Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ok I started the thread so I make the first entry...​

V for Vendetta​
9.2/10​
vendetta.jpg

totally different with what I expected from a movie made outta comic books. briiiiiiiliant.
Starring Hugo Weaving as V and Natalie Portman as Evey these two bold names are enough to convince anyone for watching this gr8 movie. the movie based on a comic book named "V for Vendetta" by DC Comics and believe me I didn't recognized Hugo guy till the credits... totally different role by him amazing. besides Natalie Portman has shown up a gr8 performance too. also need to highlight the director's name, James McTeigue I think it was his first movie as Director he previously worked on some of the gr8 movies as First Assistant director like Matrix reloaded and Matrix Revolutions aaaanndd Star Wars - Episode II... Good Movie, very good movie ... AWEEEESOOOME, I highly recommend it.

don't be so shy, even you don' need to write it in english, just come and write something :)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نه دیگه نمیشد.. این تاپیک فقط مربوط میشه به امتیازدهی به فیلمها... و توی فرومهای دیگه دیدم و ملت خیلی شلوغ کرده بودن تاپیکو من دیدم ایده خوبیه اینجام داشته باشیم :)
همینطوری... دلیل خاصی نداشت... شما فارسی بزنید اگر دوست ندارید اینگلیسی بنویسید :)

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خوب میبینم که این تاپیک به شدت مورد استقبال قرار گرفته... خواهش میکنم انقدر شلوغ نکنید..
ببینیم یعنی هیچ کدوم از شماها فیلم نمیبینید دیگه؟ انقدر سخته 2 خط چیز نوشتن؟!؟!؟!؟!؟

اما فیلم بعدی:

From Hell
10/10

B00006G8O3.01._PE56_.From-Hell._SCLZZZZZZZ_.jpg

Starring: Johny Depp, Heather Graham, Ian Holm
Director: Hughes Brothers​

من شخصاً به این فیلم نمیتونم کمتر از 10 امتیازی بدم.. فیلم بسیار خوش ساخت با داستانی کاملاً متفاوت و خشن. جانی عزیز من مثل همیشه پرقدرت بود.

من مجبورم خیلی توضیح ندم که فکر نکنید حتماً باید بیاد خلاصه فیلم رو اینجا بنویسید...

• Like

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
Crash

سلام
منم شروع میکنم . ( فیلما باید از نظر زمان ساخت مال یه محدوده خاص باشن ؟ )

CRASH
10 / 10
143359-4.jpg

من اگر میتونستم از 10 بهش 20 میدادم .
همه نقش آفرینیها عالی هست .
فیلمنامه و تدوین فوقالعاده .
موسیقی هم که حرف نداشت .
یه فیلم کامل هست .

آخرین ویرایش:
  • Like

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من هم این دم آخری یه پست میدم و میرم تا بعد از امتحانام.
من این 3 تا فیلم آخری که دیدم یکیشون امریکن پای باند کمپ بود و دومی دیت موو و سومی پینک پانتر.
به نظر من باید به باند کمپ از 10 امتیاز 9 داد .
1- لذت کارا به گروهی بودنشونه که تو فیلم 2 نفر بیشتر نبودن .
2- استیفر جوون هم از عهده نقشش به خوبی بر اومده .
3- جالب ترین چیزش به نظرم بابای جیم بود که تو این قسمت حضور داشت . کلا به شخصیتش خیلی علاقه دارم.
+++++++++++++++++++++++++++++
به دیت موو هم 9 میدم .
1- هنوز جا داره تا به اسکری موو برسه .
2- سوژه خوبی داشت واسه مسخره کردن : هیچ - ملاقات با فاکر ها - ارباب حلقه ها - جنگ ستارگان - کینگ کنگ .
3-دختره که اسمش یادم نیست خانواده جالبی داشت .مادر هندی پدر سیاهپوست عمه چینی خود دختره هم سفید پوست امریکایی.
4- نقش لیتل جیم که برادر دختره بود خیلی کم بود و تو یه قسمت کوچیک بازی کرد . اگه بیشتر بازی میکرد فیلم میتونست بهتر باشه.
+++++++++++++++++++++++++++++
به پنک پانتر هم 11 میدم چون منو تا سر حد مرگ میخندونه .
1- ژان رنو تو فیلم خوب از عهده نقشش بر اومده .
2- شخصیت کلوزو خیلی برام جالبه .
3- بعضی صحنه ها آدم رو واقعا میخندونه .
4- سری فیلم های پنک پانتر رو دوباره زنده کرد و امیدوارم مترو گلولدن مایر این کارشو ادامه بده و بره سراغ فیلم های بیشتری.
در ضمن اگه فیلم رو دیدین صحنه ای که میخواد کلوزو انگلیسی یاد میخواد بگیره رو به یاد من ببینید :d
تا 2 ماه دیگه همه رو به خدا میسپارم .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب منم میذارم:
Savior7/10
نقاط قوتش یکی موسیقیشه،یکی بازیهای نسبتا خوبشه و یکی هم سوژه جالبش.
نقطه ضعفشم که خیلی بزرگه اینه که کاملا جو سیاسیه.هر چند به هر طرف به حد کافی میتوپه ولی یکم اعراق شده(صحنه ای که یه مسلم تو مسجد تفنگ همراهش داره).
فیلم با سوژه جنگ بوسنیو نشون دادن رویش یک زندگی میان جنگ.
فقط لرد!اینV For Vendetta رو کی دیدی؟با چه کیفیتی؟از کجا؟از کدام خزانه؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
این امتیاز دهی مبناش چیه؟ بهتر بود تفکیک قائل میشدین,اونوقت امتیاز دهی خیلی دقیقتر و علاوه بر اون فنی تر میشد.
مبناش سلیقه فرد امتیاز دهندست .
=====
راستی جوابم رو ندادی .
فقط باید فیلمهای جدید رو امتیاز بدیم ؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نه هر فیلمی رو که دیدی... مثلاً From Hell فیلم جدیدی نبود که یا عماد به Savior رای داد فیلم جدیدی نبود :)

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
Ice Age: The Meltdown
Rate: 9/10
iceagethemeltdown_bigreleaseposter.jpg
من این فیلم رو دیروز دیدم که خیلی باهاش حال کردم. از نکات مثبت که در اون یکی تاپیک هم گفتم تنوع اتفاقاتی است که برای این چند تا حیوون اتفاق میفته. به خاطر این 9 دادم چون نظر شخصیم اینه که داستان شماره ی 2 نسبت به شماره ی اول تقریبا هم سطح بودن (منظورم این نیست شبیه بودن از نظر قشنگی که تازه اگه به نظر من بخوام بگم داستان کدوم بهتره می گم شمارهی 1!.) البته خیلی قشنگ تر شده از همه ی جهت های دیگه نسبت به شماره ی 1 و یه نکته ی مثبت دیگه شخصیت هایی هم که اضافه شدن خیلی موفق در اومدن.​

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
Snatch

سلام
snatch
10/10
143359-6.jpg

یه فیلم عالی .
با فیلم برداریه خیلی تمیز و تدوین تمیزتر .
بازیهاش خیلی خوبن .
برد پیت کاملا خودش رو تو نقش کولی جا انداخته و انگار هفت جدش کولی بودن .
جیسون استتهام خیلی خوب داستان رو روایت میکنه . وقتی که از اسمش ابراز نارضایتی میکنه . کاملا قابل باور هست و میشه به عمق ناراحتیش پی برد .
کلا فیلم خیلی منسجمی هست که شخصیت های خیلی زیادی هم داره . ولی این زیادیه شخصیت باعث سردرگمی فیلم نشده .

• Like
Reactions: Forza Xbox

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
Be Cool

سلام
Be Cool
7/10
143359-10.jpg

به نظر من فیلم قشنگی بود .
البته فیلمنامه مشکلات زیادی داره .
بازیهاش در حد متوسط رو به بالا هستن .
میتونین یه لشکر هنرپیشه معروف شامل : جان تراولتا - اوما ترمن - جیمز وودز - د راک - هاروی کایتل - دنی دوویتو - وینس واوغن - رابرت پاستورلی و ... تو فیلم ببینین .
فیلم بیشتر درباره زد و بندهای دنیای موزیک تو آمریکا و مخصوصا هالیوود هست و کمی هم فیلم . البته با یه دید بسیار طنز .
کلا به وقتی که براش میزارین می ارزه .

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
اينا رو توي همين دو سه روزه ديدم:

Once Upon a Time in America
33m.jpg

8.5/10