Dark Souls 2 برای کنسول‌های نسل فعلی عرضه می‌شود، بازی آسان نیست+ حالت آفلاین بازی

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
42630255410117370531.jpg

در حالی که Dark Souls 2 قرار است برای کنسول‌های نسل فعلی عرضه شود، From Software سازنده بازی تایید کرد برعکس شایعات برای کنسول‌های نسل بعد بازی عرضه نخواهد شد ولی به ساخت بازی برای PS4 و Xbox فکر خواهند کرد.

Yui Tanimura کارگردان Dark Souls 2 به VideoGamer گفت:"
ما می‌دانیم که کنسول‌های نسل بعدی قرار است عرضه شودند نمی‌توانیم دروغ بگوییم که بازی را برای عرضه برروی آنان درنظر نگرفته‌ایم. اما هم اکنون بازی را برای کنسول‌های نسل عرضه نخواهیم کرد. ما بر این باور هستیم کنسول‌های این نسل هنوز از عمرشان مانده است و پتانسیل زیادی دارند و ما می‌خواهیم Dark Souls 2 را در این نسل ببینیم. بازی برروی یک شبکه پیاده سازی شده است، بازی بر اساس سرور پایه‌گذاری شده است، چرا که برخی قسمت‌های بازی برپایه سرور بازی است، بخاطر یک تجربه جدید این سرور‌ها به وجود آمدند،پس بازی گزینه آفلاینی برای انتخاب خواهد داشت.
Yui Tanimura درمورد درجه سختی بازی بیان کرد:"
بازی مطمئنان آسان نیست، ما می‌خواهیم چیزی قابل فهم‌تر را ارائه دهیم، دوست داریم یک تجربه ناب و یک بازی پرچالش را بسازیم، آزادیی که در بازی است بخاطر وفاداری ما به طرفدارن اصلی و طرفداران Dark Souls است و گرنه Namco Bandai هیچ دستور به ما نداده است.
مهم نیست که بازیکنان چگونه در مرگ را تجربه کنند، بازیکن باید بفهمد بخاطر این است که باید بمیرد، کشتن گیرمان برای ما آسان است، چرا که یک دشمن قوی و شکست ناپذیر می‌سازیم و بازیکن را می‌کشد. بخاطر این است که این امکان را به گیمر می‌دهیم تا بمیرد و مرگ خود را درک کند چیز‌هایی از مرگش بیاموزد. این چیزی خوبی است ولی فراموش نکنید ما نمی‌خواهیم بازی ناعادلانه باشد."
From Software امیدوار است با استفاده از موتور جدید خود و استفاده از قدرت کنسول‌های فعلی تصاویر را بهبود ببخشد و مشکل فریم ریت بازی اصلی را حل کند.
From Software قرار است Dark Souls 2 را برای Xbox 360،PS3 و PC عرضه کند ولی هنوز تاریخ انتشاری برای این بازی درنظر گرفته نشده است.

منابع:
1
2
3

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
به نظر من این مردن یهویی جلوی یه دشمن سگ جون بیشتر از اینکه سختی رو نشون بده آدم رو روانی می کنه.
اصلا با چنین بازی هایی حال نمی کنم متاسفانه.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
کاملا به نظر میرسید که گرافیک و بافت ها در حد این کنسول ها باشه ولی من خودم انتظار داشتم با یه کیفیت متفاوت هم واسه کنسول های نسل بعدی این بازی رو ببینیم

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
حالا شد یه چیزی . . .
گرنه Namco Bandai هیچ دستور به ما نداده است.
بخاطر همین هم ازش خوشم میاد و البته خیلی چیزای دیگش !
Namco Bandai خیلی کم تو کار شرکتای سازنده دخالت میکنه، برعکس ناشرای دیگه !

---------- نوشته در 06:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:18 AM ارسال شده بود ----------

به نظر من این مردن یهویی جلوی یه دشمن سگ جون بیشتر از اینکه سختی رو نشون بده آدم رو روانی می کنه.
اصلا با چنین بازی هایی حال نمی کنم متاسفانه.

خوب به این میگن اون ور چالش دیگه !:d
همین روانی شدنم حال میده !:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آخه اینطوریم که نمیشه که هی یه جونور بیاد اندازه برج میلاد که یدونه میزنه به تاریخ میپیوندی بعد هی 100 بار بازی رو load کنی آدم بالاخره کلافه میشه حداقل یه سیستم لول بندی میزاشتن هرکی هرجور دوست داره بازی کنه..!!!آدم بیشتر به خودزنی میافته تا بازی کردن..!!والا بازی اصلا حالت استاندارد نداره تو شماره یک این بازی همون اولین رئیس بازی رو 20 بار load کردم تا شانسی ردش کردم نه راه فرار داشتم نه خون درست حسابی بعد یارو میومد جلو یدونه میزد منفجر میشدم..!! این نمیشه که..!!

theboss

کاربر سایت
Apr 14, 2009
76
نام
محسن
بازی مطمئنان آسان نیست، ما می‌خواهیم چیزی قابل فهم‌تر را ارائه دهیم، دوست داریم یک تجربه ناب و یک بازی پرچالش را بسازیم، آزادیی که در بازی است بخاطر وفاداری ما به طرفدارن اصلی و طرفداران Dark Souls است و گرنه Namco Bandai هیچ دستور به ما نداده است.

مشخصه كه سازنده مشكل اصلي بازي اول را متوجه شده: گنگي بيش از حد
محاله كسي در بازي مطمئن باشه كه راه درستي درپيش گرفته، چه از نظر طي كردن نقشه، چه از نظر انتخاب لول آپ‌ها.
اگر بازي رو بدون راهنما پيش ببريد ممكنه بعد از 50 ساعت گيم پلي متوجه بشيد كه كاراكتر شخصي سازي شدتون به درد ادامه مسير نميخوره، تازه اين در صورتيه كه به طور شانسي و اتفاقي مسير رو درست طي كرده باشيد.

به شدت با سر راست شدن بازي (بدون افت درجه سختي ) استقبال ميكنم.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اون چیزهایی که میشد با دیدن ازشون مطمئن شد رو مطمئن شدم. موند قسمت‌هایی که با بازی کردن باید مطمئن بشم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همون اولین رئیس بازی رو 20 بار load کردم
بازی بلد نیستی :D چون میتونستی خیلی راحت سریع جاخالی بدیو بزنیش :D ! من با هیچکودوم از باسا مشکل نداشتم ولی وقتی اون اسکلتا 2 تایی حمله میکردند میمردم :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
لعنت به نسخه قبلی این بازی..یه اشقال به تمام معنا بود. بعدی هم همین اش و کاسس..

کلاً این سری بازی قاعده محوری هست. اگه شیوه‌ی درست بازی کردنشو یاد بگیرید یکی از بهترین تجربه‌ها براتون خواهد بود. البته نسخه‌ی اول به خاطر سیستم Savingـه بدش واقعاً روی اعصاب بود ولی نسخه‌ی دوم خیلی بهتر بود.
اما اگه بخواید بدون دقت بازی کنید به همون اندازه اعصاب خورد کن می‌شه :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
کلاً این سری بازی قاعده محوری هست. اگه شیوه‌ی درست بازی کردنشو یاد بگیرید یکی از بهترین تجربه‌ها براتون خواهد بود. البته نسخه‌ی اول به خاطر سیستم Savingـه بدش واقعاً روی اعصاب بود ولی نسخه‌ی دوم خیلی بهتر بود.
اما اگه بخواید بدون دقت بازی کنید به همون اندازه اعصاب خورد کن می‌شه :d

شما احتمالا نسخه افشین ادیشن رو بازی کردین.:d
بازی اصلی هنوز نیومده.

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اصلا بازیش یه جو گیرا و باحالی داره ...این روزا کمتر بازی پیدا میشه که ادم از پیشرویش و اینکه چه اتفاقی میفته جلوتر بترسه ... گرافیک بازی هم خوفشو بیشتر کرده ..

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081

Attachments

• x10.jpg
    x10.jpg
    74.1 KB · مشاهده: 121
  • x9.jpg
    x9.jpg
    56.2 KB · مشاهده: 118
  • x8.jpg