راهنمایی برای خرید بازی برای PS3

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
چند تا سوال در مورد بازی Heavy rain داشتم.(اورجینال)
1.این بازی رزولوشنش چند است ؟ 720p یا 1080p
2.کدام پک آنرا بخرم نسخه اولیه یا موو ادیشن را؟ این نسخه جدید که در نوامبر امسال آمده است(Director's Cut) چگونه است در ایران موجود است؟
3.آیا این بازی را میشود آنلاین بازی کرد ؟و این کدهای داخل بسته بازی برای چیست ? و در همه بسته های آن موجود است؟
4.آیا برای این بازی راهنمایی کامل فارسی وجود دارد؟

samanatk

کاربر سایت
Jun 5, 2010
131
نام
Saman
چند تا سوال در مورد بازی Heavy rain داشتم.(اورجینال)
1.این بازی رزولوشنش چند است ؟ 720p یا 1080p
2.کدام پک آنرا بخرم نسخه اولیه یا موو ادیشن را؟ این نسخه جدید که در نوامبر امسال آمده است(Director's Cut) چگونه است در ایران موجود است؟
3.آیا این بازی را میشود آنلاین بازی کرد ؟و این کدهای داخل بسته بازی برای چیست ? و در همه بسته های آن موجود است؟
4.آیا برای این بازی راهنمایی کامل فارسی وجود دارد؟

1- 720p
2- اگرموو دارید نسخه موو رو بخرید قابلیت بازی با موو داره-نه من ندیدم این نسخه رو هنوز اومده باشه ایران
3- انلاین نداره! کد برای یه DLC داره فقط در ریجن 2
4- بله تو همین سایت وجود داره

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
1- 720p
2- اگرموو دارید نسخه موو رو بخرید قابلیت بازی با موو داره-نه من ندیدم این نسخه رو هنوز اومده باشه ایران
3- انلاین نداره! کد برای یه DLC داره فقط در ریجن 2
4- بله تو همین سایت وجود داره
در مورد سوال 4میتواند لینک آنرا برای من قرار دهی چون من انگلیسیشو را پیدا کردم.

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
من قصد خرید بازی heavy rain را دارم.(اورجینال)
قیمت پک آکبند آن زیاد میباشد (با این که قدیمی است) هر چند هم بسیار نادر است .اگر یک پک بازی استفاده شده بخرم (اگر تمیز وسالم باشد) بهتر است یا نه ؟
کدام ریجن را بخرم بهتر است (1و2و3 ) چون ریجن 2و 3 بیشتر موجود است . وکدام ریجن کد دارد؟
نسخه موو (move) آن موجود نیست .خیلی کم است . نسخه اولیه آن هست .برای موو کردن آن باید چه کاری کنم ؟ باید پچ آن را از طریق کانکت شدن به اینترنت کنسول نصب کنم .(به صورت اتوماتیک یا به صورتی دستی است با اجرای بازی).
این که میگویند در ریجن 1و3 مشکلات اخلاقی آن سانسور شده است و فقط در نسخه ریجن 2 بازی کامل است درست است؟

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
قیمت پک آکبند آن زیاد میباشد (با این که قدیمی است) هر چند هم بسیار نادر است .اگر یک پک بازی استفاده شده بخرم (اگر تمیز وسالم باشد) بهتر است یا نه ؟
کدام ریجن را بخرم بهتر است (1و2و3 ) چون ریجن 2و 3 بیشتر موجود است . وکدام ریجن کد دارد؟
نسخه موو (move) آن موجود نیست .خیلی کم است . نسخه اولیه آن هست .برای موو کردن آن باید چه کاری کنم ؟ باید پچ آن را از طریق کانکت شدن به اینترنت کنسول نصب کنم .(به صورت اتوماتیک یا به صورتی دستی است با اجرای بازی).
این که میگویند در ریجن 1و3 مشکلات اخلاقی آن سانسور شده است و فقط در نسخه ریجن 2 بازی کامل است درست است؟
خواهش میکنم من را راهنمایی کنید.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

در مورد قسمت هائی که بولد شدن :
بله ، دست دوم بخرید بهتر هست. توی همین فروم هم بگردین با قیمت خوب پیدا میشه:
مبادله بازی های PS3
و همچنین بخش بازارچه
.......
رجیون باید هماهنگ با کنسولتون باشه.
........
در مورد بقیه سوالاتتون من اطلاعات ندارم.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق

همونطور که یکی از بچه ها هم راهنمایی کردند بهتره که دست 2 تمیز بخری.حتی اگه زیاد هم تمیز نباشه مهم نیست :D مهم بازی هستش که تمیزه تمیزه!حرف نداره
اما به نظر من مهم نیست رجین بازی با دستگاه یکی باشه چون فرقی نمیکنه و PS3 ریجن فری هستش یعنی مهم نیست که ریجن دستگاه با بازی بخونه.
اما اگه ریجن 1 بخری معمولا گرون تره چون معمولا یه سری کد داخلش هست برای دانلود dlc هاش(اینو کلی گفتم و در مورد HV مطمئن نیستم، احتمالا اون هم همینطوریه که گفتم) ریجن 2 و 3 معمولا ارزون تره. و بهتره که شما ریجن 2 بخری.ریجن 3 ها بعضی هاشون دفترچه انگلیسی ندارن یا یه چیزایی شون با ریجن 2 ها فرق داره.کلا 2 بهتره.
اما در مورد سانسور و اینها که پرسیدی. من هم خودم فقط شنیدم و خودم نداشتم که امتحان کنم. من ریجن 2 رو داشتم و بهتره که جلوی خانواده و یا بچه ها بازی نشه.
در مورد ادیشن موو هم من چند وقت پیش یادمه حدود 1 گیگابایت دانلود داشت.(تا حالا ممکنه زیاد تر هم شده باشه و ممکنه همون قدر مونده باشه) به هر حال شما میتونی بازی رو بخری و بعد بزاری از طریق اینترنت دانلود بشه.
راه هایی هم هست که اگه قبلا کسی دانلود کرده باشه بتونی ازش بگیری و دانلود نکنی(برا این گفتم که اگه اینترنتت حجمی باشه، 1 گیگش حدود 4-5 هزار تومن احتمالا آب میخوره که باید رو پول بازی حساب کنیش به هر حال)

موفق باشی.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
در ریجنهای 1و2و3 آیا داخل همه بسته های بازی heavy rain (اورجینال) اوریگامی موجود است؟

دیگه خداییش این از اون سوالا بود ها:-/:d
نمیدونم والا.
من ریجن 2 رو دارم و داره.بقیه ریجن ها رو نمیدونم که دارن یا نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر