NBA 2K14

30799087657736617197.jpg

NBA 2K14
Developer: Visual Concepts
Publisher: 2K Sports
Platforms: PC, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4
Release Date: October 1, 2013
Cover athlete: LeBron James​

NBA 2K14 نیز رسما معرفی شد و طبق گفته های 2K، بازی در اولین روز اکتبر امسال روانه بازار خواهد شد. پلتفرم های بازی امسال نیز همانند سال گذشته دچار تغییر و تحولاتی شده و Wii U از جمع پلتفرمها حذف شده است. 2K همچنین اعلام کرد NBA 2K14 برای کنسولهای نسل بعد هم عرضه خواهد شد.
اما برای آن دسته از افرادی که بازی را پیش خرید کنند، KING JAMES PACK به عنوان bonus وجود خواهد داشت که شامل موارد زیر میباشد:
1. Extra content for path to greatness mode
2. LeBron James unlocked in blacktop mode
3. LeBron James signature skill
4. 10000 = virtual currency

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
واقعا گرافیک این تریلر که برای کنسول های نسل بعد نمایش داده شده رویایی هستش و صد البته خوش به حال کسایی که عاشق بازی بسکتبال هستن . گرافیک فیفای نسل بعد درسته که بالاتر از نسخه نسل فعلی هستش ولی اصلا گرافیکی نسل بعدی نداره . ای کاش شرکت 2K یک بازی فوتبال میساخت ، ای کاش.................

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
عجب چیز خفنی شده این! :D یعنی به قدری گرافیکش بهبود یافته که فکر کنم اگه از زاویه تلویزیون مانندش آدم ببینه به سختی بتونه تشخیص بده واقعیه یا گیم. یعنی الان تو فکر اینم که چند سال دیگه که با سخت افزار بیشتر شد آشنایشون چی میسازن. :D
اگه هر کدوم از کنسولهای نسل بعدی رو بگیرم، اولین بازیه ورزشی که میگیرم اینه. :d

واقعا گرافیک این تریلر که برای کنسول های نسل بعد نمایش داده شده رویایی هستش و صد البته خوش به حال کسایی که عاشق بازی بسکتبال هستن . گرافیک فیفای نسل بعد درسته که بالاتر از نسخه نسل فعلی هستش ولی اصلا گرافیکی نسل بعدی نداره . ای کاش شرکت 2K یک بازی فوتبال میساخت ، ای کاش.................

امین درسته فیفا هنوز به معنای واقعی نسل بعدی نشده ولی انصافا خودت انتظارت بالا بود. :D من دقیقا انتظار داشتم یه همچین چیزی تحویلمون بدن. مطمئن باش اگه کونامی بتونه تو نسل بعد با PES عملکرد خوبی داشته باشه و تیم فیفا رو مجبور به کار کردن بکنه (! :D) فیفا هم به اون چیزی که باید باشه تبدیل میشه. من با توجه به PES 2014 به این موضوع خوشبینم. :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
عجب چیز خفنی شده این! :D یعنی به قدری گرافیکش بهبود یافته که فکر کنم اگه از زاویه تلویزیون مانندش آدم ببینه به سختی بتونه تشخیص بده واقعیه یا گیم. یعنی الان تو فکر اینم که چند سال دیگه که با سخت افزار بیشتر شد آشنایشون چی میسازن. :D
اگه هر کدوم از کنسولهای نسل بعدی رو بگیرم، اولین بازیه ورزشی که میگیرم اینه. :d

امین درسته فیفا هنوز به معنای واقعی نسل بعدی نشده ولی انصافا خودت انتظارت بالا بود. :D من دقیقا انتظار داشتم یه همچین چیزی تحویلمون بدن. مطمئن باش اگه کونامی بتونه تو نسل بعد با PES عملکرد خوبی داشته باشه و تیم فیفا رو مجبور به کار کردن بکنه (! :D) فیفا هم به اون چیزی که باید باشه تبدیل میشه. من با توجه به PES 2014 به این موضوع خوشبینم. :D

یه تریلر از NBA Live 14 هم اومده,این بهتره یا اون؟
یه لطفی بکن این عکس پست اول رو کوچیکترش بکن,ممنون :)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه تریلر از NBA Live 14 هم اومده,این بهتره یا اون؟
یه لطفی بکن این عکس پست اول رو کوچیکترش بکن,ممنون :)
100% NBA 2K بهتره.

- - -ویرایش - - -

یه جوون مرد لینک بده ما نیز دانلود کنیم ببینیم
لینک یوچیوب

- - -ویرایش - - -

این دو تا عکس مربوط به NBA 2K14 و NBA LIVE
NBA 2K 14
20714957483646149967.png

NBA LIVE:
48985900011355856592.png

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
همین یکی رو کم داشتیم . پول بازی های انحصاری رو هم به زور داریم جمع میکنیم . NBA 2K14 رو کجای دلم بذارم ؟
متاسفانه تریلر رو دیدم :|

lol الان NBA Live رو هم دیدم =)) نسل بعدی بود اونم ؟

آخرین ویرایش:

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
nba live با چیزی که تو e3 نشون دادن زمین تا آسمون فرق داره که (باید به این ea یک خسته نباشید جانانه گفت)
اینطور که معلومه ea دو سه سال بعد انتشار nba live رو قطع نکنه صلوات :d

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
نه مصاحبه ای میکنن و نه قدرت کنسول هارو مقایسه میکنن.فقط بهترینو ارائه میدن:dhttp://forum.bazicenter.com/thread83390/#post2911974
ب اینا میگن بازیساز!خیلی حرفه ای و بی حاشیه کار خودشونو میکنن و در آخر بهترین رو ارایه میدن....ولی خداییش داشتم نگران این داستان 720 بودن بازیا میشدم.

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اول فکر کردم واقعیه:-o. خیلی چیز خفنی بود با اینکه هیچی از بسکتبال نمیدونم حتما بازیش میکنم.:d
آقا بازی نیست که روانیه به خدا :d

من نمیدونم چرا هر شرکتی زیر نظر این
:x Take Two Interactive :x هستش بازیهاش انقدر عالین . :praying:

من فوتبال میخوام از این شرکت 2K
:((

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
2k یه عکس داده که توش نحوه مکالمات رو در نسخه next-gen نشون میده. سیستم مکالمات جدید این اجازه رو میدن که گیمر با طرفدارا، مدیر، مربی و یا بازیکنان تعامل داشته باشه. تصمیمایی که گرفته میشن اثرات عمیق تر و طولانی مدتی میذارن و برای مثال وقتی یه چیزی میگین ممکنه اونو فرد مقابل برای یه مدت زمان طولانی به یاد داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر