بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
دوستان من دیگه WarThunder بازی نمیکنم، اگر کسی اکانت خواست پیام خصوصی بده.

آلمان: هواپیما لول 4 تانک لول 3 (7 خدمه)

آمریکا: هواپیما لول 4 تانک لول 2 (7 خدمه)

روسیه: هواپیما لول 3/4 تانک لول 3 (6 خدمه)

انگلیس: هواپیما لول 3/4 (7 خدمه)

ژاپن: هواپیما لول 3 (6 خدمه)

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
اقا من اصلا نمیتونم قسمت تانکارو بازی کنم چه تنظیمات رو very low باشه چه رو very high افت فریم خیلی شدید داره بهترین حالت 16 فریم میده
جریان چیه؟چجور میشه مشکلو درست کرد؟از همون اول که بازیرو گرفتم همینجوری بوده

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
اقا من اصلا نمیتونم قسمت تانکارو بازی کنم چه تنظیمات رو very low باشه چه رو very high افت فریم خیلی شدید داره بهترین حالت 16 فریم میده
جریان چیه؟چجور میشه مشکلو درست کرد؟از همون اول که بازیرو گرفتم همینجوری بوده
من با کارت قدیمی پنج سال پیش 30 فریم در پایین ترین تنظیمات می گیرم .
سیستم شما چی هست ؟

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
من با کارت قدیمی پنج سال پیش 30 فریم در پایین ترین تنظیمات می گیرم .
سیستم شما چی هست ؟
والا از ما هم سیستم 5-6 سال پیشه رو تظیمات ultra low به زور 15 فریم میگیره:
video card:Nvidia Geforce 210
ram:2gb
cpu:AMD Athlon 64 x2 2.6 ghz

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
والا از ما هم سیستم 5-6 سال پیشه رو تظیمات ultra low به زور 15 فریم میگیره:
video card:Nvidia Geforce 210
ram:2gb
cpu:AMD Athlon 64 x2 2.6 ghz

کلاً در بخش تانک ها فریم افت می کنه ، مخصوصاً در مپ زمستان که این افت خیلی زیاد هست . اگر امتحان کردی که هیچ ولی اگر امتحان نکردی رزولوشن رو هم پایین بیار .

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
کلاً در بخش تانک ها فریم افت می کنه ، مخصوصاً در مپ زمستان که این افت خیلی زیاد هست . اگر امتحان کردی که هیچ ولی اگر امتحان نکردی رزولوشن رو هم پایین بیار .

درسته.نه هنوز امتحان نکردم ببینم چجور میشه.کلا بخش تانک ها بهینه ساخته نشده

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
این گلوله های جدید رو نروه ..... :D
گلوله خرج داری که 400 میلیمتر رو استاد میکنه :D
زندگیمون رفته زیر دوربین لوپارد1 و تانک های تایر بالایی آمریکایی .....

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام

دوستان من تازه واردم،
1- میخوام فقط مد شبیه ساز بازی کنم، لطفا دوستان با تجربه درباره بازی و تفاوتش با وردآف تانک یه چند سطری راهنمایی کنن.
2- در باره مد شبیه سازم راهنمایی کنید بلکه بفهمیم چی به چیه و ارزش وقت گذاشتن داره یا نه!؟

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
امیدوارم یه روزی تو این بازی تانک ایرانیم ببینم! مطلب زیر که در باره تانک ذولفقاره 3 هست خیلی جالبه، گفتم بذارم شما هم ببینید: مخصوصا تیکه زیر که رنگش و آبی کردم:

حداقلش اینه که مطمئنم از E75 و E100 بهتره
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif

اینم اضافه کنم که میزان لود گلوله هاش 7.5 ثانیه هست، یعنی هر 1 دقیقه 8 گلوله شلیک میکنه که اگر مدل گلوله ها رو 3BK18M فرض کنیم، تو فاصله 900 متری نفوذی برابر با 550 متر در زره همگن نورد شده (RHA) داره که خیلی بالاست!
yahoo_4.gif

File_5159_92870.jpg

از جمله مهمات قابل استفاده در تانک ذوالفقار 3 گلوله های انرژی جنبشی (KE) یا پرتابه های ضد زره تثبیت شده با کفشک (APFSDS) است که در ایران با نام مهمات ضد زره ثاقب (نفوذگر) شناخته میشوند. دو نمونه روسی از این مهمات در ایران به تولید میرسد که گلوله های 3VBM-9 و 3VBM-17 را شامل میشود. گلوله 3VBM-9 از پرتابه 3BM-22 بهره میبرد که این پرتابه با سرعت خروح از دهانه 1760 متر بر ثانیه دارای شکافنده ای با هسته ای از جنس کاربید تنگستن (WC) است و در برد 2000 متر توان نفوذ به 380 میلیمتر زره را دارد. گلوله 3VBM-17 نیز که با نام Mango شناخته میشود و دارای پرتابه 3BM-42 است که این پرتابه از یک بخش بالستیک/ شکافنده درقسمت سر ، یک قسمت ضربه گیر/ شکافنده ثانویه در میانه بدنه و دو بخش شکافنده از جنس آلیاژهای سنگین تنگستن (WHA) در انتها برخوردار است. بدنه این پرتابه از آلیاژی با نقطه ذوب پایین ساخته شده تا بخش های شکافنده بدون هیچ مانعی و با کمترین میزان کاهش انرژی به مسیر خود و نفوذ در زره ادامه دهند. گلوله Mango از کفشک های جدید ازجنس آلیاژ V-96Ts1 آلومینیوم برخوردار است. سرعت خروج از دهانه این گلوله 1715 متر بر ثانیه بوده و در فاصله 2000 متری نفوذی در حدود 450 الی 470 میلیمتر خواهد داشت. یکی دیگر از مهمات مورد استفاده گلوله شدیدالانفجار ضد تانک مدل 3BK18M است که از نوع گلوله های انرژی شیمیایی (CE) بوده و از خرج گود و 1.63 کیلوگرم مواد منفجره برخوردار است. این گلوله با حداکثر برد 4000 متر و سرعت خروج از دهانه 905 متر بر ثانیه نفوذی برابر 550 میلیمتر در زره همگن نورد شده (RHA) با زاویه 60 درجه خواهد داشت.

گلوله ثاقب 3VBM-9 مجهز به پرتابه 3BM-22

تولید پرتابه های 3BM-42 مهمات ثاقب 3VBM-17 در ایران

مهمات شدیدالانفجار ترکش شونده 30F22

یکی دیگر از مهمات قابل استفاده در تانک ذوالفقار گلوله شدیدالانفجار ترکش شونده مدل 30F22 است . این گلوله از 3.4 کیلوگرم خرج انفجاری از نوع تی ان تی برخوردار بوده و با سرعت خروج از دهانه 850 متر بر ثانیه برد شلیکی در حدود 9400 متر دارد. از جمله مهات قابل استفاده توسط توپ 125 میلیمتری تانک ذوالفقار ، موشک هدایت شونده تندر است که به منظور مقابله با اهداف ثابت یا متحرک ، اهداف مجهز به زره واکنشگر و همچنین اهداف پروازی در ارتفاع پایین در شب و روز به کار میرود. این موشک که نمونه ایرانی موشک روسی 9M119 Svir است از هدایت لیزری نیمه خودکار فرمان به خط دید بهره میبرد. در این روش هدایتی در انتهای موشک آشکار ساز های لیزری نصب شده است که موشک با استفاده از آن ها پرتو لیزری تابیده شده از پرتابگر را دریافت کرده و حرکت خود را در مرکز پرتو لیزر حفظ میکند. در این نوع از هدایت اپراتور میبایست هدف را تا زمان اصابت موشک دنبال کرده و پرتو لیزری را بر روی آن نگه دارد. موشک تندر با وزن 17.2 کیلوگرم مجهز به سر جنگی دو مرحله ای (Tandem) است که حداکثر نفوذی معادل با 700 میلیمتر را برای آن فراهم میکند. این موشک با سرعت خروج از دهانه 370 متر بر ثانیه بردی از 100 الی 4000 متر دارد. لازم به ذکر است که به کارگیری این موشک توسط تانک ذوالفقار به تعبیه پرتو افکن لیزری هدایتگر آن در سایت توپچی بستگی دارد.

مهمات شدیدالانفجار ضد تانک 3BK18M

موشک تندر

برای مقایسه این تانک با آبرامز و اطلاعات بیشتر به لینک اصلی برید : لینک اصلی: ذوالفقار 3 نسل جدید : بررسی احتمالات و قطعیات - تانک - Military.ir

آخرین ویرایش:

HAJJ ABBAS

کاربر سایت
Aug 20, 2012
75
سلام

دوستان من تازه واردم،
1- میخوام فقط مد شبیه ساز بازی کنم، لطفا دوستان با تجربه درباره بازی و تفاوتش با وردآف تانک یه چند سطری راهنمایی کنن.
2- در باره مد شبیه سازم راهنمایی کنید بلکه بفهمیم چی به چیه و ارزش وقت گذاشتن داره یا نه!؟

1-کفتن اینجا نمیشه دوتا بازیو با هم مقایسه کرد
2-مد شبیه ساز خیلی به واقعیت نزدیک تره.من زیاد بازی نکردم ولی همون چند بار تفاوت زیادی با ارکید از نظر rp و credit ندیدم

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
سلام

دوستان من تازه واردم،
آرکید این بازی هم نسبت به بازی های دیگر حالت واقعی تری دارد .
در حالت شبیه ساز سرعت حرکت تانک ، چرخیدن برجک به واقعیت نزدیکی بیشتری دارد .
دوربین برروی برجک تانک قرار می گیرد.
کمک در هدف گیری وجود ندارد .
دشمنان داری رنگ قرمز برای شناسایی نیستند و خودتان باید تشخیص بدهید که آیا در رو به رو دشمنی قرار دارد یا نه که این خودش واقعاً بازی رو جالب تر و البته سخت می کنند و باید صبر بیشتری داشته باشید .
معمولاً اگر یک گلوله هم به زره شما نفوذ کنند تانک شما نابود خواهد شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر