هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دوستان من ميخوام پرميوم بتل ٤ رو بگيرم اما بازيم و اكانتم ريجن ٢ حالا اگه بخوام پوند انگليس بگيرم زياد در مياد واسم ميتونم برم يه اكانت امريكا بسازم بعد از اونجا دلار بخرم و پرميوم بشم؟؟؟روي اكانت ريج ٢م پرميوم ميشم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

روی اکانت امریکات اگه پرمیوم بخری به علت تفاوت ریجن بازی با اکانتت اجرا نمیشه پس در نهایت رو اون یکی اکانتت هم نمیشه

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
دوستان هدست گلد چه جوری فعال میشه!!
هرکاری کردم برای بازی کردن فعال نمیشه....
برای قسمت party کار میکنه برای بازی نه:((

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان هدست گلد چه جوری فعال میشه!!
هرکاری کردم برای بازی کردن فعال نمیشه....
برای قسمت party کار میکنه برای بازی نه:((
من پلی4 ندارم اما دوستان گمونم اینو به بقیه گفتن که برید توی قسمت صدا و صدا رو بذارید روی همه صدا ها ( چون گویا برای هدست فقط صدای بازی و فقط صدای چت رو هم داره که شما روی گزینه همه صدا ها بذارید همه صدا ها از هدست میاد )

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
سلام من یکم مبتدیم یکم که نه بیشتر از یکم من فقط بازی میکردم در مورد dlc و اکانت پلاس و چجوریی میتونم انلاین بازی کنم تو کدوم قسمت ؟ اکانت psn هم درست کردم ممنون میشم یکم توضیح بدین؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من یکم مبتدیم یکم که نه بیشتر از یکم من فقط بازی میکردم در مورد dlc و اکانت پلاس و چجوریی میتونم انلاین بازی کنم تو کدوم قسمت ؟ اکانت psn هم درست کردم ممنون میشم یکم توضیح بدین؟
DLC اضافه شونده های مربوط به یک بازی هست مثل نقشه های اضافه و یا مراحل اضافه که بایستی به صورت جدا از PSN ( مغازه انلاین سونی ) خریداری بشن.
اکانت پلاس یه نوع از اکانت هست که شما مبلغی رو ماهینانه ( 1 ماه و 3 ماه و 12 ماه ) پرداخت میکنید ( 12 ماه 60 دلار بسته به ریجن اکانت ) و شما امکاناتی از قبلی فضای انلاین برای ذخیره سازی save ها - بازیهای مجانی و تخفیفات و همچنین اجازه بازی کردن به صورت انلاین رو دریافت میکنید.
برای انلاین بازی کردن شما به اکانت پلاس نیاز دارید. پس از داشتن اکانت پلاس میتونید به بخشه multi بازیهای مختلف مثل COD و BF و ... دسترسی پیدا کنید .
اکانت PSN ریجن بسیار مهم هست و یا کشوری که هنگامه ساخته اکانت انتخاب کردی. توصیه میشه امریکا یا انگلیس و یا امارات انتخاب کنید از اونجایی که PSN کارت ( کارتی هست که شما میخری و کدش رو توی اکانتت وارد میکنی و مبلغه پولی که پرداخت کردی بابت کارت به اکانتت واریز میشه تا بتونی Online خرید کنی ) گیر میاد. همچنین برای استفاده از DLC باید ریجن بازی شما ( پشته جعبه به صورت یک کره و عدد داخل ) باید با استوره شما هماهنگی کنه تا نصب بشه .

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
نت پیش نیازش هست بیشتر . Local Host میشه.
لگ نداشت .
اگر از جای دور توسط ویتا به ps4 بخوای وصل بشی دستکه کم نت باید سرعت دانلودش بالای 3 مگ بر ثانیه باشه تا بشه با لگه کم بازی کرد.

Region all همون Region 1 هست. توی استوره ریجن 1 میشه ( امریکا :) )
نه عزیز اشتباه میکنید اصلا به اینترنت کاری نداره فقط vita و ps باید تو یک شبکه ی وای فای باشن حتی اگه اینترنت هم نباشه میشه این دو تا مستقیم به هم وصل میشن از طریق شبکه با اینترنت وصل نمیشن که اگه دقت کرده باشین اگه جفتشون تو یه شبکه نباشن وصل نمیشن دقیقا مثل PS app پس اصلا نیازی به اینترنت نیست.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
نه عزیز اشتباه میکنید اصلا به اینترنت کاری نداره فقط vita و ps باید تو یک شبکه ی وای فای باشن حتی اگه اینترنت هم نباشه میشه این دو تا مستقیم به هم وصل میشن از طریق شبکه با اینترنت وصل نمیشن که اگه دقت کرده باشین اگه جفتشون تو یه شبکه نباشن وصل نمیشن دقیقا مثل PS app پس اصلا نیازی به اینترنت نیست.
شما این مورد رو تست کردید؟ چون تا جایی که یادم هست تو توضیحات سونی این مورد قید شده بود که هر دو کنسول باید به PSN کانکت باشند

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
من یه مشکل کوچیک دارم تو بازی ها .احساس میکنم زیادی افت فریم دارم تو بازی ها به نظرتون مشکل از دستگاه میتونه باشه یا اینکه تنظیمات tv یا حتی خود کنسول طوریه که اینجوری میشه (تو این بازی ها کال اف واینفموس)

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
ببخشید یک سوال داشتم

من دستگاه ریجن 2 دارم اگه براش psn امریکا بسازم بازیش مال ریجن 2 باشه مشکلی پیش نمیادکه برای انلاین بازی کردن ؟؟؟ :-?

اصلا برای انلاین بازی کردن پی سی ان باید با ریجن بازی یکی باشه یا لازم نیست ؟؟ :-b

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
ببخشید یک سوال داشتم

من دستگاه ریجن 2 دارم اگه براش psn امریکا بسازم بازیش مال ریجن 2 باشه مشکلی پیش نمیادکه برای انلاین بازی کردن ؟؟؟ :-?

اصلا برای انلاین بازی کردن پی سی ان باید با ریجن بازی یکی باشه یا لازم نیست ؟؟ :-b

سلام . ریجن اکانت و دستگاه و بازی برای انلاین بازی کردن و افلاین بازی کردن هیچ ربطی بهم ندارن و هیچ مشکلی نیست . شما کنسولت ریجن 2 باشه بازی ریجن 1 اکانت ریجن 3 مشکلی نیست برای بازی کردن اما اگه بخوای dlc دانلود کنی باید حتما ریجن اکانت و بازی یکی باشه . فقط در همین مورد :)

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام من دستگاهمو تازه گرفتم رجین 1 تنظیمات کانکشن رو انجام دادم اکانت psn رو هم ساختم و وارد شدم ولی وقتی میخوام وارد
PlayStation Store بشم این پیامو میده wv 33898-1 ممکنه راهنمایی کنید.

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
سلام . ریجن اکانت و دستگاه و بازی برای انلاین بازی کردن و افلاین بازی کردن هیچ ربطی بهم ندارن و هیچ مشکلی نیست . شما کنسولت ریجن 2 باشه بازی ریجن 1 اکانت ریجن 3 مشکلی نیست برای بازی کردن اما اگه بخوای dlc دانلود کنی باید حتما ریجن اکانت و بازی یکی باشه . فقط در همین مورد :)

برای افلاین و dlc نمیگم برای انلاین بازی کردن میگم

باید چطور باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای افلاین و dlc نمیگم برای انلاین بازی کردن میگم

باید چطور باشه
باید PS PLUS رو داشته باشی تا بتونی Online بازی کنی D:

سلام من دستگاهمو تازه گرفتم رجین 1 تنظیمات کانکشن رو انجام دادم اکانت psn رو هم ساختم و وارد شدم ولی وقتی میخوام وارد
PlayStation Store بشم این پیامو میده wv 33898-1 ممکنه راهنمایی کنید.
احتماله بالا مشکله نتت هست . بهتره مودم رو ریست کنی و دوباره امتحان کنی .

من یه مشکل کوچیک دارم تو بازی ها .احساس میکنم زیادی افت فریم دارم تو بازی ها به نظرتون مشکل از دستگاه میتونه باشه یا اینکه تنظیمات tv یا حتی خود کنسول طوریه که اینجوری میشه (تو این بازی ها کال اف واینفموس)
Infamous فریمیش کلا بین 30 الا بالاتر هست و COD و هرزگاهی افته فریم داره ×_× این چیزا روی کنسول طبیعی هست. برای روان شدنش مثلا توی infamous گزینه Lock Frame rate 30fps رو داره . اگر دنباله این هستی که افته فریم نمیخوای ببینی باید بری سراغه pc . کنسولهای نسل جدید اونقدرها هم قوی نیستن که بتونن بدون کمترین ذره ای افته فریم رندر کنن بازی ها رو D: . کلا طبیعی هست نگران نباشه !

سلام، من یک فیلم از Battle 4 گرفتم ولی وقتی می خوام ببینمش صدا نداره! مشکلش چیه؟ّبقیه بازی ها صدا داره.
ظاهرا باگه نرم افزاری هست :) چیزه مهمی نیست

دوستان چجوری میتونم هدست usb رو به ps4 وصل کنم ؟ ساپورت میکنه یعنی ؟
اطمینان ندارم ساپورت کنه . اگر امتحان کردی و کار نمیکنه طبیعتا ساپورت نیست. البته یاد باشه برای امتحان از تنظیم Voice رو روی all بزاری.

هر دوی اکانت ها باید به psn کانکت باشن پس نت پیش نیازش هست. PS APP ربطی به Remote play نداره .
از طریقه شبکه امکانه وصل شدن به Ps4 هست ولی سرعته بالا برای نت میخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر