کدام یک از نظر گرافیکی بهترند ؟ crysis 1 یا crysis 3 ؟ وارد شوید متوجه میشید !!!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
البته به نظر منم الکیه اگه همچین گرافیکی رو این بازی امکان پذیر بود حتما خود کرایتک از اول رو بازی میذاشت
حالا اگه احیانا همچین پچایی پیدا کردین لینکشو به مام بدین
اصلا الکی نیست اینها مدهای گرافیکی و بهبود دهنده هستند که هر کدوم یه کاری میکنه یکی از مدها گرافیک بافتهای درختها رو بالا میبره یکی دیگه گرافیک آتیش اسلحه و جرقه اون رو موقع شلیک و یکی دیگه نور بازی رو بهتر میکنه و توی جنگل حالت مه گونه به وجود میاره و بقیه هم هر کدوم یه کاری انجام میدن نتیجش این میشه که مجموع این مدها با هم گرافیک بالایی رو خلق میکنه اینقدر هم نگید اگر حقیقت داشت شرکت کرایتک اعلام میکرد قابل توجه اینکه بیشتر این مدهای بهبود دهنده توسط افرادی طراحی شده که هیچ ربطی به شرکت کرایتک ندارن و شخصا روی این مدها کار کردن و حالا شما توقع دارید شرکت کرایتک بیاد در رابطه با مدهایی حرف بزنه که گرافیک شماره 1 کرایسیس رو که خیلی هم پر طرفداره بسیار بالا میبره و اینجوری به فروش کرایسیس 3 لطمه بزنه ؟ برگ برنده تمامی کرایسیسها همیشه گرافیک اونها بوده و حالا شما میتونید کرایسیس 1 رو با گرافیک به معنای واقعی نسل بعد بازی کنید اگر کمی تحقیق کنید راحت لینک این اضافات رو میتونید گیر بیارید فقط یک چیز رو با قاطعیت توی این تاپیک میگم و اون اینه که تمامی این مدها و گرافیکی که در این ویدئو دیدید حقیقی هست و اینقدر بعضی از دوستان نگن دروغه !!!
دوستان ویدئو اول کرایسیس 1 رو که یادتون میاد تیکه هایی از بازی بود یه مد برای بازی طراحی کردن که گیم پلی و حرکت دوربین رو دقیقا مثل همون دموی اول بازی میکنه من که خیلی خوشم اومده بازی بسیار سینمایی میشه !!!

---------- نوشته در 03:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 AM ارسال شده بود ----------

خوب دوستان با تشکر از دوستمون که باعث شده ما یه جستجویی کنیم و متوجه بشیم که کرایسیز2 با پچ dx11 و پچ تکسچرش در واقع پیش این اپدیت برای کرایسیز1 و چند تا پچ دیگه حکم پشمک رو داره!

دوستان یه سایت میزارم اینجا خودش مو به مو راهنمایی کرده تمام پچ ها رو بگیرید که سنگینترنش مال تکسچرها هست که 2 گیگه:d

The Essential Crysis 1 Tuning Guide: Make the Original Faster and More Beautiful Than Ever! » TuneUp Blog about Windows

یه نقشه هم اضافه میکنه که این یکی گویا دیدن داره .هر کی گرافیک خوب داره بره تو کارش .دوستمون که تاپیک هم زده ادرس رو دوست داره بزاره تا دیگران هم استفاده کنن.برای دانلود اپدیتها احتیاج مبرم به قند شکن دارید.
چه عجب یک نفر با تحقیق حرف زد ممنونم از شما دوست عزیز حتما توی پست اول قرار میدم این آدرس رو من خودم texture pack رو که گفتید 2 گیگ هست فعلا دانلود کردم به زودی بقیه رو هم دانلود میکنم باز هم ممنون بابت آدرس !!!

توجه :فکر میکنم همه ویدئوی اول بازی crysis 1 رو یادتون میاد که قسمتهایی از بازی رو به صورت سینمایی نشون میداد و قدرت نانو سوئیت رو معرفی میکرد حالا یک ویدئو بهتون نشون میدم که با نصب کردن یک ماد به نام EIM_CO_3088 میتونید بازی خودتون رو دقیقا مثل اون دموی اول بازی بکنید از نظر کنترل کمی بازی سخت میشه ولی کاملا بازی سینمایی میشه باور ندارید ؟ ویدئو زیر رو ببینید !!!

یکی از مادهای جالب crysis 1

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دانلود مد EIM_CO_3088 که بد طور گرد و خاک میکنه!!!
Crysis | Files | Crysis - Extreme Immersive Mod v3.0.88 | Extreme Immersive Mod | Modifications | Game Front

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 PM ارسال شده بود ----------

دو تا دیگه هرکسی 460gtx یا 560gtx فکر کنم کفایت کنه!

Crysis | Files | Crysis v1.2 Patch | v12 | Official Patches | Game Front

Crysis Patch 1.2.1 Hotfix - File Downloads, Patches, Mods and Demos for PC Games at Shacknews.com

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دانلود مد EIM_CO_3088 که بد طور گرد و خاک میکنه!!!
Crysis | Files | Crysis - Extreme Immersive Mod v3.0.88 | Extreme Immersive Mod | Modifications | Game Front

---------- نوشته در 08:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 PM ارسال شده بود ----------

دو تا دیگه هرکسی 460gtx یا 560gtx فکر کنم کفایت کنه!

Crysis | Files | Crysis v1.2 Patch | v12 | Official Patches | Game Front

Crysis Patch 1.2.1 Hotfix - File Downloads, Patches, Mods and Demos for PC Games at Shacknews.com
این پچها دقیقا کارشون چیه ؟ میدونید ؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
این پچها دقیقا کارشون چیه ؟ میدونید ؟

YES !

بهینه کردن بازی و چند تا کار دیگه خودشون نوشتن موقع دانلود توضیح داده.

یه پچ دیگه هم اضافی پیدا کردم که اسمش STARCRY یا همچین چیزی بود 1.5 گیگ تقریبا حجمش بود این فکر نکنم برای گرافیک باشه احتمالا یه مرحله اضافی ازاد میکنه.

پچ درختها و جنگل رو دانلود کنم کارم تمومه مونده امتحان بازی .

سیستمم دو تا 560GTX رو SLI کردم 8گیگ هم رم دارم با CPU چهار هسته ایی AMD با فرکانس 3.6 ببینم چطوری اجرا میکنه!
چون این پچها مال سال 2008 هست و اکثرا گفتن روی دو تا 8800 ULTRA خوب جواب گرفتن احتمالا مال من هم خوب جواب میده.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
به نظر من گرافیگ CRYSIS 1 خیلی بهتر از CRYSIS 2 است.
جان من ؟؟؟؟؟؟ جدی میگی ؟؟؟؟؟؟؟ ااااااا ! نمیدونستم :d ! C2 رو با C1 مقایسه میکنین ؟! :|

هر چی باشه C2 دارای DX 11 و HIGH RES هست !

کلا سری Crysis گرافیکی ترین بازی های تاریخ هستن ! من هم از سوپر فن هاش هستم :d !

Crysis_3.jpg

نه جان من کدوم بهتره ؟! C2 ! حالا اینارو با C3 مقایسه میکنین :| !

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
همه ي اين ويديو ها فيك هستن ، چنين پچ هايي هم وجود نداره ، اگه باشه رسمي نيست

دوستان بيخيال بشيد بهتره

---------- نوشته در 10:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 PM ارسال شده بود ----------

به نظر من گرافیگ CRYSIS 1 خیلی بهتر از CRYSIS 2 است.

نه بابا ، يعني كرايتك رو كاملا زير سوال بردي :-o

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

تست کردین خبر بدین ! :d

فيكه ، فكر نكنم كار كنه

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
بله ! همچین چیزی امکان نداره ! این مد ها الکی هستن ، یا با ریختنشون بازی خراب میشه !

باید پچ و تکسچر پیک و .. رسما از طرف کرایتک ارائه بشه !

اینا همه الکی هستن :) !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
من نمیدونم وقتی فرق بین پچ رسمی با یه ماد رو نمیدونین چی میاین میگین ؟ اینا حقیقی هستن قبلا هم توسط خیلی افراد تست شده.

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
زمانی که مقایسه ای صورت می گیره بایستی شرایط زمانی را هم درنظر گرفت. CRYSIS 1 در زمان خودش نسبت به تمامی بازی ها برتری داشت. منظور من اینه که پیشرفت گرافیکی CRYSIS 2 نسبت به CRYSIS 1 کمتر بوده است. اگر این شرایط را در نظر نگیریم CRYSIS 2 از گرافیک بیشتری برخوردار است.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
من نمیدونم وقتی فرق بین پچ رسمی با یه ماد رو نمیدونین چی میاین میگین ؟
برو پیدا کن ! دانلود کن ! نصب کن ، بعد به ما خبر بده ! :|

---------- نوشته در 10:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:16 PM ارسال شده بود ----------

زمانی که مقایسه ای صورت می گیره بایستی شرایط زمانی را هم درنظر گرفت. CRYSIS 1 در زمان خودش نسبت به تمامی بازی ها برتری داشت. منظور من اینه که پیشرفت گرافیکی CRYSIS 2 نسبت به CRYSIS 1 کمتر بوده است. اگر این شرایط را در نظر نگیریم CRYSIS 2 از گرافیک بیشتری برخوردار است.
آره اگه از اون لحاظ بگیم ! ولی در کل شک نکنین C2 برتر هست .

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

اینا نیستن ؟!

Crysis | Files | Game Front

---------- نوشته در 10:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

لاقل اسم تاپیک رو " کدام یک از نظر گرافیکی بهترند ؟ crysis 1 یا crysis 2 ؟ وارد شوید متوجه میشید !!! " میذاشتید !

C1 با C3 با هزار جور ماد و پچ مچ قابل مقایسه نیست باو !

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
crysis 1 همین الان هم از خیلی از بازیها بهتره آدم باید همیشه حرف حق بگه کرایسیس 2 بازی خوبی بود ولی حتی با texture pack و dx 11 نمیتونه با گرافیک crysis 1 زمانی که تمامی مدهای گرافیکی روش نصب شده مبارزه کنه همش هم به خاطر اینه که مد سازها برای هر بخش بازی crysis 1 مد جداگانه طراحی کردن برای آب توی بازی گرفته تا درختها و بافت سنگها و نوع نور محیط و نوع آتیش اسلحه مد طراحی شده و وقتی ما همه ی این مدها رو نصب کنیم با یک بازی به معنای واقعی گرافیکی روبرو میشیم تازه اینها مدهای گرافیکی هست شما میتونید برای سرگرمی مدهای دیگه ای هم که ساخته شده روی بازی نصب کنید از skin گرفته تا مدهای جداگانه داستانی مجزا که نمونش همین بازی wartime ساخت یک شخص ایرانی هست که خیلی هم مطرح شد !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر