هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
وقتی ps4 رو برای اولین بار روشن کنی بهت میگه welcome back to playstation:-s الان داشتم فکر میکردم منی که این نسل بهش خیانت کردم با چه رویی برم سمتش:-s:d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
وقتی ps4 رو برای اولین بار روشن کنی بهت میگه welcome back to playstation:-s الان داشتم فکر میکردم منی که این نسل بهش خیانت کردم با چه رویی برم سمتش:-s:d

من اول نسل PS3 گرفتم، بعد فروختمش، وسط نسل XB360 گرفتم و فقط Gears of War 2 رو باهاش تموم کردم + Evil 5 و کلا زیاد بازی نمیکردم که بعد دوباره PS3 گرفتم :D باید یه طرحی بریزیم از دل سونی در بیاریم :D

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
دیروز یه ویدیو کوتاه از درایوکلاب دادن بیرون که پیشرفت خوبی توش دیده میشه! بلاخره به جای روح رقیب، راننده های واقعی به بازی اضافه شد :D

OnPyHfCYWwQ

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
من اول نسل PS3 گرفتم، بعد فروختمش، وسط نسل XB360 گرفتم و فقط Gears of War 2 رو باهاش تموم کردم + Evil 5 و کلا زیاد بازی نمیکردم که بعد دوباره PS3 گرفتم
:biggrin1:
باید یه طرحی بریزیم از دل سونی در بیاریم
:biggrin1:
PS4 خیلی بخشندس! برین توبه کنین بگین دیگه با مایکرو بازی نمیکنیم!:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
فقط مونده بود این یکی پول بگیره:biggrin1::no:

crytek-comments-on-ps4s-gpu-compute-can-be-an-incredible-performance-win

متن خبر رو خوندین؟
“GPU compute is definitely the future. The CPU performance is better than last-gen but not by a huge margin, the GPU on the other hand is a really sizeable improvement. If the task is suited to it, moving to the GPU can be an incredible performance win. However, this is taking away performance from the traditional graphics pipeline so there is a limit to what you can move to the GPU.
همین الان هم gpgpu روی pc خیلی محدودیت داره,در همه ی زمینه ها نمیشه ازش استفاده کرد.
As for the broader multi-platform question, supporting GPU compute isn’t really much more difficult than supporting multi-platform rendering, so it’s certainly something we’ll be using more and more on all platforms,” he said in a tech interview with EuroGamer.
It seems at this point both systems have a set of unique advantages. Xbox One’s board memory has a bandwidth of just 68GB/s, but it is more or less offsetted by the on-chip ESRAM, which tops out at 204GB/s whereas the PS4 has a faster GDDR5 RAM and reportedly powerful GPU.It will ultimately depend on the developers on how they will use these unique features in their games

M

!_Meshki_!

1114 = Nov 2014
رونمایی از Uncharted 4 یا هرچیزی که تیم اول Naughty Dog داره واسه PlayStation 4 میسازه توی مراسم VGAs و عرضه برای نوامبر سال بعد!
مارک مای وردز:D!
حاج رضا نكن با ما اين كار ها رو :no: Geoff Keighley كي مي باشند ؟! :d يه لحظه آنچارتد نسل بعدي رو تصور كردم استخوان هام در هم دريده شد :d.

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
متن خبر رو خوندین؟

همین الان هم gpgpu روی pc خیلی محدودیت داره,در همه ی زمینه ها نمیشه ازش استفاده کرد.
خب اینایی که کپی کردی اینجا چه ربطی به پست من داشت . یدونه لینک گذاشتم همه اونای هم که نوشتی توش هست .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
خب اینایی که کپی کردی اینجا چه ربطی به پست من داشت . یدونه لینک گذاشتم همه اونای هم که نوشتی توش هست .

بلی منم متن خبر رو براتون گذاشتم تا از این حرفا بر اساس تیتر نگید:
فقط مونده بود این یکی پول بگیره:biggrin1:
ربطش هم اگه متوجه نشدید,دیگه مشکل من نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر