قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
300 تومن؟ میخوای برچسب فروشنده بت بزنم بن شی؟:d

راه های زیادی هست که صرفه جویی کنی
-بعدش شما که روزی هفتا بازی که نمیخوای بخری؟
-یه بازی میخری ، نهایتا یه ماه دستته با یه خورده افت قیمت میفروشیش و پول میزاری روش یکی دیگه .
-دیجیتالی میخری.
-از یه سری بازیا چشم پوشی میکنی و ...
-بعدش بازیاش حدودا 200-250 هستش ...

تازه اگر اشتباه نکنم می تونی عوض هم کنی...مثلا فیفا 14 بخری آنلاین بازی کن تا یک سال بازی نمیخواد بخری از بس که قشنگه :D (هنوز من ندیدما )!!!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
افرین به شرف اونایی که نمیخرن و به هم وطنشون احترام میزارن و همچنین خودشون
چند وقت دیگه که باد کنه رو دستشون قیمتهارو میبینید
به قول دوستمون الان میخواید چی بازی کنید؟
صبر کنید هم امتحانش رو پس میده هم با خیالت راحت به موقع بخرید
توپخونه هم موجود نیست .... میزنن تموم شده اصلا موجود نبود که بخواد تموم بشه ... تک و توک بود هنوزم هست

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
افرین به شرف اونایی که نمیخرن و به هم وطنشون احترام میزارن و همچنین خودشون
چند وقت دیگه که باد کنه رو دستشون قیمتهارو میبینید
به قول دوستمون الان میخواید چی بازی کنید؟
صبر کنید هم امتحانش رو پس میده هم با خیالت راحت به موقع بخرید
توپخونه هم موجود نیست .... میزنن تموم شده اصلا موجود نبود که بخواد تموم بشه ... تک و توک بود هنوزم هست

افرین به شرف اونایی که نمیخرن و به هم وطنشون احترام میزارن
خون آریایی تو رگ هام فوران کرد:d

همچنین خودشون چند وقت دیگه که باد کنه رو دستشون قیمتهارو میبینید
قضیه ی اینکه صبر کنید باد میکنه رو دستشون چیه؟
مثلا دو ماه صبر کنیم باد میکنه رو دستشون ، چهار ماه صبر کنیم شبونه با لباس بابانوئل میارن میزارن دم در؟
منطقیش اینه که تو اروپا و دبی (شعبه ی فروش محصولات سونی در ایران:|) کنسول عرضه میشه ، تعداد کنسول ها بالا میره و متعاقب اون
قیمت ها منطقی میشه و از حالت قورباقه هفتیرکش الان در میاد.
این صبر احتمال مشکل داشتن کنسول رو هم خیلی کمتر میکنه.

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
این نمایندگی سونی تو ایران کنسول هم میفروشه؟!:D
من که بعد از کنکور میخرم.عجله ای نیست!:D

dragonborn1375

کاربر سایت
Oct 26, 2012
123
نام
محمد حسین
دوستان من یه چیزیو در مورد قیمت بازی بگم.
از نظر من قیمت بازی تو کشور ما نسبتا منصفانه هستش.از نظر ما گرون چون یه عمری بیشتر ما بازی هارو هک شده میخریدیم با قیمت خیلی خیلی پایین تر.
اما شما اگه قیمت جهانیشو ببینی که اکثرا حدود 50 الی 60 دلار.(که با نرخ دلار ما تقریبا میشه 150 الی 180 تومن)
که یه مدت دیگه قیمت بازی ها فکر کنم بین 200 الی 250 تثبیت بشه.
به هر حال اگه هک بشه هم از نظر من برای بازی هایی که مولتی پلیر خوبی ندارن هک شده خیلی بهتره.اما برای بازی هایی با مولتی پلیر عالی هرگز بازی های هک شدرو پیشنهاد نمیکنم(البته اول بزاریم هک بشه بعدا:d)

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
PS4 تو اهواز حدود 2400-2500 تومنه، بازیها هم از 200 تومن بگیر تا 250. صرفا جهت اطلاع!

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
راستش میخواستم بخرم اما با توصیه که دوستان کردن حداقل دو ماه بعد میخرم...:x

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دو سه روز نبودیم چه خبرا؟قیمتا اوکی شدن؟
بعضی از فروشنده ها هم مثه اینکه فعالتر شدن تو تاپیک;;)

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دو سه روز نبودیم چه خبرا؟قیمتا اوکی شدن؟
بعضی از فروشنده ها هم مثه اینکه فعالتر شدن تو تاپیک;;)

فعلا تخیلی هنوز قیمتها تا این ریجن۲هم بیاد ببینیم باز چه بهانه ای برا قیمت بالا دار:dفعلا با انواع ترفند ها میخوان تا جایی که میتونن سود چربا چیلی ببرن

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
باو این قدر بازی میخواین چه کار؟:D
ما فامیلیمون خارج هست یه 4-5 سالی هست ps3‌داره فقط 8 تا بازی گرفته که 5 تاش فیفاست!:D
البته احتمال زیاد کنسول هک میشه:D یعنی امیدوارم:D

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
من که حساب کردم اگه انشالله دستم اومد کنسول با قیمت خوب یه فیفا بگیرم و یه کیلزون و بعد از اون ماهی 1دونه بازی بگیرم البته همین 1دونه در ماه هم کلی پول باید جمع کنم براش

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من شوهر خالم 1 هفته در میون میره دوبی و برمیگرده تو دبی خود کنسول برام چند در میاد ؟ بعد این شوهر خالم میتونه بیاره ؟ یعنی فرودگاه بهش گیر نمیدن ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
داداش فعلا قصد خرید داریدا ازش نخرید نمیخوام تحمتی به کسی بزنم اما ایشون یا تازکاره یاهم از حول هلیم افتاده تو دیگ یسری دستگاه با قیمت خوب گیرش امده قیمت لباف بهانه کرده یه ۲۰۰تومن زیر قیمت داره میده جالبیش که دیروز قیمتش ۲۴۰۰ رسیده بود که یه عده اعتراض کردن سر چه جریانی روز بروز ۱۰۰ میاد پایین قیمتا از ۲۸۵۰ شروع شد روز به روزهم ۱۰۰ کم میشد .بعد خودش فهمید داره چه گافی میده قیمت رو ۲۵۵۰ ثابت کرد.بهتون قول میدم هفته بعد به۲تومن میرسه این همه که صبر کردید یه هفته دیگه هم صبر کنید قیمت برا ماه و ماه بعدش به زیر ۲تومن میرسه که تازه به قیمت واقعی دستگاه نزدیکتر میشه!

- - -ویرایش - - -

دوستان من شوهر خالم 1 هفته در میون میره دوبی و برمیگرده تو دبی خود کنسول برام چند در میاد ؟ بعد این شوهر خالم میتونه بیاره ؟ یعنی فرودگاه بهش گیر نمیدن ؟
بهترین راه خرید برایه شما همینه تو دسامبر عرضه جهانیش کنسول هم ۱۷۰۰ درهم درهمی هم ۸۲۰ تومن نزدیک ۱۴۰۰ برات کنسول میوفته هر بازیشم ۲۱۲ تومن تقریبا.ودستشم ۲۰۰ تومن!اگر یدونه بیاره گمرکی نمیخوره دوسته عزیز

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر