بازی Gran Turismo 6 رسما معرفی شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
gran_turismo_6_logo-590x330.jpg

درود.

سونی دقایقی پیش به طور رسمی بازی Gran Turismo 6 رو برای کنسول PS3 معرفی نمود. طبق خبر این بازی در سال آینده روانه بازار خواهد شد.

نکته: آقای Kazunori Yamauchi درخبری اذعان کرد احتمال آمدن بازی GT6 برای کنسول PS4 می‌باشد. وی گفت این حرف تاییدی برا آمدن این بازی بر روی PS4 نیست فقط میخواهیم بدانید در گوشه ای از مغزمان به این مسئله هم فکر میکنیم

مراسم کامل معارفه بازی Gran Turismo 6
11668726693198546963.jpg

HD---SD

تیزر بازی:

71779744608576409127.jpg

HD SD

در حال حاضر خبر از این این بازی کنسول PS4 نیست ولی گفته می‌شود خبرهای جدید به زودی خواهند امد. طبق گزارش سونی، بازی GT6 در کنسول PS3، سطح جدیدی از شبیه ساز رانندگی را به ارمغان خواهد آورد و این بازی همچنین از یک انجین جدید بهره خواهد برد.

بازی دارای جادها، ماشین‌ها و یک رابط کاربری بسیار عالی می‌باشد. آقای Kazunori Yamauchi همچنین در مورد این بازی اذعان کرد، فکر کردن به این مهم که ما 15 سال پیش اولین سری Gran Turismo را معرفی کردیم بسیار هیجان انگیز است. وی در ادامه اذعان کرد:

" چیزهای بسیار از آن زمان تا کنون تغییر کرده‌اند و در حال حاضر بازی Gran Turismo 6 تکاملی کامل از رویا‌های من می‌باشد؛ افتخار داریم تا بازی GT6 را برای کنسول PS3 و جامعه بسیار وفادار آن معرفی کنیم."

در آخر نیز شایان ذکر است بازی در مجموع دارای 1200 ماشین است.

اپدیت خبری.

بازی GT6 در تعطیلات 2013 عرضه میشود.
هر ماه جادهای جدید به صورت DLC منتشر میشن.

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
راستی اون ماشینه که کارآگاهان بازی سنتری 11 صفحه و چندی داشتن حدس میزدند یافته شد ؟ :d

تبریک به فن های این بازی و البته تبریک برای اینکه روی PS3 عرضه می شه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا

خوش به حالشون بعد از کنفرانس میتونن بشینن بازی کنن !

Translator Guy ! =)) (البته عکس ساختگی هست ، ولی امیدوارم توی مراسم باشه ! lol)

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ؟ یه نفر منو راهنمایی کنه !
داداش دنیا دو روزه خوش حال باش زیاد نمیخواد به فکر سونی باشی بازی رو بگیر ازش لذت ببر به فکر قیمتش نباش:)

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ایول ! Jaguar XJ220 یکی از ماشین هایی بود که بیشترین استفاده رو توی GT4 ازش میکردم. احتمالاً (یعنی حتماً دیگه ! :D) پریمیوم شده که اونجا گذاشتنش.

الحق که مزخرف ترین ماشینی بود که تو سری های قبلی بود :d خدایی اصلا با اینماشین + بعضی مدل های فراری نمیتونم کنار بیام :d بیشتر با ماشین های آئودی + شورلت و دوج حال میکنم :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
الحق که مزخرف ترین ماشینی بود که تو سری های قبلی بود :d خدایی اصلا با اینماشین + بعضی مدل های فراری نمیتونم کنار بیام :d بیشتر با ماشین های آئودی + شورلت و دوج حال میکنم :d
سلیقه ـت داغونه دیگه ! :D یکی از عزیزان من بود توی GT4 ! :D

این کنفرانس کی هست ؟
21 دقیقه دیگه ، از اینجا میتونین Liveblog رو دنبال کنین !
در مورد بقیه پستت هم اسپم نده ! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یه سری عکس دیگه از ماشین های حاضر در مراسم :

مثل اینکه یه بخشی رو هم اونجا گذاشتن که ملت بتونن نسخه های قدیمی GT رو بازی کنن ! :D کار جالبیه !

--------------------

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
الان 100% شده که بازی فقط برای Ps3 ـه ؟ ویتا چی پس ؟ :|
پ.ن : اون Subaru قدیمیه رو داره ؟ :D همون که 0 تا صدش خیلی مادر بگیرد بود ولی بعدش میشد مثل پیکان :D همیشه دستکاریش میکنم تو همه بازی ها یه جوری سرعت آخرش بهتر بشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر