه(البته ماهم باید join channel کنیم که تعدادمون زیاده فکر نکنم شدنی باشه :D )

امشب که نه ، مثال زدم . مثلا فردا . پس فردا . یا اینکه بیان لینک اخرین بازیشون رو بدن تا ببینیم .

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
البته کاپیتان بودن فقط نیازمند بازی خوب نیستا.:d این که نسبت به همه هیرو ها اطلاع کامل داشته باشی و بدونی الان باید چی پیک یا بن کنی هم خیلی کار مهمیه:d
در کل به نظرم یکم زوده واسه این کار.باید بذاریم بچه ها یکم بیشتر بازی کنن حرفه ای تر بشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر