Heavenly Sword

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
این تاپیک رو زدم تا یه کم راجع به این بازی صحبت کنیم؛ از بین بازی هایی که تا 1 ماه آینده برای PS3 میاد ، فکر کنم این بازی از همه بیشتر ارزش خریدن داشته باشه....

این بازی قراره 12 سپتامبر رلیز بشه...

Phil Harrison تو کنفرانس سونی در E3 امسال گفتش که این بازی نهایت استفاده رو از Blu-ray می بره. در جاهایی از بازی تعداد خیلی زیادی دشمن به سمت کاراکتر اصلی که یه زن هستش ؛ هجوم میارن که این قدرت PS3 رو در خلق چنین صحنه هایی رو به نمایش میذاره...

928391_20070827_screen002.jpg

سبک بازی چیزی مثل سری محبوب God of War هستش که پر از حرکات سریع و Combo هاست.

928391_20070827_screen001.jpg

گیم اسپات در آخرین Preview خود قبل از رلیز ؛ فرصت پیدا کرده تا در E3 کمی از Gameplay بازی رو تجربه کنه...
گیم اسپات در نهایت ؛ گرافیک بازی رو تحسین می کنه و میگه که با این که هنوز بازی کامل نشده بود ؛ Frame rate بازی بسیار روان بود و بازی در کل مشکل خاصی نداشته...

حالا باید دید که نسخه نهایی بازی چطور خواهد بود......

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من واقعا منتظر این بازی هستم و از همین الان 90000 تومان واسش گذاشتم کنار :love: ... ( البته اگه فروشنده های با انصاف ما گرونتر نفروشن :D )
من دموی Heavenly Sword رو بازی کردم و باید بگم که فوق العاده بود :eek: !
نسخه نهایی چی میشه خدا میدونه ;) .

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
به نظر شما چرا ign امتیازی کمی به گیم پلی بازی داد.چون من حدود 15 تا از گیم پلی این بازی رو دانلود کردم خیلی عالی بودن ولی ign .....

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من واقعا منتظر این بازی هستم و از همین الان 90000 تومان واسش گذاشتم کنار :love: ... ( البته اگه فروشنده های با انصاف ما گرونتر نفروشن :D )
من دموی Heavenly Sword رو بازی کردم و باید بگم که فوق العاده بود :eek: !
نسخه نهایی چی میشه خدا میدونه ;) .
90 هزار تومان خیلی بالاست .فکر نکنم بازی بیشتر از 75 باشه .البته اگه بچه ها بتونند 1 هفته بعد از امدن بازی تو ایران صبر کنند قیمتش به 65 هم میرسه.درست مثل سیگما.
خدا رحم کنه متال گیر 4 فکر نکنم کمتر از 100 باشه.:biggrin1:

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
ما که آخر نفهمیدیم سونی با این سیاستش داره چکار میکنه :p:p من فقط آرزو میکنم بازی مثل موتوراستورم بالای یک میلون بفروشه تا شماره بعدشم بیاد:(:(

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
heavenly sword بهترین ترکیب خشونت و وحشی گری با فانتزی و همراه با برترین انیمیشن ها .
فقط خدا کنه گیم پلی خوبی هم داشته باشه تا یه ضد حال اساسی باشه برای 360.:biggrin1:
من از همینجا به دوستداران lair هم تسلیت میگم:(( که خودمم جزوشون هستم هر چند که
سایت ها هم در حقش کم لطفی کردن:((

waiting for the next project of famito eda

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
هونلی باید خوب باشه اره فکر میکنید بازی لیر برا چی بهش کم دادن اون برای اینه که بازی های بزرگی دارن میان باید کم بدن اگه لیر رو بالا 9 بگیره متال گیر4 رو باید چند بدن

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
این بازیه خیلی توپه یه روز گیم وان در موردش یه عالمه تریلر و گیم پلی و گزارش ازش گذاشت بازی توپیه.

Only Assassin's Creed And Heavenly Sword
;)

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
heavenly sword بهترین ترکیب خشونت و وحشی گری با فانتزی و همراه با برترین انیمیشن ها .
فقط خدا کنه گیم پلی خوبی هم داشته باشه تا یه ضد حال اساسی باشه برای 360.:biggrin1:
من از همینجا به دوستداران lair هم تسلیت میگم:(( که خودمم جزوشون هستم هر چند که
سایت ها هم در حقش کم لطفی کردن:((

waiting for the next project of famito eda

این چه حرفیه دوست عزیز یعنی gears of war یا lost planet یا خیلی بازیهای موفق 360

برای ps3 ضد حال بوده؟

فکر نکنم اینطور باشه

به نظر من میشه هم از پی اس 3 و هم از 360 لذت برد و تعصبی برخورد نکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر