سینماتیک ورودی StarCraft 2: Heart of the Swarm به نمایش درآمد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

کمپانی بلیزارد همیشه به علت هنرش در ساخت انیمشنها و کات سین های فوق العاده عظیم و با جزییات در بازیهایش مورد تحسین قرار گرفته است.به تازگی سینماتیک ورودی StarCraft 2: Heart of the Swarm به نمایش درآمده و بار دیگر ثابت میکند که این کمپانی لایق این همه تحسین و طرفداری است.
در این سینماتیک بسیار با کیفیت حمله زرگها به یکی از شهرهای ترانها و نابودی آنها در نبردی ترسناک به نمایش در می آید که در انتها با نشان دادن شکل تغییر یافته Queen of Blades به Sarah Kerrigan پل ارتباطی بین نسخه قبل و جدید را رقم میزند.
داستین براودر,کارگردان بازی در مورد این تریلر توضیح میدهد که یکی از چیزهایی که ما با این تریلر میخواهیم به بیننده القا کنیم قدرت بی حد زرگهاست و با قرار دادن این قدرت در دستان شما در این نسخه تبدیل به کابوسی برای Mengsk و Dominion می شوید.هرچند در انتها مشخص میشود حال حاضر با توجه به وضعیت Sarah Kerrigan,او همچین قدرتی را در دست ندارد ولی در جستجوی بدست آوردن دوباره آن است و آرزوی نابودی Mengsk را دارد سر دارد.در حال حاضر وی جایی در آزمایشگاه ترانها زندانیست و توسط افرادی که تنفری عمیق از وی دارند محاصره شده است.
StarCraft 2: Heart of the Swarm در تاریخ 12 مارس به طور انحصاری برای PC عرضه میشود.

دانلود تریلر

منبع

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نه مثلا داشت خواب میدید (در واقع آینده رو میدید). چون اگه دقت میکردی قرار توی این بازی انتقام بگیره ولی وقتی بیدار شد هنوز سارایی بود که جیمز رینور نجات داده! فکر کنم ترکیبی از اول داستان و پایان خیالی (که ممکنه بوجود بیاد اگه جیمی جلوش رو نگیره باشه)

اون تریلر دومی رو که گذاشتم اگه ببینین آخرش یه تیکه جالب نشون میده که به نظر یاد باز سارا به همون Queen of Blades تبدیل شده!!!/:)
معلوم نیست سازنده ها باز چه خوابی واسه جیمز و سارا دیدن!!:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
جالبه هنوز نمیدونی که Vivendi بود که باعث همکاری و ادغام بلیزارد و اکتیویژن شد. همون بهتر شما امید نداشته باشی

نمی دونم که این حرف رو زدم یعنی ؟

شرکتی که با اکتیویژن بریزه رو هم در بهترین حالتش یه عنوان رو اونطوری میده ، امید نداشته باش .

این حرفی که زدم دقیقا با کجای اطلاعات داده شده توسط شما تناقض داشت که می گی نمی دونی ؟ .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
میخوای جوایزی که استارکرفت گرفته رو برات لیست کنم تا بگم این نقطه بازی چقدر محبوبه؟ به خودتون میگید گیمر درحالی که اطلاعاتتون کمه. آخرش میگید نظر شخصی
بله من نمی‌دونم چرا اصلا مهم نیست کرایسیس گرافیک داره گیم پلی برام مهمه و داستان که دریغ از این 2
واقعا در عجبم الان کی صحبت از کرایسیس کرد !
چون طرف از این جور سبک ها خوشش نمیاد پس دیگه بهش نمیشه گفت گیمر !
معنی گیمر بودن را هم فهمیدیم .............

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من سرچ کردم و جایی ندیدم که بگه pixar سینماتیک های بلیزارد رو بسازه فقط یک جا نوشته بود که پروسه ساختشون شبیه ساخت pixar هست و بعضی از اعضای گروه مشترک هستن ولی باز هم نوشته بود که توسط the blizzard cinematics team ساخته میشه

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
اون تریلر دومی رو که گذاشتم اگه ببینین آخرش یه تیکه جالب نشون میده که به نظر یاد باز سارا به همون Queen of Blades تبدیل شده!!!/:)
معلوم نیست سازنده ها باز چه خوابی واسه جیمز و سارا دیدن!!:d
I'm Gonna Kill'em All!!!!)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x
فکر کردم تریلر دومی فقط جنبه ی گیم پلی داره گفتم تا الآن از گیم پلیش یه سری چیزا دیدم بیخیال این بشم ولی اینو که گفتم دارم دانلود میکنم ببینم دوباره میخوان چه بلایی سر سارای بدبخت بیارن؟! ولی از حق نگذریم با این که Queen of Blade اش کردن دوست داشتنی تر شد و اصلا فن های بازی به همین خاطر با بازی پیوند خوردن. ولی امیدوارم توی سومین قسمت برشگردونن توی جناح آدم خوبا:d دوباره با اسنایپش بزنه دهنه زرگ ها رو سرویس کنه البته در کنار جیمی جون:d (خیلی رمانتیک و هندی و لوس شد ولی چه کنم دله دیگه، میخواد پایان Happy Ending داشته باشه! بدبخت سارا خیلی ظلم کشید و حقشه یه پایان خوب رو تجربه کنه!:d) و صد البته قبل از همه ی اینا پدر Mengsk رو دربیاره ما یه حال اساسی بکنیم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
الآن تریلر رو دیدم فکر نکنم دوباره Quenn of Blade بشه. فکر کنم با قدرت زرگی که داره فقط دنبال انتقام باشه ولی در صورت وسوسه بشه ولی جیمی نذاره. آخه اگه دوباره زرگش کنن جواب طرفدارا رو چی میدن که پدرشون در اومد تا توی Wings of Liberty اونو از زرگی دربیارن؟ البته کسایی که میان و توی همون شماره ی اول و همون ابتدا سارا رو زرگ میکنن اونقدر مشکل روانی دارن که بتونن دوباره به طرفدارا یه حال اساسی بدن:d
چقدر پر حرفی کردم! خودم هم نمیدونستم انقدر تو کف بازیم که انقدر بحرفم! فقط اگه یه موقع کرک نشه یا 6 ماه بگذره تا کرک بشه و قیمت دلار هم اینجوری کذایی باشه چه خاکی بریزیم تو سرمون. به درک که سارا دوباره زرگ بشه فقط بشه یه جوری بازی کرد که فهمید چی میشه! مرده شور مولتیش رو هم ببرن!:d

---------- نوشته در 06:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

نمی دونم که این حرف رو زدم یعنی ؟
این حرفی که زدم دقیقا با کجای اطلاعات داده شده توسط شما تناقض داشت که می گی نمی دونی ؟ .
شما میگی بلیزارد بود که با اکتیویژن رو هم ریخت درحالی که این رو کمپانی مادر بلیزارد انجام داد و وقتی که اکتیویژن رو خرید این دو رو ادغام کرد پس هیچ ربطی به بلیزارد نداره که با اکتی ادغام شده! با این که از روند مزخرف CoD متنفرم ولی از طرفی خوشحالم که حداقل چون ادغام شدن درآمد مفت اکتیویژن تو جیب بلیزارد میره و کمپانیش رو میتونه روز به روز بزرگ تر کنه!
بعد شما که میگی امید نداشته باش تا الآن چه بازی زیر کیفیت "خیلی خوب" داده که شما شاکی شدی؟
تا قبل از دیابلو 3 کی بازی زیر "شاهکار" ساخته بود؟ تازه انتقادات روی دیابلو 3 خیلی ایرادهایی روی تغییراتی هستن که خود بلیزارد عمدا انجام داده و میخواست توی سبک بازی یه تحول (شاید هم بشه گفت انقلاب) انجام بده! پس چرا شما میگی امیدی بهش نیست؟ حتی Mist of Pandoria که خیلی ازش انتقاد شد هم همه متاش 82 هست. فقط اومدی بلیزارد رو ترول (شاید ترول کلمه ی مناسبی نباشه، تخریب) کنی!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خیلی رمانتیک و هندی و لوس شد ولی چه کنم دله دیگه، میخواد پایان Happy Ending داشته باشه!
این بلیزاردی که من میبینم فکر کنم بزنه جفتشون رو بکشه
نمونش زد ارتاس کشت :| یعنی اصلا تو کتم نمیره اخه چرا زد محبوبترین شخصیت WOW رو کشت :|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به جرات میگم بلیزارد با قدرت در کنار Valve جز شرکت هایی هستن که هیچ وقت افت نداشتن.
هر چند از سبک استراتژی بدم میاد ولی بشدت منتظرم تا به این دست پخت بلیزارد حتی به مدت 5 دقیقه هم یه ناخونک بزنم.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

این قسمت توی Multiplayer اضافه شده به نظر شاهکار می یاد. مخصوصا یه پرنده داشت برای Zerg که Siege Tank ها رو از Field بلند می کرد می زاشت سمت خودش، سوسکش می کردن.
یه نکته مهم دیگه که به نظرم جالب اومد برای Terran ها، به جای Anti Air Unitـی که داشت یه Unit جدید اضافه کرده که می ره توی زمین و حالت Turret داره و می زه سوسک می کنه Zerg رو .

فکر کنم بالانس خیلی خوبی با این نسخه بر بازی حکمفرما بشه توی مولتی بازی.

یادش بخیر تا 3 صبح می شستیم 3v3 می زدیم. فکر کنم با اومدن Zerg بازی کردن با Terran کم لطفی باشه.

یاعلی...

Depeche Mode

کاربر سایت
Jan 23, 2013
7
نام
Sony
کیفیت و جزئیاتش باعث میشه آدم کف و خون قاطی کنه :d
Star Craft 2 خیلی خدا بود....خیلی کم پیش اومده از یه بازی استراتژیک خوشم بیاد....ولی این یه بازی منو ساعت ها پای خودش نگه میداشت

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
تریلر به همون زیبایی بود که از بازی و سازنده اش انتظار میرفت.
همچین بازیی قطعا باید بین 5 تای اول باشه نه رتبه بیستم از صد تا.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فقط اومدی بلیزارد رو ترول (شاید ترول کلمه ی مناسبی نباشه، تخریب) کنی!

پُست توهمیسمه مطلق . من خودم فن بیلیزارد بودم ، و هنوزم هستم ، ولی برو از Bilizard فن های n ساله بپرس 90% با من هم عقیدن که بیلیزارد افت محسوسی داشته ، متا و اینا رو بریز دور ، یه کسی که پای Warcraft بزرگ شده ، پای عناوین بیلیزارد بزرگ شده می تونه بفهمه وقتی می گن بیلیزارد افت کرده یعنی چی ، حتما که نباید بشه یه کمپانی درجه 2 که بشه افت . آخرین عنوانی که بیلیزارد بدون هیچ کم و کاستی ساخت SCII بود .

در مورد ترول و اینا هم بنده نه بی کارم ، نه وقتم آزاده ، نظرم رو گفتم ؛ حالا اگر از نظر شما ترول هستم بفرما بنداز تو بلک لیست .

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
هی یادش بخیر چقدر رو بلیزارد تعصب داشتم و بازیهاش رو اوریجینال میگرفتم .. یادش بخیر . بعد از حرکت زشتی که انجام داد و کاری که با ایرانی ها کرد دیگه هیچ اهمیتی نمیدم به بازیهاش . حتی به زور خبرهای مربوط به بازیهاش رو میخونم ...
چند بار باید گفت که بلیزارد مقصر نبوده و تحریم ایران جزو قوانین بوده و اگه انجام نمی داده دچار مشکل می شده.بلیزارد نمیتونه که بخاطر پلیرهای ایرانی که تعدادشون نسبت به بقیه پلیر ها خیلی کمتره شرکت خودش رو دچار مشکل کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر