شایعه The Sims 4 از سال 2008 در حال ساخت بوده است

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
55155160133186165335.jpg

این روزها شایعات زیادی پیرامون نسخه چهارم سیمز به گوش می‌رسد. یکی از جدیدترین این شایعات راجع به کارنامه سازندگان این بازی است. در اکانت LinkedIn خانم Christine Brownell مشاهده می‌شود که وی از ماه مارچ 2008 تا سپتامبر 2011 (در مجموع سه سال و هفت ماه) به عنوان سرطراح در استودیو Maxis مشغول بوده و برروی آخرین عنوان از سری The Sims فعالیت می‌کرده است.

87277505119671043331.jpg

در روز 23 جولای (سه روز دیگر) لایو ‌برادکست سیمز برگزار خواهد شد که در آن اولین اطلاعات از پک های بعدی The Sims 3 منتشر خواهد شد. همچنین فردی از تیم سازنده The Sims 4 به عنوان مهمان در این مراسم حضور خواهد داشت. انتظار می‌رود اطلاعاتی هرچند اندک از The Sims 4 فاش شود.

18358869964966540120.jpg

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
The Sims که خیلی خوب بود ، بعد The Sims 2 واقعا مصداق کلمه فوق العاده بود ولی The Sims 3 صرفا معمولی بود برای من . نه بهبود گرافیکی آن چنانی داشت نسبت به نسخه دوم ، نه بهبود UI و محتوا ، امیدوارم خیلی بیشتر گسترشش بدن واقعا تا کسی بازی نکنه نمی فهمه چقدر جالبه این سری و اعتیادآور :D

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
به نظرمن بجز Showtime هیچکدوم اضافی نبودن. بابا از هیچی که بهتره! بجای اینکه با سیمز اصلی و 2-3 تا پک بمونیم و بپوکیم پک دادن. این پکای آخری واقعا روشون کار شده بود. بخصوص Island Paradise که فوق العاده نوآوری داشت.
یه چیزی منو درگیر کرده درباره خبر. اونم اینه که من فکر میکردم Maxis بعد عرضه سیمز 3 سریعا ساخت سیمز 4 رو شروع کرده بوده ولی اینطوری که کارنامه این خانم میگه تقریبا یک سال قبل عرضه سیمز 3 ساخت بازی شروع شده! که این کمی امیدوارکنندست. من احتمال میدم که سیمز 3 (که EA تازه Maxis رو خریده بود) واسه EA مهم نبوده و قبل اینکه ساخت بازی تموم بشه شروع کردن به ساخت نسخه چهارم, شاید بخاطر اینکه میدونستن بازی باگ داره و ناقصه؟
یه چیز دیگه, اگه به job description نگاه کنین اینارو نوشته:
✭ Developing the high level design vision for the game world and related features
✭ Partnering with the Lead Writer to develop the history and personality of each world location
Directing the creation of prototypes to test new game features, including procedural/randomized areas and a dynamic quest system
✭ Providing direction to a small team of world designers
✭ Writing documentation for game features and design tools"
سیستم کوئست داینامیک در سیمز؟ هم جالب بنظر میرسه و هم نگران کننده. این randomized area هم خیلی ایده خوبیه.

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
خوب یکی از دوستام اینارو پیدا کرده:
Brian Neal | LinkedIn
از آگوست 2008 برروی TS4 کار می‌کرده.

Chris Santeramo | LinkedIn
از فوریه 2008 روی Social Lead بازی کار می‌کرده.

Jon Parise | LinkedIn
John Meier | LinkedIn
و اینا هم از سال 2009 برروی بازی کار می‌کردند.

فقط این gamescom برسه ببینم چه بلایی سر بازی آوردن. :(

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا یکی به من بگه این sims چه جذابیتی داره که اینقدر ملت بازی میکنن
طرف یک سری کارهای روزمره رو انجام میده که خودمون هم میتونیم انجام بدیم
واقعا من یادمه بازیشو بعد از نیم ساعت انداختم اونور و یکی از دوستام اومد ازم خریدش جالبیش اینجاست اونم به یکی دیگه فروختش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر