H.A.W.K.E.N Open Beta multiplayer

H.A.W.K.E.N

در تاریخ 9 مارچ 2011 استودیوی Adhesive Games
استودیوی مستقل گیم سازی مستقر در Los Angeles کالیفرنیا این بازی را با یک تریلر با عنوان work-in-progress
که فقط 9 ماه از کار بر روی آن می گذشت به نمایش درآورد
H.A.W.K.E.N
با استفاده از unreal Development Kit توسعه داده شده و مشخصا از این موتور گرافیکی بهره می برد
در سال 2012 این بازی نامزد 20 جایزه در Electronic Entertainment Expo E3 که از این میان موفق به کسب 12 جایزه
و 3 نشان افتخار در جوایز ذکر شده گردید .

بازی آنلاین چند نفره مکانیکی مبتنی بر یک شوتر اول شخص است که شما را بر صندلی خلبانی یک ربات غول پیکر می نشاند
روبات خود را به هر نحوی که میخواهید شخصی سازی کنید و ارتقاء دهید . سپس به دوستان خود در میدان جنگ H.A.W.K.E.N پیوسته و از باران تخریب و مناظر زیبا در دنیای بیگانگان عبور کنید .
و بهتر از همه چیز آنکه H.A.W.K.E.N مجانی است .

در حال حاضر OPEN BETA بازی از تاریخ 12.13.12 به روی عموم باز است
حجم کلی نسخه بتآنلاین آن با آپدیت روز اول 2200 مگابایت و شامل قسمت هایی برای شخصی سازی روبات با توجه به LEVEL و XP های اخذ شده را دارا می باشد .
همچنین از آپشن گرافیکی معقولی نیز بهره مند است .
y2845_hawken.jpg

جنگ مکانیکی وحشیانه

دونوع خلبانی روبات وجود دارد
سریع و مرگبار
مبارزه در H.A.W.K.E.N مبتنی بر حرکات سریع است
فرقی نمی کند که شما کدام ربات را انتخاب می کنید

خود تجربه کنید
ناوگان نهایی خود را از صف گسترده ای از روبات ها انتخاب کنید
شاسی اندازه و خشاب گذاری سلاح هایتان
را با توجه به سبک بازیتان انتخاب و شخصی سازی کنید و
سپس مخلوقتان را در میدان نبرد کنترل کنید
همانطور که مهارت شما با هر ربات رشد می کند
شما پاداش هایتان را برای آنلاک کردن چیزی که
مشخصا به شما تعلق دارد به کار خواهید گرفت .

آخرین ویرایش:

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
من که گرفتمش .
عالیه. از دیشب دارم بازیش می کنم. هم گرافیک خوبی داره هم گیم پلی خوبی . حتما پیشنهاد میکنم بازیش کنید

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
بنظر نمیاد به پای mech warriar برسه ولی خب امتحانش ضرر نداره ما هم شروع میکنیم اومدن خخخ
از لحاظ گرافیکی خیلی سنگیتر و قوی تر از MechWarrior ه . همینطور گیم پلی! بازی کنید می فهمید چی میگم. من هر 2 تاشون بازی کردم. از این خیلی خوشم اومد! وقتی تویه رباطی واقعا سنگینشو حس می کنی! البته من از طرفدارای Mechwarrior سال 2000 و 2002 بودم! خیلی باهاشون اون زمان خاطره دارم.
البته یه Mechwarrior شبیه ساز ه و مپ های بزرگ تری داره. به نسبته اینکه 4 تا مپ بیشتر نداره. رباط هاش جالبترن. ولی خوب Hawken هم جای خود داره ;) .
یه نکته دیگه گیم پلی سریع Hawken هستش . همینطور مپ های بیشتری داره با طراحی جالبی. بعضی وقتا یادت میره که خلبان یه رباطی! :d ولی خوب تویه Mechwarrior اینطور نیست . یه کم بازی شبیه سازی بهتری داره . ولی شاید گیم پلی راضی کننده نباشه. یه مد بیشتر نداره! ولی Hawken فعلا 4 تا مد داره. یکم هم فرندلی تره!
اهان راستی کاستمایز کرن هم بهتر انجام میشه تویه Hawken تنوع سلاح هم بهتره!

راستی بچه ها اگه یه وقت با سرورهای بازی واسه دانلود کل بازی مشکل داشتید من روی سرورم لینک مستقیمش کردم. بگید بزارم

آخرین ویرایش:

nolok

کاربر سایت
Aug 3, 2012
351
نام
علیرضا
من نمي تونم دانلودش كنم چرا؟؟
اين 17.5مگ رو دانلود مي كنم ولي براي بقيه ارور ميده كسي ميدونه چرا؟؟؟

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
من که گرفتمش .
عالیه. از دیشب دارم بازیش می کنم. هم گرافیک خوبی داره هم گیم پلی خوبی . حتما پیشنهاد میکنم بازیش کنید
البته برای شما بله، قطعاً خوب است اما من مردد هستم و دلیل تردیدم مانند همیشه زمان پینگ است.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
دوستانی که با دانلود مشکل دارند . من بازی را آپلود کردم . اینم لینک دانلود مستقیم از سرور خودم:

لینک دانلود Hawken

پسورد فایل : siavashrc

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

البته برای شما بله، قطعاً خوب است اما من مردد هستم و دلیل تردیدم مانند همیشه زمان پینگ است.
کلا بازی سریع هست ولی چون رباط هستی و با یه تیر هدشات نمیشید! پینگ خیلی کمتر تاثیر میزاره. مثلا خود من با اروپا پینگ زیر 40 دارم تو بازی. ولی با آمریکا تا 280 هم میرسه ! که خیلی کم احساس می کنم! نمیگم فرق نمیکنه . ولی مثلا با توجه با بتل که بازی میکنیم خوب کمتر پینگ بالا اذیت می کنه.

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
با توجه به اینکه دوستان کم کم دارند اضافه میشند. خواهشن اسم ID هاتون رو بزارید . و اینکه اگه سوالی در مورد بازی دارید یا خواستید با بقیه دوستان بازی کنید بیاید تیم اسپیک ما .(Iranian Gamers) تویه امضا من هست آدرسش. (Address TeamSpeak: AhuraPC.com) اونجا چند نفر هستیم که بچه ها از فردا بازی هاشون آماده میشه. دورهمی حال میده ;) به ما ملحق شید خوشحال میشیم

آخرین ویرایش:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
همیشه فکر می کردم مضخرف تر از launcher اه lol برای دانلود وجود نداره اما این launcher اش واقعا افتضاحه
سرعت دانلود تعطیل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر