Ratchet & Clank: Into the Nexus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین

قهرمانان باز میگردند!!!!! :bighug:​
Into the Nexus بالاخره به حقیقت پیوست و امروز به صورت رسمی تایید شد! :d در ITN بالاخره رچت و کلنک پایان سری Future و همچنین ماجراجویی هاشون روی PS3 رو رقم میزنند!
این بازی قراره مثل سری اصلی باشه و دیگه خبری از Co-Op و یا Competitive MP نیست! :d کاملا Single Player و با یه داستان درست حسابی و شوخی های همیشگیش همراه خواهد بود! :d
اما نکته ای که هست،اینه که بازی همچنان به بزرگی و بلندی TOD و CIT نیست! اما گفته شده از QFB و FFA خیلی خیلی طولانی تر خواهد بود!
+ اینکه گفته شده (و توی تریلر هم نشون دادن) توی این شماره قراره با سلاح ها و Gadgetـهای جدیدی سر و کار داشته باشیم! :bighug: (چیزی که توی FFA و QFB و A4O خبری ازشون نبود! :d ) سلاح هایی هم که توی تریلر نشون داده شدن،مثل همیشه خلاقانه میباشند و خیلی هم باحال بودن=)) مثلا یه قوطی(شبیه کقوطی کنسرو:-" ) بندازید بین دشمن ها و ... با عروسکی که از توش در میاد اونا رو بترسونید! :d البته این عروسک گاز سمی هم پخش میکنه>:)
همینطور از روی تریلر به نظر میرسه که توی این بازی تاکید زیادی روی جاذبه و نبودش دارن! :d و قول پازل های جدیدی بر این اساس دادن! یه سری پازل ها هم مخصوص کلنک خواهد بود! :d

در کل Insomniac قول داده که یه رچت همیشگی رو ببینیم! نه یه رچت جدید! :d و این بازگشت به ریشه ها خیلی خوبه! :bighug:

این بازی تعطیلات امسال به صورت انحصاری برای PS3 منتشر میشه. قیمتش 30 دلار خواهد بود و به صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه میشه.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سونی ظاهرا حالا حالا ها دست از ساپورت PS3 برنمیداره ! یهو دیدی چند ماه بعد از لانچ PS4 یدونه Uncharted یا GOW برای PS3 انحصاری عرضه کرد ! :D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اگه واقعا این چیزایی که قولش رو دادن باشه خب خیلی عالیه
به بزرگی نسخه 1 و 3 نیست :D ولی ازین 3تایی که گفتی خیلی خیلی طولانی تره؟ خب اینکه میشه Tod و CIT که :D
خداکنه ازین سلاح های باباقوری هم داشته باشه :D
مولتی پلیر نداره؟!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
Insomniac میسازه؟ به به دوباره به انحصاری سازی رو آورد احتمالا سرش به سنگ خورد فهمید باید برگرده:d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
امیر خدا خفت کنه لینکت ویروسیه که =))

- - -ویرایش - - -

Insomniac میسازه؟ به به دوباره به انحصاری سازی رو آورد احتمالا سرش به سنگ خورد فهمید باید برگرده:d
جز Insomniac استودیو دیگه میساخت که رسما نابود بود...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اگه واقعا این چیزایی که قولش رو دادن باشه خب خیلی عالیه
به بزرگی نسخه 1 و 3 نیست :D ولی ازین 3تایی که گفتی خیلی خیلی طولانی تره؟ خب اینکه میشه Tod و CIT که :D
خداکنه ازین سلاح های باباقوری هم داشته باشه :D
مولتی پلیر نداره؟!
در جواب یه بنده خدایی اینچنین گفتن :
سؤال :
1) Will there be multiplayer?

2) How long will the game be? 10-14 hours like TOD/ACIT/UYA? Or will it be a short game?
جواب :

1. No MP, this is a single-player experience and all of our development resources have gone into that.

2. It’s not as long as ACIT, but it’s much much larger than Q4B or FFA.
---
سلاح باباقوری منظورت اینه :
32523064115803797524.png

خیلی باحال بودش! =)) ولی من عاشق این سلاح Nightmare Box که توی تریلر نشون دادن شدم! :x

سونی ظاهرا حالا حالا ها دست از ساپورت PS3 برنمیداره ! یهو دیدی چند ماه بعد از لانچ PS4 یدونه Uncharted یا GOW برای PS3 انحصاری عرضه کرد ! :biggrin1:
من هرچی فکر میکنم،میبینم اصلا نمیشه موقع لانچ PS4 رو گرفت! :d رچت ، KH Collection (که مثل اینکه قراره 2تا باشه :-" ) ، Beyond ... انقدر بازی میاد که هرکاری هم کنیم بازم چیزی نمیمونه برای خرید PS4 ! :d (وان پیس و چندتا بازی PSN هم هست :-" )

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Insomniac واقعا خداس تو خلق سلاح ها :D Resistance هم همین بود واقعا حالا سلاح های Fuse رو ندیدم...
KH collection به نظرت قابل دسترس خواهد بود؟! :-s

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این کاراکتر اصلیش منو یاد جک مینداره تو Jak and Daxter :d
Naughty Dog برای ادامه اش یه حالی به ما نداد :(/:)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
زیاد نسخه :-"

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Ratchet & Clank Future: Quest for Booty
Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
Ratchet & Clank: All 4 One
Ratchet & Clank: Full Frontal Assault

البته بازی های PS2 هم چندتاش HD شده و اومده :d

بین اینا، 3تای اولی 100% پیشنهاد میشه! (مخصوصا اینکه از نظر داستانی کاملا مرتبط میباشند به همین آخری! )
A4O هم اگر Co-Op مولتی یا توی خونه کسی رو داری،بزن خیلی حال میده! مخصوصا اینکه شخصیت محبوبم هم قابل بازی بود:-"
FFA هم بد نیست! ولی کوتاهه! :d من از گرفتنش راضیم! مولتی جالبی هم داشت! :d
اگر کپی میزنی همشون رو بازی کن! اگر اوریج میزنی،پیشنهاد میشه 3تا اولی رو اگر به سبک پلتفرمر علاقه داری بازی کنی! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
به سلامتی برای ویتا هم میاد یعنی همون کراس بای هست
نمیدونم چرا نسبت به این خبر احساس خوبی ندارم:-/ احساس میکنم کیفیت بازی در خطره

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
مرتضی مطمنی؟ بلاگ رو چک کردم خبری نبود! Insomniac هم توی خبر قبلی 40 بار ازشون پرسیده شده بود برای ویتا میاد؟ که گفته بودن فعلا براش برنامه ای ندارن و تا مطمن نشن رو ویتا خوب میشه، روش کار نمیکنند!
آخه سر FFA سر پورت کردنش خیلی دردسر کشیدن و دیدید که با چقدر تاخیر اومد :-"

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مرتضی مطمنی؟ بلاگ رو چک کردم خبری نبود! Insomniac هم توی خبر قبلی 40 بار ازشون پرسیده شده بود برای ویتا میاد؟ که گفته بودن فعلا براش برنامه ای ندارن و تا مطمن نشن رو ویتا خوب میشه، روش کار نمیکنند!
آخه سر FFA سر پورت کردنش خیلی دردسر کشیدن و دیدید که با چقدر تاخیر اومد :-"
امازون فرانسه لیستش کرده.:d
حالا توی گیمزکام وسط تریلر بازی یک دفعه به نسخه ویتا سوییچ می کنه بعد از قابلیت های نسخه ویتا می گه:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر