قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
دوستان دو تن از تحلیل گران صنعت گیم یعنی ودگاش مرگان و مایکل پچر قیمت احتمالی برای ps4 , x box one در نظر گرفته اند که به این شرح میباشد : اقای مورگان برای ps4 قیمت 349 دلار و آقای پچر برای ps4 قیمت 275 دلار را پیش بینی کرده اند . همچنین آقای پچر قیمت کنسول x box one را 325 دلار براورد کرده است . که با توجه به ضروری بود وجود کینکت همراه x box one منطقی به نظر میرسد .
و سونی نیز از قیمت کنسولش در نسل پیش درس بزرگی را گرفته است . با توجه به این قیمت های پیش بینی شده که احتمالا پیش بینی من و شما بیشتر از این ها خواهد بود باید تا e3 منتظر اطلاعات جدیدی در خصوص قیمت این دو کنسول باشیم .
منبع : Pachter: PlayStation 4 to sell for $349, Xbox One $399 | GamesIndustry International

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان دو تن از تحلیل گران صنعت گیم یعنی ودگاش مرگان و مایکل پچر قیمت احتمالی برای ps4 , x box one در نظر گرفته اند که به این شرح میباشد : اقای مورگان برای ps4 قیمت 349 دلار و آقای پچر برای ps4 قیمت 275 دلار را پیش بینی کرده اند . همچنین آقای پچر قیمت کنسول x box one را 325 دلار براورد کرده است . که با توجه به ضروری بود وجود کینکت همراه x box one منطقی به نظر میرسد .
و سونی نیز از قیمت کنسولش در نسل پیش درس بزرگی را گرفته است . با توجه به این قیمت های پیش بینی شده که احتمالا پیش بینی من و شما بیشتر از این ها خواهد بود باید تا e3 منتظر اطلاعات جدیدی در خصوص قیمت این دو کنسول باشیم .
منبع : Pachter: PlayStation 4 to sell for $349, Xbox One $399 | GamesIndustry International
قیمتا معقوله...همین طوری باشه خوبه...

- - -ویرایش - - -

من فکر میکنم قیمت کنسول 550-650 اوشلوق میشه.
با توجه به 1200-1500 بودن PS3 قیمت 2000-2500 هم برا PS4 معقول به نظر میاد.
قیمت PS3 الان یه قیمتیه که زاده تخیلات فروشنده هاست...کجا PS4 تا 2500 معقوله...اذیت نکن بابا...

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
قیمت هم که رسما ترکوند :bighug:
399 دلار بهترین تکنولوژی 2013:x
پیش بسوی اینده با ps4:d

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
اين قيمت ٣٩٩ دلار قيمت كنسول و يك دسته بازى هست يا eye هم روى كنسول ارائه ميشه؟ با اين حساب بعد از معقول شدن قيمت ها و با قيمت فعلى دلار زير يك ميليون و پانصد هزار تومن قيمت خواهد داشت.

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
من طبق عقیده ای که قبلا داشتم با قیمتی که اعلام شده کنسول رو بالاتر از 400 ضربدر 1.2 ضربدر قیمت روز دلار از بازار ایران نخواهم خرید. به عبارتی یعنی 480 دلار که مثلا اگر دلار 3500 باشه ، بالاترین قیمتی که برای کنسول خواهم پرداخت 1700 خواهد بود .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
399 دلار عالیه;):x
فک کنم تو چند ماهه اول تو ایران دور و ور 2 میلیون ، 2 میلیون و نیم بشه
مگر اینکه معجزه ای بشه و دلار بیاد پایین که نمیشه
ولی خوش به حال امریکایی ها این 399 دلار پول تو جیبی 1 ماهه یه بچه Teenager هم نیست ولی ما ...:((

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
واقعا قیمت منصفانه ایی هست , همچین قیمتی واسه این وسیله که یه بازی باز رو تا حدود 6 سال از هر وسیله ی دیگه ایی بی نیاز میکنه عالی هست به قول دوستان این مقدار پول اندازه پول تو جیبی یک ماهه نوجوان اونور آبی هست ...
ولی فکر کردن به این قضیه که خریدش واسه خیلی از ما ها میشه گفت غیر ممکنه خیلی سخته :-s توی ماه های اولیه زیر 2و200 نخواهد بود

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من بیشتر نگران خرید بازیهاشم تا خود دستگاه. دستگاه بعد از چندماه وارد شدن به ایران قیمتش معقول میشه هرچند با این قیمت 399 دلارهم نباید زیاد بالا بره. ولی بازیهاش فکر کنم قیمتهاش سر به فلک بزنه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
بازیهاش هم عمراََ زیر 250 تومن باشه
فکر میکنم باید تا هک شدنش صبر کرد چون کسایی که میتونن 250 تومن به بالا پول بازی بدن اندکن .
حداقل واسه من یکی این قیمت سوزش زیادی داره=((

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
باز خوبه بازی دسته2 رو اجرا میکنه...وگرنه دیگه هیچی...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
تو ایران بازی دسته 2 وارد میشه یا بچه ها خودشون رد و بدل میکنن بازیهاشونو ؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ینی بازی آک وارد نخواهد شد =(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((=(()x=((

من از اینکه بازی های دسته دو میخرم حالم به هم نیخوره شاید فکر کنین دیوانم ولی به نظر من اون موقعی که نایلن بازی رو باز میکنی بهترین لحظه عمرم به خصوص بازی هایی مثل tlou یه یه kz3 دست دو خریدم طرف روش با چاقو یا هرچی فحش نوشته بود همون فرداش هنوز cd رو تو دستگاه نذاشته بودم بردم پس دادم یه اکشو خریدمت

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
من از اینکه بازی های دسته دو میخرم حالم به هم نیخوره شاید فکر کنین دیوانم ولی به نظر من اون موقعی که نایلن بازی رو باز میکنی بهترین لحظه عمرم به خصوص بازی هایی مثل tlou یه یه kz3 دست دو خریدم طرف روش با چاقو یا هرچی فحش نوشته بود همون فرداش هنوز cd رو تو دستگاه نذاشته بودم بردم پس دادم یه اکشو خریدمت
حرفت کاملا درسته حالا یکی جواب مارو بده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر