بازی WORLD OF WARPLANES

دوستان بالاخره بازی بسیار زیبا و انلاین WORLD OF WARPLANES با گرافیک بسیار زیبادر مرحله OPEN BETA قرار گرفت و الان همه میتوونند این بازی را انجام بدند.
این بازی که دومین محصول شرکت WARGAMING هست از 2 روز پیش یعنی 4 وارد این مرحله OPEN BETA شده.
جالب اینکه هر کس اکانت در بازی WORLD OF TANKS داره با همان USERNAME AND PASSWORD میتونه وارد این بازی بشه این هم لینک سروراروپا این بازی:
Download World of Warplanes | World of Warplanes
این هم چند SCREENSHOT از بازی
wowp_attack_plane_screen_08__216x_thumbnail_.jpg
german_planes_image_01a__216x_thumbnail_.jpg

wowp_cbt_image_07__216x_thumbnail_.jpg
wowp_screens_fighters_image_03__216x_thumbnail_.jpg

nima1376

کاربر سایت
May 30, 2012
138
چند تا screenshot دیگه از بازی:
world_of_warplanes_01.jpg

World-of-Warplanes-11.jpg

wowp_screens_05.jpg

World-of-Warplanes-screenshot-7.jpg

- - -ویرایش - - -

من warthunder را بازی نکردم اما این بازی بسیار زیباست و هر کس کمپانی wargaming را بشناسه قطعا میدونه که این کمپانی روسی چفدر در زمینه game online تجربه داره و شاهکار این کمپانی یعنی world of tanks در کتاب گینس از بابت بیشترین میزان افراد انلاین در یک زمان ثبت شده به هر حال متمانم که در اینده خواهید دید که این بازی گوی سبقت را از سایر رقبا خواهد برد

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
اگر کسی اهل شبیه ساز باشه به هیچ وجه سمت این بازی نمیره ! بازی Arcade هست و مثل World Of Tanks می مونه. ولی بازی War Thunder فوق العاده قوی و شبیه ساز خوبی داره. که پلیر های مبتدی تا حرفه ای را جذب کرده. هسته اصلی بازی War Thunder شبیه ساز IL2 هست. که کمتر خلبانی پیدا میشه که نشناسه این شاهکار را. از نظر گرافیک ی هم این بازی شانسی در مقابل با War Thunder نداره.
من هر 2 تا بازی را از زمان Alpha بازی کردم. پس اگه واقعا می خواید معنی پرواز و جنگ هوایی به عنوان یه خلبان جنگ جهانی دوم بفهمید حتما War Thunder بازی کنید ;)

nima1376

کاربر سایت
May 30, 2012
138
قطعا اون بازی را هم بررسی خواهم کرد اما من wowp را ذر مرحله close beta هم بازی کرده بودم اما الان که در مرحله open beta هست قابل مقایسه با close beta نیست و بسیار پیشرفت داشته

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
من هر 2 بازی را بررسی کردم دوستان هر 2 را بازی کنید و قضاوت کنید قطعا world of warplane یک سر و گردن بالاتر از war thunder هست
با احترام ولی فکر کنم جک سال گفتیدا !
اصلا کاری به مسائل گرافیکی و ... ندارم. فقط میشه بدونم تویه WoWP چطور میشه Real پرواز کرد؟!!!!!

شمایی که دارید مقایسه می کنید ، فقط کافیه یه دست Full Real مد War Thunder بزنید تا متوجه بشید پرواز و شبیه ساز یعنی چی! ( البته اگه بتونید Take Off کنید از روی باند!! )
البته اینطور که متوجه شدم کلا نباید اهل شبیه ساز باشید و فقط دارید به چشم یه بازی مثل World of Tank به این بازی ها نگاه می کنید!
از نظر فنی و واقع گرایانه World of Warplane خیلی ضعیف کار شده. و بیشتر سعی کردند یک بازی عمومی و راحت بسازند مثل WOT .
یا کلا تویه World of Warplane خبری از نبرد با نیروی زمینی نیست ! باید یه بار تویه War Thunder به Base دشمن برسید تا بفهمید Anti Air یعنی چی!
تا آخر امسال یعنی 2013 هم قرار ه کنترل نیروی زمینی و دریایی به پلیرها داده باشه! که البته دیگه جای بحثی نخواهد گذاشت!!
ولی خوب هر کسی هم نظر خودشو داره دیگه! قضاوت باید به عهده خود دوستان باشه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
با احترام ولی فکر کنم جک سال گفتیدا !
اصلا کاری به مسائل گرافیکی و ... ندارم. فقط میشه بدونم تویه WoWP چطور میشه Real پرواز کرد؟!!!!!

شمایی که دارید مقایسه می کنید ، فقط کافیه یه دست Full Real مد War Thunder بزنید تا متوجه بشید پرواز و شبیه ساز یعنی چی! ( البته اگه بتونید Take Off کنید از روی باند!! )
البته اینطور که متوجه شدم کلا نباید اهل شبیه ساز باشید و فقط دارید به چشم یه بازی مثل World of Tank به این بازی ها نگاه می کنید!
از نظر فنی و واقع گرایانه World of Warplane خیلی ضعیف کار شده. و بیشتر سعی کردند یک بازی عمومی و راحت بسازند مثل WOT .
یا کلا تویه World of Warplane خبری از نبرد با نیروی زمینی نیست ! باید یه بار تویه War Thunder به Base دشمن برسید تا بفهمید Anti Air یعنی چی!
تا آخر امسال یعنی 2013 هم قرار ه کنترل نیروی زمینی و دریایی به پلیرها داده باشه! که البته دیگه جای بحثی نخواهد گذاشت!!
ولی خوب هر کسی هم نظر خودشو داره دیگه! قضاوت باید به عهده خود دوستان باشه

من خودم به نظرم وار تاندر بهتره اما خیلی دلیل بدی آوردین شما . این که وارتاندر simulator هست ولی WOWP آرکید هست چه ربطی به بهتر بودن وار تاندر داره؟ یا مثلا چون وار تاندر آنتی ایر داره بهتره ؟ حداقل دلیل منطقی بیارین. نیروی زمینی و دریایی رو هم wargaming هم قراره بزاره برای پلیر ها و در آخر 3 بازی world of war planes , wolrd of war ships (battle ships) , world of tanks قراره یکی بشن . پس این هم واسه وار تاندر برتری حساب نمی شه همونطور هم که گفتم WOWP اصلا simulator نیست که بخواد فنی و واقع گرایانه باشه و در کل نظر نهایی من اینه که این 2 تا رو مقایسه نکنیم بهتره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر