100 راز برتر در دنیای بازی ها از نگاه GamingBolt

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
حروف قرمز بی معناست ! :d

نرو پایین
بری علاف میشیا
خواهش میکنم گوش کن
یعنی میخوای بری
چرا خودت و ازار میدی ؟
خیلی بدی
شاید من سر بریده اون ته قایم کرده باشم
نمیدونم با چه زبونی بهت بگم پایین نرو
خودت خواستی
اگر دیدی سر بریده اون پایینه ناراحت نشی
من یکی رو کشتم . اینجا دفنش کردم
گفتم خودت خواستی
62027728670195231906.gif
میشه آی لاو یو

• Like
Reactions: 235matin235

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
کسی دیالوگشو نداره؟؟

تو ایول 4 اگه به دریاچه شلیک کنی چی میشه؟؟

قلب تو GTA IV رو نابود هم میشه کرد؟؟

داستانی جدید یا ..

از تو ویکی بردارین

اطلاعی ندارم

نه فقط صدای تپش می آد

نه همون.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
خیلی خوب بود.
بازی سیریوس سام رو هم اگر بگردید کلی از این راه مخفا و رمز و رازها داره.جالبترین هم یه ماکت فیلمبرداری هستش که اگر بهش شلیک کنی...
ولی دنیای اسرار و رازهای بازیهای کامپیوتری همانا سری Mortal kombat هستش.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
تو ایول 4 اگه به دریاچه شلیک کنی چی میشه؟؟

متاسفانه من قربانی این Easter Egg شدم. غول بازی سریع میاد بیرون و تورو میخوره !:d هنگ کردم یعنی.

البته بعد 4 بار تموم کردن اینو پیدا کردم.:d

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
متاسفانه من قربانی این Easter Egg شدم. غول بازی سریع میاد بیرون و تورو میخوره !:d هنگ کردم یعنی.

البته بعد 4 بار تموم کردن اینو پیدا کردم.:d
اره اینوخوب اومدی اون غوله ازدریاچه میادبیرون ومیخوره ادم رو!
ایامیدونستید؟...
توفوتبال international superstar soccerکنسول سگاتویک بازی بیشتراز33تاگل نمیشه زد!یعنی بعدش هرچی گل بزنیدعددگل های شماهمون33باقی میمونه!
توبازی اونیموشا1پلی استیشن2وقتی درابتدای بازی3بارپشت سرهم بمیریدپیغامی ظاهرمیشه وحالت خیلی اسان بازمیشه!
توبازی درایور2پلی استیشن شهرهاوانا یه جایی هست وسط درختان فاصله کمی داره باماشین اونجابریدتاوسط زمین واسمون معلق بمونید!
توی فوتبال99پلی استیشن وقتی کاپ دوره ای میزدیم دوتیمی که درپایان همه چیزاشون باهم برابرمیشد(امتیازات وتفاضل گل و...)همیشه کامپیوترp1روقهرمان کاپ میکرد!
وخیلی چیزای دیگه....

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
اره اینوخوب اومدی اون غوله ازدریاچه میادبیرون ومیخوره ادم رو!
ایامیدونستید؟...
توفوتبال international superstar soccerکنسول سگاتویک بازی بیشتراز33تاگل نمیشه زد!یعنی بعدش هرچی گل بزنیدعددگل های شماهمون33باقی میمونه!
توبازی اونیموشا1پلی استیشن2وقتی درابتدای بازی3بارپشت سرهم بمیریدپیغامی ظاهرمیشه وحالت خیلی اسان بازمیشه!
توبازی درایور2پلی استیشن شهرهاوانا یه جایی هست وسط درختان فاصله کمی داره باماشین اونجابریدتاوسط زمین واسمون معلق بمونید!
توی فوتبال99پلی استیشن وقتی کاپ دوره ای میزدیم دوتیمی که درپایان همه چیزاشون باهم برابرمیشد(امتیازات وتفاضل گل و...)همیشه کامپیوترp1روقهرمان کاپ میکرد!
وخیلی چیزای دیگه....

تو همون فوتبال گزارشگر سگا یادمه اگر وامیستادی و دکمه روپایی میزدی و سریع جلو میرفتی توپ غیب میشد و راحت میرفتی گل میزدی.اول بازی هم از وسط زمین پاس بلند رو با قدرت میزدی میرفت تو گل و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر