راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

janah900

کاربر سایت
Feb 12, 2013
9
خیلی ممنون از راهنماییت من اون مردی که بالا بود رو کشتم حالا تو اون راه روها سرگردونم باید چیکار بکنم؟

با سپاس

- - -ویرایش - - -

من همه ي مأموريت هاي home stead رو تموم نكردم اما هيچ علامت مأموريت home stead رو نقشه نيس چيكار بايد بكنم

خیلی ممنون از راهنماییت من اون مردی که بالا بود رو کشتم حالا تو اون راه روها سرگردونم باید چیکار بکنم؟

با سپاس

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان یه سوال داشتم
من دارم دوباره بازیو میرم که همه ی سکانس هاشو 100 درصد کنم
بعد اون مرحله ی که با کانر باید 5 تا حیوان شکار کنی هستم
انجا گفته 3 نوع حیوان مختلف شکار کنم که اونو انجام دادم و گفته که 2 تا حیوانو AIR ASSASSIN کن اونم انجام دادم
ولی ان ماموریت دیگش گفته با استفاده از طعمه و تله حوان شکار کن من هرچی غذا میریزم و تله میزارم حیوونا میان توش گیر میوفتن ولی اون ماموریت انجام نمیشه میشه منو کمک کنین
با تشکر

asara

کاربر سایت
Jun 6, 2013
1
با سلام من تقریبا تمام 6کمک اساسین راازادکردم وهمه قلعه ها رانیز بازکردم ولی درفرستادن محموله هروقت که می فرستم برگشت می خورد درضمن ایابایدتمام ماموریت لاگ بوک راباید بازکرد پس کی من می توانم باواشنگتون ماموریت داشته باشم دیگه خسته شدم ازپس دورشهردویدم ترخدا کمک کنید ضروریه

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
سلام ب همگی
من ی مشکل دارم داخل بازی...
من ب خاطر مشکلهایی ک ب وجود اومد دیر شروع کردم...
من بعد اینکه از داخل قبر گردنبند رو برمیدارم(با دزموند) این گردنبد رو باید کجا قرار بدم؟
و اینکه من هر دفه بیدار میشدم باید ی سنگ رو قرار میدادم سر جاش،ولی دوتاشو نذاشتم...چون جاشونو پیدا نکردم...
اولیش اونی هستش ک زن بالا سر من وایساده همونجایی ک میخوابی بعد بالاسرت ی جایی هست ک باید سنگ رو قرار بدی...
من اینو سرجاش نذاشتم چون نتونستم...راهشو پیدا نکردم برم اون بالا پیشه روحِ..
خب کسی هست بگه من چجوری میتونم این سنگارو اول بذارم سرجاش بعد اون گردنبند رو جاسازی کنم ک بتونم بازی رو ادامه بدم....
کسی هست ک بتونه جواب منو بده.لطفا!

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
سلام ب همگی
من ی مشکل دارم داخل بازی...
من ب خاطر مشکلهایی ک ب وجود اومد دیر شروع کردم...
من بعد اینکه از داخل قبر گردنبند رو برمیدارم(با دزموند) این گردنبد رو باید کجا قرار بدم؟
و اینکه من هر دفه بیدار میشدم باید ی سنگ رو قرار میدادم سر جاش،ولی دوتاشو نذاشتم...چون جاشونو پیدا نکردم...
اولیش اونی هستش ک زن بالا سر من وایساده همونجایی ک میخوابی بعد بالاسرت ی جایی هست ک باید سنگ رو قرار بدی...
من اینو سرجاش نذاشتم چون نتونستم...راهشو پیدا نکردم برم اون بالا پیشه روحِ..
خب کسی هست بگه من چجوری میتونم این سنگارو اول بذارم سرجاش بعد اون گردنبند رو جاسازی کنم ک بتونم بازی رو ادامه بدم....

کسی هست ک بتونه جواب منو بده.لطفا!
توضیحش سخته اما با توجه به محل خواب برات توضیح میدم
رو به تخت وایسا ، حالا برو سمت چپت ، از روی اون راه باریک رد شو حالا سمت راستت یک راهه که میبرتت داخل یک چیزی شبیه ساختمون سه چهار طبقه هستش و اگر از پله های شکسته بری بالا میبینی راه اصلی شکسته و به روی طبقه پایین افتاده و نمیتونی برسی به اون روحه
راهش اینه که بری پایین توی پایین ترین طبقه ، اونجا رو اگر بخوام برات توصیف کنم یک ستون خیلی بزرگ وسط طبقه هستش که انگار مخصوص آسانسور :pبوده دور اون بچرخ یک قسمتش شکسته که بهت اجازه میده بری داخلش و از اونجا به بعد که دیگه از دیوار میری بالا و میری طبقه آخر
ویرایش : الان دیدم توی قسمت بحث و تبادل نظر به جواب رسیدی و راه رو پیدا کردی اما اینو میزارم شاید کس دیگه ای به موشکل شما بخوره آخه خودم یک روز الافش بودم و شیاری نبود که برای بالا رفتن امتحان نکرده باشم:d

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
با سلام من تقریبا تمام 6کمک اساسین راازادکردم وهمه قلعه ها رانیز بازکردم ولی درفرستادن محموله هروقت که می فرستم برگشت می خورد درضمن ایابایدتمام ماموریت لاگ بوک راباید بازکرد پس کی من می توانم باواشنگتون ماموریت داشته باشم دیگه خسته شدم ازپس دورشهردویدم ترخدا کمک کنید ضروریه

داداش گه میخوایی بازی رو تا درصد اخر بازی کنی لازمه تمام این خواسته های کتاب رو انجام بدی درضمن شما نمیتونی با واشنگتن ماموریتی بری بازی تموم شده مگه اینکه بری dlc های اومده رو دانلود و نصب کنی که اون واسه خودش یه داستان داره

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
سلام من اونجایی هستم که مادر کانر کنوی میمیره و بعدش بازی میره به 9سال بعد اونجا توی جنگل سرگردون میشیم و من دقیقا نمیدونم باید پیش کی برم تا اون مرحله تموم بشه هیچ علامتی هم نزنده که کجا باید بری

The fire at rain

کاربر سایت
Jul 10, 2008
11
نام
Amir salar
سلام دوستان من تو بازی یکی از کانویام اتک خورده ولی تو نقشه نشون نمیده کجاست یه سکانسم رد کردم ولی همونجوری مونده لطفا راهنمایی کنید ببینم باید چی کار کنم

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام من اونجایی هستم که مادر کانر کنوی میمیره و بعدش بازی میره به 9سال بعد اونجا توی جنگل سرگردون میشیم و من دقیقا نمیدونم باید پیش کی برم تا اون مرحله تموم بشه هیچ علامتی هم نزنده که کجا باید بری

داداش همون ط.وری که از روی درخت ها میپری با دوستت اون میافته تو اب و میری درش میاری بعد باید با تیر کمون و چند تا تله میری شکار کنی وبعد ......و بعد.....

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من تو بازی یکی از کانویام اتک خورده ولی تو نقشه نشون نمیده کجاست یه سکانسم رد کردم ولی همونجوری مونده لطفا راهنمایی کنید ببینم باید چی کار کنم

درست متوجه نشدم ؟ کانویام ؟؟؟!!!!
اگه میشه یکم شفاف تر بگید تا بگم چیکار بایستی بکنید

- - -ویرایش - - -

اگه که هیچ علامتی رو نشون نمیده منظورم تو نقشه ت هست باید بری ابدیت هاشو بگیری و یه کرک سالم توش بریزی تا درست شه نسخه ورژن شما چیه ؟

آخرین ویرایش:

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
نه مشکلم حل شد رفتم اونجا رو فقط اگه بخوای تعداد یار های اساسینتو زیاد کنی باید چیکار کنی چون اونی که بازی به من داد رو من فرستادمش ماموریت مرد

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
نه مشکلم حل شد رفتم اونجا رو فقط اگه بخوای تعداد یار های اساسینتو زیاد کنی باید چیکار کنی چون اونی که بازی به من داد رو من فرستادمش ماموریت مرد

برای اینکه بتونی بقیه اساسینس هارو بگیری هر کدومشون در نقشه یا علامت خاص اساسینس مشخص هستندو وقتی میری پیششون یکم با هم حرف میزنین و بعدش برای ازاد سازی هر کدومشون یک سری کار باید انجام بدی مثل کمک به بچه ها و خونواده ها یا ازاد سازی سرخ پوست ها مشکل این جاست که یه عده از این ماموریت های اساسینس ها در نقشه مشخص نیستند به غیر چند تاشون باید بری کل نقشه رو بگردی هر کجا که یه نفر رو دیدی صدات زد بری بهش کمک کنی و یا تو نقشه ت علامت چند نفر رو به صورت قرمز نشون میده که سرباز نیستند تمپلار هستند معمولا با کت سیاه هستند باید اونا رو از پا دربیاری بعد ش دوباره برمیگردی پیش اساسینس مورد نظرت و فکر کنم یه مرحله ای رو با اون میری و دیگه مال شما میشه
کلا 6 تا وجود داره
مطمانا به این راحتی برات پیدا نمیشه باید یکم تلاش کنی
البته یه چند تا شونو نقشه نشون میده اما بقیه ماموریت ها باید خودت در شهر ها پیدا کنی اینم جاهای احتمایی ماموریت ها شاید با این راحت تر پیداش کنی
442609625.jpg

.........................................................................................................................................................................................
442447359.jpg

در ضمن اگه اساسینی مرد مثل نسخه های قبل نیست بری یکی دیگه ازاد کنی همین اساسین تو چند دقیقه بعد دوباره زنده میشه و میاد تو بازی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر