امتیازات Sniper: Ghost Warrior 2

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
sniper-ghost-warrior-2.png

سازنده: City Interactive
ناشر: Namco Bandai Games
سبک: First-person shooter, tactical shooter
تاریخ عرضه: 15 مارس 2013
پلتفرم: PC، Xbox 360، PS3 و Wii U
موتور گرافیکی: CryEngine 3
....

G4MERS 5/10
Softpedia 5/10
Hardcore Gamer Magazine 50/100
Meristation 45/100
Gamezilla 7/10
Spazio Games 6.5/10
Eurogamer.pl 5/10
Official Xbox Magazine UK 60/100
GamingBolt 6.5/10
Den of Geek 5.4/10
IRB GAMER 7.5/10
Pure|News 4.5/10
Golden4games 5.5/10
CVG 6/10
Metro 3/10
Xboxlife.dk 6/10
playturn 7/10
GRYOnline.pl 50/100
Everyeye.it 55/100

VideoGamer 30/100
EuroGamer Italia 4/10
IGN 5/10
Vandal Online 40/100
GamesReviews.com 4/10

GameSpot 7/10
PC Games (Germany) 56/100
4Players.de 67/100
Playstation Official Magazine UK 40/100
Destructoid 3/10
Eurogamer 6/10
EGM 4/10
Digital Spy 4/10
Gamer.no 40/100
Official Xbox Magazine 60/100
Game Informer 50/100
Canadian Online Gamers 40/100
IGN Italia 60/100
GameStar 53/100
InsideGamer.nl 50/100
Eurogamer Spain 30/100

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
واقعا نمره دهی سایتا عالی شده در حد ارزش بازی نمره میدن امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه

متاسفانه متاسفانه متاسفانه بازم این دو کنسول xbox360 و ps3 گند زدن به هر چی بازیه

بازی رو کامپیوتر اجرا کردم شوکه شدم موتور گرافیکی به این خفنی داره DirectX 9 اجرا میکنه چرا چون این دو کنسول اصلا نمیدونن DirectX 11 چیه
yahoo_14.gif

میدونم بچه های بازی سنتر اکثرا کنسول باز هستن ولی خوب حقیقت تلخه

برعکس موهای لارا تو Tombraider و با compute 5.0 ببینید دیونه میشید .​

• هوش مصنوعی زیر صفر ,داستان نابود,گیم پلی کشکی,نبود تنوع توی اسلحه ها و..........تقصیر کنسولاست حتما
  • موهای لارا برای اسنایپر قاست واریور نون و اب نمیشن موضوع اینه شما کلا میخوای بحث PC VS CONSOLE رو تو هر تاپیکی میرسی بکشی وسط

آخرین ویرایش:

vavi

کاربر سایت
Oct 20, 2010
147
نام
PreMieR
متاسفانه متاسفانه متاسفانه بازم این دو کنسول xbox360 و ps3 گند زدن به هر چی بازیه

بازی رو کامپیوتر اجرا کردم شوکه شدم موتور گرافیکی به این خفنی داره DirectX 9 اجرا میکنه چرا چون این دو کنسول اصلا نمیدونن DirectX 11 چیه )x

dcdcfvgffr.jpg

میدونم بچه های بازی سنتر اکثرا کنسول باز هستن ولی خوب حقیقت تلخه

برعکس موهای لارا تو Tombraider و با compute 5.0 ببینید دیونه میشید .

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
خوبه تا الان نخریدم! حیف پول پایرت خوری که بدی به این!
در عین وقاحت سازنده گفته بعد این همه تاخیر بزودی پچ dx11 میده:|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خوبه تا الان نخریدم! حیف پول پایرت خوری که بدی به این!
در عین وقاحت سازنده گفته بعد این همه تاخیر بزودی پچ dx11 میده:|
پچ DX11 هم واسه Crysis 2 بعد از 2-3 ماه اومد. حالا Crytek هم خاک بر سرش شد؟:-/
من نمی دونم چرا الکی واسه خودتون نتیجه گیری می کنید؟
1-2 تا نمره پایین میاد بازی شد آشغال؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
پچ DX11 هم واسه Crysis 2 بعد از 2-3 ماه اومد. حالا Crytek هم خاک بر سرش شد؟:-/
من نمی دونم چرا الکی واسه خودتون نتیجه گیری می کنید؟
1-2 تا نمره پایین میاد بازی شد آشغال.
ربطی به این چیزا نداره وحید.مشکل اینجاست که نسخه قبلی بازی هم چیز خیلی شاخی نبود.رفته رفته هر چی مراحل بازی رو جلوتر میرفتی افتضاح تر میشد.در کل میگم بنظر من چون این نسخه از بازی با موتور کرای انجین 3 ساخته شده نباید این توقع رو داشت که نمرات بالایی بگیره.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
مشکل اساسی خیلی از شما ها اینه که فک میکنید هر بازی که میاد باید همین طور 8 9 درو کنه بره تا بشه بازی مد نظر شما! بازی که نه کسی ازش انتظاری داشته نه هایپی خفنی کرده نه وعده های انچنانی داده حالا اومده این از اب در اومده حالا دوست ندارید پول یه چیپس نوشابه رو براش دور برزید با خودتونه ولی دیگه هی پست ول ندین اعصاب بقیه رو خط خطی کنید.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مشکل اساسی خیلی از شما ها اینه که فک میکنید هر بازی که میاد باید همین طور 8 9 درو کنه بره تا بشه بازی مد نظر شما! بازی که نه کسی ازش انتظاری داشته نه هایپی خفنی کرده نه وعده های انچنانی داده حالا اومده این از اب در اومده حالا دوست ندارید پول یه چیپس نوشابه رو براش دور برزید با خودتونه ولی دیگه هی پست ول ندین اعصاب بقیه رو خط خطی کنید.

مشکل پول چیپس و نوشابه نیست که واسش بدیم,مشکل وقتیه که ارزش داره پاش بذاریم یا نه!!!

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
مشکل پول چیپس و نوشابه نیست که واسش بدیم,مشکل وقتیه که ارزش داره پاش بذاریم یا نه!!!

کاملا تایید میشه منم یک مرحله رفتم دیدم به هیچ عنوان ارزش نداره وقتمو برای چنین بازی ضعیفی هدر بدم پاکش کردم.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اگه ارزش نداره بازی نکن تمام! دیگه نیازی نیس بیاین تو بوق کرنا بکنید که بازی بده یا مربوط به کنسول میشه یا DX11 نداره اشغاله.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اگه ارزش نداره بازی نکن تمام! دیگه نیازی نیس بیاین تو بوق کرنا بکنید که بازی بده یا DX11 نداره اشغاله.

مسلما تموم نمیکنم,شما که واست ارزش داره بشین بازی کن!!!
بنده هیچی درباره بازی نگفتم که آشغاله یا نه فقط جواب شما رو دادم که ارزش یه بازی رو با پولی که بهش میدین میسنجین!!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
اگه ارزش نداره بازی نکن تمام! دیگه نیازی نیس بیاین تو بوق کرنا بکنید که بازی بده یا مربوط به کنسول میشه یا DX11 نداره اشغاله.
اینجوری که نمیشه :D فروم واسه بحث و تبادل نظر هست نه واسه اینکه بیاییم صرفا از بازی مورد علاقمون تعریف کنیم. قرار باشه هر کی از یه بازی انتقاد کرد بهش بگیم بازی نکن که دیگه فلسفه فروم زیر سوال میره :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مسلما تموم نمیکنم,شما که واست ارزش داره بشین بازی کن!!!
بنده هیچی درباره بازی نگفتم که آشغاله یا نه فقط جواب شما رو دادم که ارزش یه بازی رو با پولی که بهش میدین میسنجین!!
ارزش بازی به پول نیست اگر بود بازی‌های مستقل رو نباید بازی کنیم دیگه چون ارزش پولی کمی دارند. ارزش بازی به کلی چیز بستگی داره از جمله سازنده کی باشه. بازی اسنایپر برای داستان ساخته نشده که بخوایم از نظر داستانی بهش گیر بدیم. اسنایپر یک بازی کاملا فانه به همین سادگی هر کسی می‌تونه تستش بزنه ببین بازی چطوره نه این که بازی رو برای داستان بازی کنه نسخه 1 من خیلی باهاش حال کردم ازشم خوشم میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر