راهنمایی در بازی استالکر

jalal

کاربر سایت
Oct 20, 2006
46
سلام .
من در یک مرحله از بازی بد طوری گیر کردم . اون مرحله ای که داخل یک زیر زمین میشی و داخل یک راهرو یک در هست که باید رمز را وارد کنی . ( در اول که رمزش 1243 بود ولی در پایینی رو نمی دونیم رمزش چنده ؟ البته این در بوسیله چیزی از پشت کوبیده می شود . )
ممنون میشم راهنماییم کنید .

bennny

کاربر سایت
May 10, 2007
10
دقیقا منم همین جاش گیر کردم ؟ لطفا منو کمک کنید ؟ و هر رمز دیگری که در این بازی دارد رو برایبتز کردن درب و یا هر چیز دیگری که پسورد بخواهد رو برای من بگذارید

bennny

کاربر سایت
May 10, 2007
10
درب اول 1243
درب دوم 9524
پسورد درب های استالکر
دوست عزیز اگر باز هم به پسوردی برخوردی و بدستش اوردی منو خبر کن و با هم این بازی تمومش کنیم

1290

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یک سوال دارم فقط بهم نخندید : من تو همون اول بازی گیر کرم که در قفله چی کار کنم ؟

خنده نداره گریه داره ! :)

شما باید با اون بابایی که اونجا نشسته صحبت کنی بعد در باز میشه

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
چرا هیچ کس جواب نمیده ؟!!!!!!!!!!!!! باید چی کار کنم ؟

دوست عزیز وقتی باهاش صحبت میکنید توی پنجره ای که باز میشه ( همونکه زیرش گزینه ی خرید و فروش داره ) دیالوگ نوشته شده که میتونید با انتخاب دیالوگ ، حرف بزنید .

M*E*H*D*I

کاربر سایت
Apr 28, 2008
2
خوب جلال جان، تو که تموم کردی، این رمزهاش رو میزاشتی شاید یه بنده خدای دیگه هم دیگه به مشکل شما بر نخوره.
حالا اگه زحمتت نمیشه این رمز بازی رو بزار ما هم یه فیض برسیم. منم پشت همین در دوم که یکی از پشت بهش میکوبه گیر کردم.این رمزی که بنی تو پست 3 گذاشته یعنی " 9524 " رو هم زدم کار نکرد.اگه تو ردش کردی بی زحمت بزار اینجا ما هم یه حالی ببریم.
در ضمن، این کیه که اونجوری داره میکوبه به در!! آدمه یا حیوونه؟:cheesygri

M*E*H*D*I

کاربر سایت
Apr 28, 2008
2
بابا جون بچه تون یکی جواب بده.:(
داداش منم یه ترینر توپ به همتون میدم که دیگه فکر کم شدن تیر و پول و جون و ... رو از سرتون بیرون کنید و با تمام توان فقط حمله کنید. فقط شماها رمز این در لاکردار رو بهم بدید.:(
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر