همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
برای خرید Customization pack از Store Xbox live مشکلی که در خرید ایتم ها داریم در بازی Callof ghosts این که میگه باید Creadit card باید داشته باشی
از خود سایت Xbox هم فقط میشه بازی خرید کسی راه حلی نداره این مشکل رو دور بزنیم؟

نگاهی به این پست بنداز

[h=2]طریقه Share کردن اینترنت بین PC و Xbox One (برای خرید Games-Dlc-Season Pass-Add Ons[/h]

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
2- از کجا مدل تی وی رو به ایکس باکس بشناسونم که وقتی میگم اکس باکس آن تی وی هم روشن شه؟
بعد از کمی گشت تو محیط X1 فهمیدم چه جوری میشه مشکل شما رو حل کرد:
به قسمت Setting--------->TV & OneGuide------->Device Control برید تو قسمت Devices گزینه TV رو بزنید و به TV Setup برید و گزینه Enter It Manually رو بزنید و برند TV خودتون انتخاب کنید و مدل TV هم وارد کنید(به هیچ وجه این گزینه رو Auto Detect نذارید)(بعد از وارد کردن مدل TV برای شما Result هایی می یاره که قطعا مدل TV شما بین همون گزینه ها هست که باید با دقت انتخاب کنید)
بعد از اینکه کنسول TV شما رو شناخت به اینجا برید و این کار رو انجام بدید:
Setting--------->TV & OneGuide------->Device Control--------->Device Power Options برید زیر قسمت Device قسمتی به نام TV هست روبرو اون 2 گزینه وجود داره اولی گزینه When Xbox Turns On,Send هست که باید رو On بذارید و دومی گزینه When Xbox Turns Off,Send هست که باید رو Off بذارید...
به همین راحتی;)

کسی مشکلی با ساین-این کردن نداره؟ برا من ارور میده. چکارش کنم؟
منم مشکل شما رو داشتم به این تاپیک مراجعه کنید قطعا مشکلتون برطرف خواهد شد:
راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
این تایپک نمیتونه مشکل مارو حل کنه...عملا امکان خرید DLc ممکن نیست؟؟ حتما Creited card لازمه؟ از کجا میشه بدست اورد

کسی مشکلی با ساین-این کردن نداره؟ برا من ارور میده. چکارش کنم؟

مشکل نت ایران هستش چند ساعت یا دقیقه دیکه تست کن میشه اگر هم نشد یه ریستارتی بکن PC و مودمت رو

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
دوست عزیز اینکار انجام دادی میگی که نمیشه تست شده توست خودمه DLC Dead Rising 3 رو با همین روش خریدم اگه شما از طریق سایت می تونید بازی بخرید صد درصد با این روش میتونید خرید کنید

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
این تایپک نمیتونه مشکل مارو حل کنه...عملا امکان خرید DLc ممکن نیست؟؟ حتما Creited card لازمه؟ از کجا میشه بدست اورد

مشکل نت ایران هستش چند ساعت یا دقیقه دیکه تست کن میشه اگر هم نشد یه ریستارتی بکن PC و مودمت رو

با آی پی ایران نمیشه از مایکروسافت خرید کرد

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
بالاخره به دستم رسید;;)

کم کم جمعیت ایکس باکس داران داره بالا میره.

باز کردن پلاستیک هاش از دیدن خود کنسول مهیج تره:d

راستی هر چی گشتم تاریخ تولید رو نتونستم پیدا کنم ! ادرس دقیق ش کجاست؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
بالاخره به دستم رسید;;)

سلام افشین جان مبارکت باشه داداش ...خوش اومدی به جمع ما

ایمان2

کاربر سایت
Mar 6, 2014
13
بالاخره به دستم رسید;;)

سلام مسافر خوش اومدی به جمع ما !!! بعد از آپدیت اولیه... کنسول رو از آپدیت اتوماتیک در بیار تا همین اول کاری حجم اینترنتت به فنا نره!!قسمتsetting برو رو گزینه shoutdown

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
سلام افشین جان مبارکت باشه داداش ...خوش اومدی به جمع ما
سلام مسافر خوش اومدی به جمع ما !!! بعد از آپدیت اولیه... کنسول رو از آپدیت اتوماتیک در بیار تا همین اول کاری حجم اینترنتت به فنا نره!!قسمتsetting برو رو گزینه shoutdown

ممنون.:x

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
مگه قراره بازم اپدیت بیاد؟
مگه قراره دیگه نیاد؟:-/هنوز کلی تغییرات مونده که باید اعمال کنن روش امیدوارم سیستم عامل 360 رو یادتون نرفته باشه که روز اول چی بود و 7 سال بعد چی شد!
هنوز قابلیت بکگراند مونده ، آواتار عملاً هیچ جذابیتی نداره تو وان چون نشون داده نمیشه و فقط میشه کاستومایزش کرد ، سیستم اچیومنت رو باید درست کنن (تو موقعیت آفلاین نشون نمیده و طبق گفته ی نِلسون قرار بود تغییراتی بدن توش) ، قابلیت Sign in خودکار مونده هنوز و هزارتا چیز دیگه!

بعد از مدتی مدید ( :| ) Xbox.com هم خودش رو آپدیت کرد ( ) اچیومنت های نسخه ی One رو میتونید ببینید ، دوستان و فالورها رو میتونید مدیریت کنید ، آواتارتون رو کاستومایز کنید ، گیمرتگ تغییر بدین ، کلیپ هاتون رو ببینید و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر