Wolfenstein: The New Order | PS3

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
yrm4757jrop536668a03.jpg

با تشکر از کیوان(Blood Raven)

لحظاتی پیش شرکت Bethesda رسماً از عنوان جدید خود به نام Wolfenstein: The New Order رونمایی کرد و اعلام کرد که این بازی برای عرضه در سه ماه چهارم سال 2013 بر روی پلتفرم‌های PC، PS3، Xbox 360 و کنسول‌های نسل بعد برنامه‌ریزی شده است.
داستان این عنوان مربوط به سال 1960 است. زمانی که آلمان برنده‌ی مطلق جنگ جهانی می‌باشد و حاکم بی چون و چرای جهان است. در همین حال بازیکنان در نقش B.J. Blazkowicz ظاهر می‌شوند. در نتیجه این شخصیت دستور یک ضدحمله بر علیه دشمنان را صادر می‌کند. در نتیجه بازیکنان در پایگاه‌های نازی‌ها قرار خواهند گرفت و توسط "سلاح‌های فوق‌العاده" به مبارزه خواهند پرداخت."
در همین راستا آقای Jens Matthies کارگردان هنری استدیوی MachineGames در این باره می‌گوید: "ما بسیار هیجان زده هستیم از این که قرار است یک فصل جدید از سری Wolfenstein تقدیم طرفداران کنیم. به عنوان طرفدار همیشگی این سری، کار کردن روی این عنوان بسیار هیجان‌انگیز است و ما قصد داریم تجربه‌ی بسیار به یادماندنی و ماجراجویی‌های فراموش نشدنی را در قالب یک بازی FPS ارائه دهیم تا بازیکنان به آن افتخار کنند."
گفتنی است که استدیوی Machine Games که سازنده‌ی این بازی می‌باشد، در سال 2009 توسط Zenimax خریداری شد و به کمک پایه‌گذاران استدیوی StarBreeze تشکیل شد.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
داداش من دارم دان میکنم تا 3 4 روز دیگه تموم میشه !!! .. .خبر میدم !!! خدای بازی ... عاشق آلمان نازی !!!

دان میکنی؟16گیگ
ایول همت
دارم میرم از سر کوچه بگیرم امیدوارم چیزی که ساختن رو اعصاب نره
چون
زنده باد حزب نازی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دان میکنی؟16گیگ
ایول همت
دارم میرم از سر کوچه بگیرم امیدوارم چیزی که ساختن رو اعصاب نره
چون
زنده باد حزب نازی
دوستان دقت کنند نازی ها آدمای بدی بودن ..اَخ و تف بودند..زنده باد ندارند که ;)
بگید زنده باد نازی کشتن:d

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
من بازی رو تموم کردم برای بار دوم دارم رو آخرین درجه سختی از اول میرم:x

خارقالعاده است یک شوتر عالی و طولانی و متنوع. جو بازی کاملا سنگینه و مراحل بازی عالی طراحی شده. داستان بازی خوب روایت میشه و گیم پلی عالی داره. از کمی باگ و کیفیت بد بافت ها تو محیط های بزرگ چشم پوشی کنیم با یکی از بهترین FPS های امسال طرف هستید.

اگه طرفدار جنگ جهانی و یک گیم پلی سنیگن و اکشن و عالی هستید این بازی رو از دست ندین.

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
منم یک ساعتی بازی کردم واقعا میتونم بگم بازی زیبایی هست به دوستان پیشنهاد میکنم حتما تجربه کنن بازیو دوستان FPS باز که دیگه خوراکشونه
دوستان نسخه PS3 مثل نسخه PS4 آپدیتی چیزی نداره؟ اگه داره لینک بذاره یکی. ممنون

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
بازیش خوب بود و حس و حال rage رو به من داد گرافیکش با rage زیاد فرق نداره و همچنان مشکل دیر لود شدن باگ ها وجود داره ولی به شدت rage نیست یه چیزه جالب اینه که سبک بازی old school هست یعنی باید خون بخوری و تقنگ رو دستی از روی زمین برداری
)ای کاش با موتور id tech نمیساختن چون باگ هاش خیلی به چشم میزنه (مثلا به کرات وسط تیر اندازی فشنگ ها رو هوا میمونن:d )

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
دوستان من یه جاش گیر کردم :(
تو chapter 6 قسمت fergus اونجایی که شبیه کارگاهه سه تا هلیکوپتر داره که تو هر سه تاش ماشین گان داره و یه ربات گنده میاد همش از این بمب برقیا میندازه چجوری باید بکشمش؟؟
از اونجایی که میاد یه نردبون هست که ازش بالا نمیره تمام تیرام تموم میشه بازم هیچیش نمیشه...
چیکار کنم؟؟ :(

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اگر اواخر نسل کنسولهای هفتم باشیم (که نیستیم !) این بازی جزو بهترین بازیهیی اواخر نسلی هست که به رغم وجود نسل هشتم سازنده ها توش کم کاری نکردن .
جز مشکلاتی مثل باگ و دیر لود شدن بافتها در محیط های جدید مشکل دیگه ای تو بازی نیست و گرافیک فنی و خصوصا هنری و نور پردازی بازی معرکس تا جایی که بعضی محیطهای کوچیک به نسل هشتم نزیک میشه گرافیک( البته نسل هشتم کلا یه چیز دیگس !)
در کل از لحاظ گرافیکی قابل قبوله به خصوص وقتی در کنار عنوان thief میذاریم که کمترین توجه رو سازنده ها به نسل هفتم داشتن .
گیم پلی بازی هم که همون طور که از تریلرها معلوم بود به اصطلاح معروف کف و خون قاطیه . در کنار فریم ریت ۶۰ که خیلی تو لذت بخش کردن بازی تاثیر داشته .
در کل یه شوتر کلاسیک عالیه که سرعت و خشونت و خون و اسلحه های خفن که نظیرش کمه . سیستم کاور گیری بازی هم یه جورایی پیشرفته ی سیستم کاورگیری کیلزون هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر