بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان
من بازی رو دانلود کاردم و دارم بازی می کنم
میشه یکی از دوستان توضیح بده برای تازه کار چه کارهایی بکنه که زودتر پیشرفت کنه
مثلا چطوری باید لول رو برد بالا
یا من یه هواپیما رو باید کلی به رگبار ببندم که سقوط کنه ولی بعضیاشون هواپیمای منو با یه تیر می تونن منفجر کنن
بهتر بود یه توضیحات کلی هم صفحه اول تاپیک می زاشتین
ممنون

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام دوستان
من بازی رو دانلود کاردم و دارم بازی می کنم
میشه یکی از دوستان توضیح بده برای تازه کار چه کارهایی بکنه که زودتر پیشرفت کنه
مثلا چطوری باید لول رو برد بالا
یا من یه هواپیما رو باید کلی به رگبار ببندم که سقوط کنه ولی بعضیاشون هواپیمای منو با یه تیر می تونن منفجر کنن
بهتر بود یه توضیحات کلی هم صفحه اول تاپیک می زاشتین
ممنون

همه اول همینجورین. یه راه داره. فقط بازی کردن.:d اونایی که با یک تیر میزنن هدفدار میزنن و معمولا هواپیما با تیر کالیبر بالا (یعنی اصطلاح علمیش تو حلقم با این توصیفم:d) ور میدارن. در نتیجه به سمت کاکپیت و الویتور و weak point های هواپیما شلیک میکنن و زارررت:d.

البته پینگ و packet loss زیتاد اگه داشته باشی هم تیر هات نمیرسن و باید رگبار ببندی :D

------------------------------------------------

من تازه 1.43 رو ران کردم. ظاهرا دیگه برای تیر هایی که خیلی چیپ میخورن به دشمن HIT نمینویسه؟ درست حدسیدم عایا؟ یا وضع نتم تصاعدی @#$ شده.؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام. از اونجایی که توی تاپیک بخش ps4 این بازی مگسم نمیپره من سوالمو اینجا میپرسم:
توی مسابقات ریلستیک کنترل فقط ریلستیک هست یا موس کنترل هم میشه انتخاب کرد?
چرا دیروز همه فرندلی ها افتاده بودن به جون هم? داشتم تیکاف میکردم یارو از پشت زد چیزی نگفتم, دیدم دوباره زد ,دمیجم داد, منم اعصابم خورد شد سر خرو کج کردم افتادم به جونش. سه دقیقه ای در میرفت تا بلاخره انداختمش; البته ناراحتم شدم, چه کنیم دیگه دلمون نازکه تو بازی هم حتی هم تیمی ها برامون اهمیت دارن, با اینکه اون شاسگول اول منو زد :d

آخرین ویرایش:

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
سلام به همه دوستان
من بازی رو از استیم دانلود کردم ولی وقتی میخوام Tutorials رو اجرا کنم بازی بدون هیچ اروری بسته میشه ! کسی می تونه کمک کنه ؟!

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
سلام به همه دوستان
من بازی رو از استیم دانلود کردم ولی وقتی میخوام Tutorials رو اجرا کنم بازی بدون هیچ اروری بسته میشه ! کسی می تونه کمک کنه ؟!

چه کاری بود از استیم بگیری؟!
این چیزا بیشتر تو فروم خارجی بگیردی بهتر به نتیجه میرسی یا تو فروم خود بازی مطرح کنی اما!
اگه دو ویندوزه هستی رو اون یکی تست کن چون این بازی حالت پرتابل داره !
درایور گرافیک رو اپدیت کن!
و رو گرافیک و رزولیشن پایینتر اجرا کن ببین چطور میشه!
اگه بازم خراب بود شاید فایل های دانلودیت خرابه ببین اگه ریپیر داره بزن!
اگر هم فقط تو اموزشی اینطوری میشه بیخیال اموزشی شو!:d

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
بالاخره ما هم بازی رو آپدیت کردیم.

خیلی جذاب تر از قبل شده بخصوص صدا گذاری شلیک ها، قبل آپدیت با هواپیما های ژاپنی تیر میزدی انگار یکی داره شیشکی میزنه اما الان خیلی بهتر شده.
نمی دونم چرا ولی احساس میکنم کنترل Bf 109 های رنک 3 خیلی بهتر از قبل شده، شایدم اشتباه میکنم.
خلاصه که ارزش دان کردن 8 گیگ رو داشت.

توی بازی کسی اگر Squad میزنه به من PM بده. اکانتم:
The_ELiT3

اکثرا هم رنک 2 و 3 آرکید میزنم.

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام. از اونجایی که توی تاپیک بخش ps4 این بازی مگسم نمیپره من سوالمو اینجا میپرسم:
توی مسابقات ریلستیک کنترل فقط ریلستیک هست یا موس کنترل هم میشه انتخاب کرد?
چرا دیروز همه فرندلی ها افتاده بودن به جون هم? داشتم تیکاف میکردم یارو از پشت زد چیزی نگفتم, دیدم دوباره زد ,دمیجم داد, منم اعصابم خورد شد سر خرو کج کردم افتادم به جونش. سه دقیقه ای در میرفت تا بلاخره انداختمش; البته ناراحتم شدم, چه کنیم دیگه دلمون نازکه تو بازی هم حتی هم تیمی ها برامون اهمیت دارن, با اینکه اون شاسگول اول منو زد :d
!Tnx for the answers!

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
!Tnx for the answers!

خواهش میکنیم d:!
من منظورتو نگرفتم!
من که بازیم اپدیت میخواد فعلا الویت های دانلودم (که تمومی هم ندارند!) به این مورد ارجعیت دارند!
در مورد سوالت ما که ps نداریم بدونیم اونجا چه خبره!اما تو نسخه کامپیوتر همه جور جوی استیک میشه و داره و موس کیبرد هم مگه میشه نداشته باشه!
بله تو رئال موس هم داره تو pc طبق سطر بالا! :d
یک دایره هست موس هر سمت بره هواپیما هم تغییر میکنه طبق جهت مکان نما! منظورت موس دوال شوک هست؟!

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
بابا این زاپن خیلی بهتر شده . مخصوصا CANNON هاشون . واقعا بدجور می ندازن . الان که J7W1 رو گرفتم انگار پشه می ندازه . 4تا CANNON اونم 30 میلیمتری . ولی دور زدنش خیلی بده

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
خواهش میکنیم d:!
من منظورتو نگرفتم!
من که بازیم اپدیت میخواد فعلا الویت های دانلودم (که تمومی هم ندارند!) به این مورد ارجعیت دارند!
در مورد سوالت ما که ps نداریم بدونیم اونجا چه خبره!اما تو نسخه کامپیوتر همه جور جوی استیک میشه و داره و موس کیبرد هم مگه میشه نداشته باشه!
بله تو رئال موس هم داره تو pc طبق سطر بالا! :d
یک دایره هست موس هر سمت بره هواپیما هم تغییر میکنه طبق جهت مکان نما! منظورت موس دوال شوک هست؟!

خب اینطوری خیلی مسخره شد.

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
بابا این زاپن خیلی بهتر شده . مخصوصا CANNON هاشون . واقعا بدجور می ندازن . الان که J7W1 رو گرفتم انگار پشه می ندازه . 4تا CANNON اونم 30 میلیمتری . ولی دور زدنش خیلی بده

آره بعد از آپدیت عاشق ژاپن شدم. (البته بیشتر بخاطر تغییر صدای داغون اسلحه هاشون) :)

اما بعد از آپدیت Zero رو گرفتم، لامصب سلطانیه واسه خودش. تا همین لحظه نشده بیفتم پشت کسی و بتونه از دستم در بره.

خیلی خوفه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
در صفحات قبلي اگر بگرديد گفته بودم ژاپن خفن ميشه و J7W ميشه خداوندگار ژاپني ها:d

من دوبار تا حالا اپديت هارو دانلود كردم يه بار نشد بريزم اين بار هم وقت نكردم بريزم رو PS4

در مورد اون رفيقمون كه داره در مورد PS4 ميپرسه ! شما اونجا بپرسي من جواب ميدم ولي افرادي كه روي PS4 بازي مي كنن توي ايران خيلي كمه
اوني كه بهت همينطوري شليك مي كنه مرض داره !!! من رو هم شده همينطوري انداختن !!!

موس و كيبرد هم ميشه به PS4 وصل كرد و بايد تنظيم اش كنيد توي فروم هاي وارتاندر توي بخش PS4 اش بگرديدي راهنمايي هاش هست

در ضمن دوستان PS4 و PC كراس پلتفرمره در حال حاضر :|
اگر ديديد يكي كه اول اسمش * داره شمارو زد بدونيد يه PS4 دار شمارو زده :d

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان به نیروی زمینی چه چیزایی اضافه شده؟؟؟به انگلیس و آمریکا و ژاپن هم نیروی زمینی اضافه شده یا نه؟؟؟من یه 5 6 ماهی هست که دیگه بازی نکردم.

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
اگر ديديد يكي كه اول اسمش * داره شمارو زد بدونيد يه PS4 دار شمارو زده :d

من * دار زیاد انداختم ولی تاحالا نخوردم ازشون. میگم چرا بنده خدا ها معذب هستن ها....نگو با PS4 باز میکنن. :)

دوستان به نیروی زمینی چه چیزایی اضافه شده؟؟؟به انگلیس و آمریکا و ژاپن هم نیروی زمینی اضافه شده یا نه؟؟؟من یه 5 6 ماهی هست که دیگه بازی نکردم.

توی قسمت نیروی زمینی کشور جدیدی اضافه نشده ولی یه سری تانک ها به آلمان و روسیه اضافه شده بخصوص به SPAA یا همون ضد هوایی ها.

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوستان
ب ناسبت دومین سالگرد بازی
از 1 نوامبر تا 3 هر کی بتونه 5 تا هواپیما یا نیروی زمینی یا هردو از نیروهای دشمن رو بزنه از بین 4 تا هواپیما یکی رو به صورت راندوم برنده بشه مدلها رو می تونین تو سایتش ببینین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر