آیا PS4 میخرید یا نه

آیا PS4 میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    489
  • نظرسنجی بسته شده است .
Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
سلام به همگی

با توجه به اینکه تاپیک قبلی به علت اطلاعات کم منتشر شده از کنسول ها در اون زمان بسته شد حالا که اکثر اطلاعات این کنسول ها منتشر شده

یک تاپیک جدید میزارم با نظرسنجی جدید تا اگر کسی رأیش بعد از انتشار تمامی اطلاعات تغییر کرده بتونه اینجا عوض کنه

همچنین میتوانید در این نظرسنجی نیز شرکت کنید : http://forum.bazicenter.com/thread79301/

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
شمارو نمی دونم ولی من نمی خرم چون ایکس باکس 1 داره میاد و یکی از بهترین بازی هایی که دیدم یعنی RYSE فقط برا اون میاد .

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
دو سه سال دیگه میخرم.به خاطر ناتی داگ و سانتا مونیکا و خاطراتی که با چهار تا کنسول سونی دارم.البته باید دید که اون سری اول مشکل دارن یا نه؟اگه مشکل داشته باشن مثل PS3 فت صبر میکنم مدل دوم بیاد.اگر نه همین رو تا دو سه سال ذیگه حتما میخرم.

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اگه خدا بخواد و پولش باشه چراکه نه . ولی یه دو سه چهار پنج شیش هفت و .... ماه صبر میکنم نمره ی بازی های لانچ + اینفموس بیاد ببنیم کدوماش بهتره شاید باندلش رو گرفتم ( کیلزون که زیاد خوشم نیومد احتما بتل و اگه پول بود واچ داگز اگه بازم پول بود اینفموس رو هم میزنم تنگش )
حیف که پول نیست :d

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
من که از ایکس باکس هیچ خیری ندیدم مخصوصاا ینکه نتونستم ادامیه بازیهایی مثل خدای جنگ رو بازی کنم و...... به احتمال صد درصد این دفعه انتخابم ps4 خواهد بود نه محصول جدید شرکت مایکروسافت:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر