کدام یک از نظر گرافیکی بهترند ؟ crysis 1 یا crysis 3 ؟ وارد شوید متوجه میشید !!!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
همه ي اين ويديو ها فيك هستن ، چنين پچ هايي هم وجود نداره ، اگه باشه رسمي نيست

دوستان بيخيال بشيد بهتره

---------- نوشته در 10:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 PM ارسال شده بود ----------

نه بابا ، يعني كرايتك رو كاملا زير سوال بردي :-o

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

فيكه ، فكر نكنم كار كنه
خسته نباشید فکر نمیکنید قبل از هر چیزی یکم بهتره برید و در مورد این مدها تحقیق کنید و بعد اینقدر قاطعانه بگید فیک و دروغی هست !!!
حتی اگر گرافیک هم مد نظر نباشه بازی crysis 1 بسیار خوش ساخت تر از شماره 2 بود هر کسی نظر شخصی داره و هیچ وقت طبیعت زیبا و عینا ساخته شده از روی طبیعت واقعی رو با حماقتی که کرایتک کرد و اون ساخت بازی گرافیکی pc برای کنسولها و تبدیل محیط زیبای جنگلی و جذاب به محیط شهری نیویورک که واقعا اشتباه بسیار بدی بود رو فراموش نمیکنم برای همین توی شماره 3 بازی دوباره میتونید بازگشتها به طبیعت و جنگل رو در تار و پود بازی دید ولی باز هم میگم crysis 3 همون بازی crysis 2 هست با کمی ارتقا گرافیک و طعم جنگلی و داستان جدید !!!

---------- نوشته در 10:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:36 PM ارسال شده بود ----------

همچین میگی حقیقین که امگار خودت تست کردی و واقعا کار کرده :| :d .
دوستان هر موقع تست کردن میان همینجا و اعلام میکنن و من شرط میبندم که شما بعد از اینکه دوستان گفتند ما امتحان کردیم و حقیقت داره خواهید گفت از کجا معلوم دروغ نمیگید ؟ دلیل اینکه باورتون نمیشه و یا نمیخواهید باور کنید رو نمیدونم کار شما اشتباه نیست و نباید هم زود باور کنید ولی انقدر با قاطعیت هم ردش نکنید موفق باشید !!!

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
crysis 1 همین الان هم از خیلی از بازیها بهتره آدم باید همیشه حرف حق بگه کرایسیس 2 بازی خوبی بود ولی حتی با texture pack و dx 11 نمیتونه با گرافیک crysis 1 زمانی که تمامی مدهای گرافیکی روش نصب شده مبارزه کنه همش هم به خاطر اینه که مد سازها برای هر بخش بازی crysis 1 مد جداگانه طراحی کردن برای آب توی بازی گرفته تا درختها و بافت سنگها و نوع نور محیط و نوع آتیش اسلحه مد طراحی شده و وقتی ما همه ی این مدها رو نصب کنیم با یک بازی به معنای واقعی گرافیکی روبرو میشیم تازه اینها مدهای گرافیکی هست شما میتونید برای سرگرمی مدهای دیگه ای هم که ساخته شده روی بازی نصب کنید از skin گرفته تا مدهای جداگانه داستانی مجزا که نمونش همین بازی wartime ساخت یک شخص ایرانی هست که خیلی هم مطرح شد !!!

موضوع تایپیک ایهام داره، اگر هدف مقایسه CRYENGHINE 2وCRYENGHINE 3 باشه مسلماً CRYENGHINE 3 برتری دارد ولی باوجود مد های زیاد می توان در بازی (نه در موتور گرافیکی) قدرت این موتور ها را بهم نزدیک کرد. ولی بنده CRYENGHINE 2 را بیشتر ترجیح می دهم.

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
موضوع تایپیک ایهام داره، اگر هدف مقایسه CRYENGINE 1 و CRYENGINE 2وCRYENGINE 3 باشه مسلماً CRYENGINE 3 برتری دارد ولی باوجود مد های زیاد می توان در بازی (نه در موتور گرافیکی) قدرت این موتور ها را بهم نزدیک کرد. ولی بنده CRYENGINE 2 را بیشتر ترجیح می دهم.
CryEngine 1.0 مال فار کرای 1 بود :| . Crysis 1 با موتو CryEngine 2.0 ساخته شده و Crysis 2 با CryEngine 3.0

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
موضوع تایپیک ایهام داره، اگر هدف مقایسه CRYENGHINE 1 و CRYENGHINE 2وCRYENGHINE 3 باشه مسلماً CRYENGHINE 3 برتری دارد ولی باوجود مد های زیاد می توان در بازی (نه در موتور گرافیکی) قدرت این موتور ها را بهم نزدیک کرد. ولی بنده CRYENGHINE 2 را بیشتر ترجیح می دهم.
حرف شما درسته ولی اصلا موتور گرافیکی خدا هم باشه آخرش اون خروجی و گرافیکی که میبینیم اصل و اساس هست من بشینم بگم موتور گرافیکی فلان عالیه ولی وقتی یک موتور گرافیکی پایینتر تونسته خروجی گرافیکی بهتری بده هر چند با مدهایی که براش اومده پس هیچ مهم اینه که توانایی بالایی برای خروجی خوب دادن داره اصلا چرا تمامی مدهای کرایسیس 2 با هم نمیتونن گرافیکی مثل کراسیس 1 با مدها بدن ؟ من با حرف شما موافقم توی تاپیک اینجا مقایسه بین موتورهای گرافیکی در اصل نیست بلکه مقایسه بین خروجیهایی هست که ما شاهدش هستیم حالا چه با مد یا غیر مد فرقی نمیکنه مهم اینه که میتونید یک بازی با گرافیکی بسیار بالا بازی کنید که چیزی از گرافیک crysis 3 نداره !!!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اقا اسمش اپدیت یا مد یا هر کوفت دیگه هست میخواین گرافیک بسیار بالا تجربه کنین میرین تو این تاپیک تمام لینکهای دانلود هست{سایت خارجیه }
A guide to Crysis mods [56k warning]

فیزیک و هوش مصنوعی 1 نصبت به 2 بیشتر بود چیزی که نمیشه انکارش کرد روی pc باقیه موارد هم قبلا زیاد زد و خورد شدنه بین دو جبهه بحث هم فایده نداره!
کافیه به شاخ و برگ و تنه یه درخت تیراندازی کنید تا کامل تفاوت این دو تا رو احساس کنید.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
حالا که حرف از مقایسه crysis 1 با crysis 2 شد به نظر من که 1 خیلی سرتر بود.اون محیط جنگلی با اون شن های ساحلی رو با اون ساختمونای مسخره تو 2 مقایسه میکنین.
از نسخه سوم که زیاد خبر ندارم ولی خدا کنه دوباره برگرده تو محیط جنگلی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آدم یه چیزایی میخونه اینجا که میخواد سر به کوه و بیابون بذاره !
اصلا 99% ـه حال ِ PC Gaming به همین ماد هاست ! تقریبا تمامی بازیهای بدردبخور واسشون کُلی ماد میاد که گرافیک بازی هــوارتا بهتر از اون چیزی میشه که شرکت سازنده ساخته.
سری کرایسیس هم یکی از ماد خور ترین بازیهای PC ـه :d

من خودم RE4 رو با ماد ها و تکسچر پک ها یه کاریش کردم که از RE5ـی که خود کپکام وارد بازار کرد بهتر شده بود !
الان متاسفانه بازی رو توی PC ندارم که چند تا عکس با ماد بهتون نشون بدم ، وگرنه C1 با چند تا ماد درست و حسابی باعث آویزون شده فکتون میشه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
آدم یه چیزایی میخونه اینجا که میخواد سر به کوه و بیابون بذاره !
اصلا 99% ـه حال ِ PC Gaming به همین ماد هاست ! تقریبا تمامی بازیهای بدردبخور واسشون کُلی ماد میاد که گرافیک بازی هــوارتا بهتر از اون چیزی میشه که شرکت سازنده ساخته.
سری کرایسیس هم یکی از ماد خور ترین بازیهای PC ـه :d

من خودم RE4 رو با ماد ها و تکسچر پک ها یه کاریش کردم که از RE5ـی که خود کپکام وارد بازار کرد بهتر شده بود !
الان متاسفانه بازی رو توی PC ندارم که چند تا عکس با ماد بهتون نشون بدم ، وگرنه C1 با چند تا ماد درست و حسابی باعث آویزون شده فکتون میشه.

دلیل ادامه ندادن بحث همون جای قرمز شده هست. طرف امروز با واژه بیگانه ای به نام ماد اشنا شده انتظاری بیش نمیشه داشت :d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دلیل ادامه ندادن بحث همون جای قرمز شده هست. طرف امروز با واژه بیگانه ای به نام ماد اشنا شده انتظاری بیش نمیشه داشت :d

نه اینکه همه تو بدر تولد پرفسور بودن !

کالکشنی از ماد برای کرایسیز1:

Free Cloud Storage - MediaFire

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
ولی ندوستن فرق ماد با پچ یک طرف نظریه کارشناسی در مورد fake بود یه طرف دیگه ;))

گفتم پچ یا اپدیت یا ماد فرقی نمیکنه بلاخره اون طرف هم داره رو تکسچر بازی کار میکنه و اپگریدش میکنه.منتها رسمی نیست کار افراد خاصی هست که از رو علاقه انجام میدن .

و واقعا باعث تحول داخل گرافیک بازی میشه.
اپدیت و پچ رسمی هستن ولی ماد نه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
گفتم پچ یا اپدیت یا ماد فرقی نمیکنه بلاخره اون طرف هم داره رو تکسچر بازی کار میکنه و اپگریدش میکنه.منتها رسمی نیست کار افراد خاصی هست که از رو علاقه انجام میدن .

و واقعا باعث تحول داخل گرافیک بازی میشه.
اپدیت و پچ رسمی هستن ولی ماد نه.

کسی اینجا چی میگه ؟ ما داریم میگیم اینا رو یه سری ماد ساز ساختن و واقعی هستن ولی دوستان میگم چون به صورت یک پچ رسمی از طرف سازنده نیست fake هست اگرم بگردین این ماد ها توی تاپیک اخبار خیلی وقت پیش زده شده بود و همه تست کردیم و کلا خیلی ها تست کردن .

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
خدا بگم این کرایتک رو چی کار کنه،از وقتی کرایسس رو کنسولی کرد این پتچ،مد،کوفت،درد و خلاصه گند زد به کار pc بازها!!!
خدا کنه فقط کرایسس 3 رو اینطوری نکنند،که من میرم شرکت کرایتک رو می فا ک.............:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر