قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
نمیدونم برا چی ننوشته ولی کلا سوپر اسلیم کپی خور نمیشه...

چرا جدیدا دانگرید میشه سوپر اسلیم ... یه کیت میزارن تو دستگاه ... قیمتش یکم بالاست فعلا اما میاد پایین
در مورد dc هم من هرچی فکر میکنم یه کم گرون میگه باز ریجن 2 رو بهتر میده اما اونم تحویلش بهمن ماهه
من فکر میکنم تو ایران به اندازه بیاد و مشکل کمبود کنسول نداشته باشیم در نتیجه بعد از یکی دو هفته قیمت مناسب میشه دو رو بره همون 1600 700

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
علي اقا شما پيش خريد كردي از دي سي مباركت باشه ولي خواهشا نيا از دي سي و گرون فروشها طرفداري كن

آقا مصطفی بولله من پیش خرید نکردم تا الان.
اونم به 2 دلیل :
- یکم خیلی گرونه با 2400 تومن.
- تحویلش دیره برا اون قیمت.
منتها من دارم میگم هرچی باشه 300-400 تومن از سوپر اسلیم گرونتر خواهد بود.

اون اسلیم هک شده است عزیزه من تازه همه هم میدونن گرون فروشیه دیگه الکی طرفداری نکنید ....

ما اصلا اسلیم هک شده نداریم. وگرنه اونم میشد 2000 تومن.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
این کنسول در ابان ماه عرضه میشه ولی نسبت به بقیه چیز ها قیمتش خوبه و فضایی نیست

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
در مورد dc هم من هرچی فکر میکنم یه کم گرون میگه باز ریجن 2 رو بهتر میده اما اونم تحویلش بهمن ماهه

میگم چطوره اول سونی در ایران کنسول را عرضه کند و بفروشد بعد در آمریکا !!

کلا بعضی از ماها دوست داریم فقط مخالفت کنیم
قیمت اروپا 400 یورو است ، قیمت یورو فعلی هم حدود 4200 تومن که میشه قیمت دستگاه 1.680.000 تومن
پس قیمتی که داده خوب است و مناسب ، زمان هم میشه 2 ماه دیرتر از تاریخ ریلیز در خود اروپا

من که این شرایط را میپسندم و ثبت نام میکنم ، مخصوصا که این قیمت برای قبل از عید بنظرم ایده آل است

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
هنوز هیچی نشده قیمت کنسول 600 تومن اومد پایین :d
یکم دیگه صبر کنین 200 تومن دیگه هم میاد پایین l-)

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
میگم چطوره اول سونی در ایران کنسول را عرضه کند و بفروشد بعد در آمریکا !!

کلا بعضی از ماها دوست داریم فقط مخالفت کنیم
قیمت اروپا 400 یورو است ، قیمت یورو فعلی هم حدود 4200 تومن که میشه قیمت دستگاه 1.680.000 تومن
پس قیمتی که داده خوب است و مناسب ، زمان هم میشه 2 ماه دیرتر از تاریخ ریلیز در خود اروپا

من که این شرایط را میپسندم و ثبت نام میکنم ، مخصوصا که این قیمت برای قبل از عید بنظرم ایده آل است

عزیز شما میتونید خرید کنید من نظرم رو گفتم واینم عرض کردم ریجن 2 رو بهتر میده فقط 2 ماه دیرتر ...
در مورد قیمت هم عقیده نیستم با شما کنسول 400 یورو نیست 400 دلاره dc هم به دلار میخره و واسطشون دبی هست
و اینم مطمعن باشید فروشگاه با سابقه ای مثل اونها از مدت ها قبل پیش خریدشون رو انجام میدن (وارد بحث بیزنس نمیشم ) اما اینکه من باور کنم dc تا لحظه اخر خواب بوده و صبر کرده کنسول پیش فروشش تموم بشه بعد گرونتر بخره ... نه دوست عزیز هرگز باور نمیکنم
من اینجا طرفدار حقوق خودمم و مصرف کننده نه فروشنده ... توضیحاتمون هم فقط به خاطر اینه که بچه ها ضرر نکنن حتی 200 هزار تومن
بازم طبق تجربم میگم کنسول به هیچ عنوان کم نمیاد تو ایران و تقریبا 2.3 هفته بعد از عرضه با 1700 800 راحت پیدا میشه و نیاز به صبر 2 ماهه نیست
بازم میگم ریجن 2 قیمتش خوبه اما نه برای 2 ماه بعد علتشم اینه که بعد از 1 ماه همه جا به وفور پیدا میشه و 400 دلار با 50 دلار شیپینگ(که اینم باز روش بحثه) 1800 در نمیاد
اینم اضافه کنم دوست عزیزم . اگر dc از فروش و قیمت 2 ماه بعدش مطمعن بود 400 هزار تومن برای فسخ نمیذاشت
این یه معامله دو طرفست اونجا که به نفعشه نوشته اگه دلار جهش کنه مبلغ دریافتی دوم افزایش پیدا میکنه و بیشتر مواقع هم افزایش داره تجربه کردم
پس دو ماه بعد قیمت خیلی متعادلتر از 1800 هست
نزدیکه عید پیش خرید ریسکه ... حالا اگه دلار بشه 2700 این فروشگاه پول میده به شما؟

آخرین ویرایش:

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
دوستان یه سوال
چرا قیمت xbox 360 بعد از کپی خور شدن افزایش زیادی نداشت
ولی ps3 افزایش زیادی داشت؟

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان یه سوال
چرا قیمت xbox 360 بعد از کپی خور شدن افزایش زیادی نداشت
ولی ps3 افزایش زیادی داشت؟

چون ps3 همه مدلهاش کپی خور نمیشد فقط اونایی که فریمور ارجینالشون پایینتر از 3.55 باشه
طبیعیه که تولیدات قدیمی شرکت این فریمور رو داشتن و سونی هم دستگاهای جدیدش همه بالای 3.60 بودن در نتیجه بعد از یه مدت همه اون کنسولها تموم شد و کم شد و قیمت رفت بالا

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
در کل پیش فروش ریسکه باید به ساز طرف .... . هرچی طرف میگه مجبوری قبول کنی .

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
ps4 ماشالله کم خرج نداره بازیاش از یه طرف پلاس هم میخاد یا نه بچه ها؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم تو همون دي يا اذر با 1700 ميشه كنسول رو گرفت تازه ريجن 1 فرقي نداره از لحاظ ريجن كه
اين دي سي هم شده مثه مايكروسافت هر روز سياستهاشو عوض ميكنه:))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر