Dark Souls II | Xbox 360

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
خدا کنه چند تا دیفیکالتی برا بازی بزارن که همه بتونن بازیش کنن ...
هر کی شاخه رو هارد بره ، هرکی هم نتونست سخت بازی کنه رو ایزی بره ...

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بنده به شدت با نظر شما مخالفم چون اگه شماره یکش هم درجه بندی داشت خیلی ها مثل خوده بنده به علت سختیه بازی مخصوصا اون اوایل بازی رو درجه راحت میرفتن و از لذت واقعی بازی بی دریغ میموندن رو درجه ی سخت شماره یکش رو میرفتی همون اول بازی دو تا bell gargoyle می افتادن سرت هی میمردی ناراحت میشدی ولی ادرنالین خونت تا ته میرفت بالا کافور میشدی .

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
بنده به شدت با نظر شما مخالفم چون اگه شماره یکش هم درجه بندی داشت خیلی ها مثل خوده بنده به علت سختیه بازی مخصوصا اون اوایل بازی رو درجه راحت میرفتن و از لذت واقعی بازی بی دریغ میموندن رو درجه ی سخت شماره یکش رو میرفتی همون اول بازی دو تا bell gargoyle می افتادن سرت هی میمردی ناراحت میشدی ولی ادرنالین خونت تا ته میرفت بالا کافور میشدی .
یا دسته رو پرت میکردی میخورد تو tv :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نميدونم چرا براي من اينقدر اسون شده:d البته من با Sorcerer شروع كردم ميتونه به خاطر اون هم باشه.
Sorcerer که کلا آسون هست :d شما هم که قبلا ته و توی شماره اول رو در آوردی:d بازی از لول 29 شروع هم میشه:d رسما داری سوپر ماریو بازی میکنی:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Sorcerer که کلا آسون هست :d شما هم که قبلا ته و توی شماره اول رو در آوردی:d بازی از لول 29 شروع هم میشه:d رسما داری سوپر ماریو بازی میکنی:d
نميدونم ولي با Warrior هم بازي كردم يكم ميشه گفت اسون تر شده اما تقريبا مثل شماره 1 هست:d تازه اگر زياد بميريد جونتون تا ٥٠ درصد نصف ميشه و Human Effigy نداشته باشيد ميشه بيچاره ميشيد:dاز اين دشمن ها هم زيادي Lifegem ميوفته راحت جونتون رو پر ميكنيد:dگيمپلي بتا ٢ ساعت بود باس اخر ش يكم ميشه گفت براي كلاس هاي Warrior و.. سخت ميشه
.Online هم كار نميكرد نتونستم تست كنم:|:d يكي از نكات مهم Dark souls به Coop و حمله كردن به دنياي پلير هاي ديگه هست:d ( از نظر من)

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
يكي از نكات مهم Dark souls به Coop و حمله كردن به دنياي پلير هاي ديگه هست
:d
( از نظر من)

حالا جدای از حمله کردن یا برعکسش حمله شدن بهت سرک کشیدن هم خیلی کیف میده ببینی چیکار میکنن بقیه :D

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
باکس ارت بازی در ژاپن :

یه سری ایتم انحصاری گذاشتن برای پیش خرید بازی توی ژاپن . . . یهو ایون دیدم :

یه خاطره بد از دارک سولز رو برام زنده کرد ! :|:d

the rock lee

کاربر سایت
Oct 12, 2009
22
سلام دوستان ... یه سوال داشتم ... به نظرتون زوده که بخوام با لول 26 quelaag رو بزنم ؟
بعدم هم ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن بهم یه سری نکات خوب در مورد Cleric بدن ... در مورد اینکه چه آیتم هایی بیشتر به دردم میخوره یا اینکه بهتره سراغ کجاها برم در الویت اول ...
اینم میدونم که باید Faith و بعد Streng در الویت باشه برام ...
برای اینکه عضو Warrior Of sunlight بشم باید Faith ـــم 25 باشه ... اما کارای دیگه رو نمیدونم باید چیکار کنم در این زمینه هم یه کمکی بکنید ^_^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر