مقایسه سخت افزاری XBOX One و PlayStation 4

این خبر الان در سایت fudzilla دیدم
amd_xboxone_1.jpg

Holy console trinity goes to AMD

Although it was all but confirmed and certainly pretty much clear as soon as Microsoft revealed the official specifications of the Xbox One, AMD has also officially and quite proudly confirmed that it is AMD's silicon that ticks behind Microsoft's 8-core CPU Xbox One chip.
The Xbox One design win completes AMD's trinity of console wins that joins up with Nintendo's Wii U and the Playstation 4. Although AMD can't actually talk about any specifics regarding the chip and we'll have to stick with 8-core CPU part, 8GB of RAM and GPU capable of 768 operations per cycle announced by Microsoft, AMD can surely announce that it is a "semi-custom APU co-developed by AMD and Microsoft".
Both the Playstation 4 and the recently announced Xbox One share quite a lot of similarities and while Microsoft did not talk about Unified GDDR5 RAM and some early info suggest that Xbox One will feature 8GB of DDR3 memory, we will still have to wait a bit longer to see those performance differences between these two consoles.
In any case it is a complete win for AMD as no matter which console manage to win the console wars, AMD will share the spoils of war

AMD confirms it is behind Xbox One chip.

این خبر الان در سایت fudzilla دیدم
amd_xboxone_1.jpg

Holy console trinity goes to AMD

Although it was all but confirmed and certainly pretty much clear as soon as Microsoft revealed the official specifications of the Xbox One, AMD has also officially and quite proudly confirmed that it is AMD's silicon that ticks behind Microsoft's 8-core CPU Xbox One chip.
The Xbox One design win completes AMD's trinity of console wins that joins up with Nintendo's Wii U and the Playstation 4. Although AMD can't actually talk about any specifics regarding the chip and we'll have to stick with 8-core CPU part, 8GB of RAM and GPU capable of 768 operations per cycle announced by Microsoft, AMD can surely announce that it is a "semi-custom APU co-developed by AMD and Microsoft".
Both the Playstation 4 and the recently announced Xbox One share quite a lot of similarities and while Microsoft did not talk about Unified GDDR5 RAM and some early info suggest that Xbox One will feature 8GB of DDR3 memory, we will still have to wait a bit longer to see those performance differences between these two consoles.
In any case it is a complete win for AMD as no matter which console manage to win the console wars, AMD will share the spoils of war

AMD confirms it is behind Xbox One chip.
لول :)) اینجوریشو ندیده بودیم دیگه :دی

آقایون حرفای سونی رو قبول دارید؟
Sony’s recently announced PlayStation 4′s GPU is reportedly 4.5x more powerful than the PS3 GPU and 7.5x more powerful than the Xbox 360 GPU
منابع:

PS4 GPU 7.5 x more powerful than Xbox 360 | PlayStation Gang

PlayStation 4 GPU is 4.5x more powerful than PS3 GPU | Playstation 4

سونی گفته GPU تو کنسول جدیدش 4.5 برابر قویتر از PS3 و 7.5 برابر قویتر از 360ـه!!! جل الخالق! تا حالا همه دنیا فکر میکردن GPU تو 360 از PS3 قویتره نگو 60-70 درصد ضعیفتر بوده!! اون موقع که 70 درصد ضعیفتر بوده 90 درصد بازیارو بهتر اجرا میکرده الان که 33 درصد ضعیفتره فکر کنم 99.9 درصد بازیارو بهتر اجرا کنه.حالا بگذریم...

خود مایکرو سافت رسما اعلام کرده GPU تو کنسول جدیدش 8 برابر قویتر از Xbox 360 هست...
من به تحلیل سایتها کاری ندارم که البته خودشونم گفتن بخشیش بر اساس مطالب تایید نشده هست ولی چیزی که معلومه اونطور که خود سازنده های دو کنسول (سونی و مایکروسافت) اعلام کردن GPU تو X1 باید قویتر از PS4 باشه.

AMD confirms it is behind Xbox One chip
----------------------------------------------------
شرکت AMD از اینکه در طراحی معماری سخت افزار دو کنسول (X1 و PS4) نقش زیادی داشته، در هر صورت این رو یک برد کامل برای خودش می دونه و گفته هیچ اهمیتی براشون نداره که کدام کنسول بهتر و برنده هستش.
سودش رو اینا دارن می برن و راحت می گن هیچ اهمیتی براشون نداره.
حالا شما ها که فقط مصرف کننده هستین دارین سر 33درصد قدرت کمتر و 600 گیگلافلاپس کمتر دارید بحث و جدل می کنید؟!!!!

منابع:

سونی گفته GPU تو کنسول جدیدش 4.5 برابر قویتر از PS3 و 7.5 برابر قویتر از 360ـه!!! جل الخالق! تا حالا همه دنیا فکر میکردن GPU تو 360 از PS3 قویتره نگو 60-70 درصد ضعیفتر بوده!! اون موقع که 70 درصد ضعیفتر بوده 90 درصد بازیارو بهتر اجرا میکرده الان که 33 درصد ضعیفتره فکر کنم 99.9 درصد بازیارو بهتر اجرا کنه.حالا بگذریم...

خود مایکرو سافت رسما اعلام کرده GPU تو کنسول جدیدش 8 برابر قویتر از Xbox 360 هست...
من به تحلیل سایتها کاری ندارم که البته خودشونم گفتن بخشیش بر اساس مطالب تایید نشده هست ولی چیزی که معلومه اونطور که خود سازنده های دو کنسول (سونی و مایکروسافت) اعلام کردن GPU تو X1 باید قویتر از PS4 باشه.

من ریاضیم خوب نیست :d ببین اینجوری باید حساب کنیم تا به این نتیجه ی اپیک شما برسیم؟
سونی گفته 7.5 برابر از 360 قوی تره ولی X one از 360 اعلام شده 8 برابر قوی تره ! خوب پس با این حساب 0.5 برابر X one از ps4 قوی تره. :d خداییش حال کردم با این تحلیل . 4 ساعت داشتم تحلیل eurogamer رو میخوندم ، هیچی حالیم نشد ولی الان کلا گرفتم چی شد. مشکل اینجا بود که اونا بلد نبودن خوب توضیح بدن !!!
الان اونا هم نشستن دارن از همین راهی که شما رفتی حساب میکنن و اعلام شده نتیجه اش در اسرع وقت اعلام خواهد شد.
دوستان من عذر خواهی میکنم ولی دیگه گندش رو دراوردید. من دیگه پست نمیدم و امیدوارم مجبور نشم دوباره کامنت بذارم اینجا. ما رفتیم تا E3

آخرین ویرایش:

منابع:

واقعا این تحلیل و نتیجه گیری شما تمام سایت های گیم رو در سراسر دنیا به تفکر فروبرده/:)

من ریاضیم خوب نیست :d ببین اینجوری باید حساب کنیم تا به این نتیجه ی اپیک شما برسیم؟
سونی گفته 7.5 برابر از 360 قوی تره ولی X one از 360 اعلام شده 8 برابر قوی تره ! خوب پس با این حساب 0.5 برابر X one از ps4 قوی تره. :d خداییش حال کردم با این تحلیل . 4 ساعت داشتم تحلیل euogamer رو میخوندم ، هیچی حالیم نشد ولی الان کلا گرفتم چی شد. مشکل اینجا بود که اونا بلد نبودن خوب توضیح بدن !!!
الان اونا هم نشستن دارن از همین راهی که شما رفتی حساب میکنن و اعلام شده نتیجه اش در اسرع وقت اعلام خواهد شد.
دوستان من عذر خواهی میکنم ولی دیگه گندش رو دراوردید. من دیگه پست نمیدم و امیدوارم مجبور نشم دوباره کلمنت بذارم اینجا. ما رفتیم تا E3

واقعا این تحلیل و نتیجه گیری شما تمام سایت های گیم رو در سراسر دنیا به تفکر فروبرده/:)

این تحلیلیه که اولین بار سونی عزیز ارائه داده چطور اون موقع که 4.5 و 7.5 میکرده هر کی میگفته اینا چیه غیرتی میشدین الان که با حرفای مایکروسافت مقایسه میشه ماشالا همتون ارشمیدوس و خدای تجزیه و تحلیل میشین!؟

آخرین ویرایش:

سودش رو اینا دارن می برن و راحت می گن هیچ اهمیتی براشون نداره.
حالا شما ها که فقط مصرف کننده هستین دارین سر 33درصد قدرت کمتر و 600 گیگلافلاپس کمتر دارید بحث و جدل می کنید؟!!!!
سودش رو یکی دیگه میبره (خفه شید).

تاپیک CoD vs BF:
ای اقا سودش رو EA و Acti میبرن (پس خفه شید).

کِی بحث کنیم پس؟

هیچ وقت نمیشه بگی کدوم از کدوم بهتر بوده
اگر بخوای یک CPU رو به تنهایی بدون رم و ... ازش پنجمارک بگیری شاید نتیجه خیلی فرق کنه ... این در حالی هست که خروجی که همون بازی باشه با رم و ... نتیجه رو نشون میده
چیزی که این وسط مثل روز روشنه اینکه دو کنسول تو یک سطح هستن و بازی هایی که براشون ساخته میشه هم دقیقا مثل هم در میان
تا 2 3 سال مطمئن باشید هیچ فرقی تو بازی ها از لحاظ گرافیک و ... نمیتونید پیدا کنید تا زمانی که موتور های گرافیکی جدید عرضه بشن و بشه با اون ها وان و 4 رو به چالش کشید
پس خواهشا این بحث رو تموم کنید :دی

اقایون تکلیف مارو مشخص کنید الان ایکس وان 8 برابر قویتره و PS4 هم 7.5 پس با این حساب مایکروسافت نیم تا جلوئه:d
خدایا چقدر تو بزرگی هنو هیچی نشده سوژه ما هم جور شد :lol: نیم تا بیشتر

سونی گفته 7.5 برابر از 360 قوی تره ولی X one از 360 اعلام شده 8 برابر قوی تره ! خوب پس با این حساب 0.5 برابر X one از ps4 قوی تره. :d خداییش حال کردم با این تحلیل . 4 ساعت داشتم تحلیل eurogamer رو میخوندم ، هیچی حالیم نشد ولی الان کلا گرفتم چی شد. مشکل اینجا بود که اونا بلد نبودن خوب توضیح بدن !!!
دوستان من عذر خواهی میکنم ولی دیگه گندش رو دراوردید. من دیگه پست نمیدم و امیدوارم مجبور نشم دوباره کامنت بذارم اینجا. ما رفتیم تا E3
کل تاپیک پست میدی هرچی دوست داری میگی و آخرش اضافه میکنی آره این چیزا برا من مهم نیست
اگه برات مهم نبود الان حرس خوردنت برا چیه؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or