Game Wallpapers قوانين در پست اول خوانده شود

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
The Witcher 2: Assassins of Kings

Ninja Gaiden 3

خب دوستان از این به بعد قرار شده که بهترین والپیپر های روز توسط خود ما تهیه بشه و تو فروم ها و سایت ها با لوگوی اختصاصی خودم قرار میگیره میتونم تضمین کنم که ما از این به بعد خودمون به عنوان یک منبع والپیپر شناخته خواهیم شد و هدف اصلی هم پایان دادن سلطنت 12 ساله گیم والپیپرز هستش و در ماه های اینده ثابت میکنم که این فقط یه ادعا نیست

در مورد سایز والپیپر ها سایز 2560X1600 به عنوان سایز اصلی شناخته میشه و برای استفاده دوستان سایز 1920X1200 هم در نظر گرفته شده که با پیشنهاد دوستان قابل تغییر هستش پس اگه نظر یا پیشتهادی دارید تو پروفایلم بگید

نمونه ای از والپیپر هایی هم که ما قراره ارائه کنیم تو این پست و پست قبلی که نقل قول کردم براتون قرار گرفته تا با کیفیت کار اشنا بشید

در اینده هم اگه نیازی بود تاپیک جداگانه ای برای این والپیپر ها در نظر گرفته میشه

Risen 2: Dark Waters

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
این جا بد سایتی نیست اگر دوستان بخواهند والپیپر دانلود کنند و اگر به گالری سایت سر بزنید روزانه دست کم یک پوستر به گالری خود اضافه میکند ( نکته ای که بد نیست یاداور شوم این است که اگر نگاهی به گوشه ی بالای سایت بیاندازید میتوانید لینک سایت های ایکس باکس و کامپیوتر که از همین سایت میباشد سر بزنید ) My Playstation Wallpapers :arrowr: این فقط لینک PS3 سایت میباشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر