Unearthed: Trail of Ibn Battuta Episode 1

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
1_unearthed_trail_of_ibn_battuta_episode_1.jpg

بازی اکشن و بسیار زیبای Unearthed: Trail of Ibn Battuta Episode 1 که توسط شرکت SEMAPHORE برای کنسول PlayStation 3 در سال ۲۰۱۳ بر روی شبکه PSN انتشار یافته است ، این بازی نسخه عربی بازی معروف Uncharted است ! به این دلیل که کاملا از روی المان های این بازی معروف تقلید شده است ، داستان بازی هم روایتگر ماجراجویی فارس جواد و دانیا است. این خواهر و برادر قصد دارند ماجراجویی های ابن بطوطه، ماجراجوی مسلمان را ادامه دهند و سفر خود را از کشور مراکش آغاز می کنند اما طی این سفر با یک گروه نظامی به ظاهر تروریست درگیر می شوند. بازی دارای چندین زبان مختلف است که از جمله می توان به داشتن زیرنویس زبان فارسی اشاره کرد ، همچنین این بازی در سبک اکشن ماجراجویی و بر پایه موتور گرافیکی Unity ساخته شده است.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Play UK بهش 5 از 100 داده =))
کلا هم دو تا Review بیشتر نداره!
بی خیال باو! اگر Free باشه فقط به خاطر سابتایتل فارسی ارزش دانلود داره!

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
از یک شرکت کوچیک ساخته شده ... زیاد سخت نگیرید
اگه متقاضی داره لینک دانلودش رو همینجا بزارم ... (لینک مستقیم )

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
عاللللللللللللللللیه! :D
بیچاره اسمش رو هم از رو آنچارتد زده نامرد. اینو عربا ساختن دیگه. یادمه دو سال پیش خبر ساختش رو زده بودن. بازی هم نامرد اپیزودی هست! :D و جالب تر اینکه برا هر قسمتش برای این آشغال باید پول هم بدی. دموش رو من تو لیست دانلود گذاشتم حالا شاید برا خنده دانلود هم کردم! :D
اپیزود اول 5 پوند قیمتش بود فک کنم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اخه این چه کاره ای اینا می کنند اسم و رسم و محبوبیت و خلاقیت یک بازی معروف را با چنین کار هایی می برند زیر سوال.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر